Xenony Astra G

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Gość

Xenony Astra G

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam, nosze się z zamiarem wymiany przednich oraz tylnych lamp w mojej asterce, jeżeli chodzi o tył to mam już upatrzone diodowe za 580zł natomiast jeżeli chodzi o przód to na razie mam zwykłe a chce zmienić na xenony. Rozglądam się po necie ale ceny są bardzo zróżnicowane i nie za bardzo wiem czym sie od siebie różnią oprócz ceny. Czy wymieniał ktoś z was i z jakim kosztem się to wiązało ? Co oprócz lamp trzeba dokupić, przetwornice itd... nie mam pojęcia dlatego proszę o podpowiedzi...

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Jesli chodzi o przod to ja zapłaciłem za wszystko (z montazem) 500zł :) xenonki swieca super! ale jednak brakuje mi soczewki :( a roznia sie cenami poniewaz maja rozne przetwornice
ODRADZAM ZESTAWY ZA 200-300 ZŁ!!

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Ja chcesz na przod to polecam orginalne xenonki (komplet lamp, przetwornic i zarnikow to koszt okolo 1400zl), albo lepsza opcja i duzo ladniejsza to kupic lampki soczewkowe (FK najlepsze sa) i zalozyc do nich xenon jak kolega wyzej zrobil i koszt bedzie w granicach orgianlnych lamp a moze nawet tanej no i wszystko bedziesz mial nowe i na gwarancji a za 1400 to kupisz orginał ale uzywany. Mialem jakis czas temu taki sam dylemat i wybralem ta druga opcje i jestem bardzo zadowolony :-)

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4902
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Popieram opcje z FK. Poza tym to bedziesz mial tym sposobem legalne xenony.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Zapomnialem dodac ze FK maja legalizacje na xenon, pozatym swietnie wygladaja.

Awatar użytkownika
BS KOTEK

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 04 gru 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: BS KOTEK »

mozna poprosic jakis link do tych lamp i xenonow gdzie mozna kupic i jak wygladaja?

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Masz 2 linki bo te ampy sa w dwoch wersjach kolorystycznych ze tak powiem. Ja znalazlem goscia na allegro co ma te lampki po 589 zl w kazdym kolorze.

A zestwow xenon na allegro pelno jest. Wkladasz zarnik zamiast zarowki w miejse swiatel mijania i podlaczasz przetwornice i po sprawie.

P.S.
Jak kupisz lampy za 589zl i dobry zestaw xenon za 400-500 zl to taniej wyjdzie niz kupic orginalne uzywki, no i efekt duuuuuuzo lepszy.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4902
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

marcinpsk pisze:Masz 2 linki bo te ampy sa w dwoch wersjach kolorystycznych ze tak powiem. Ja znalazlem goscia na allegro co ma te lampki po 589 zl w kazdym kolorze.
Wersji jest wiecej bo jeszcze sie moga roznic kierunkowskazami. Te z linka maja jak w zwyklych lampach ale sa jeszcze takie z okragłymi. Mam gdzies zdjecia ale mozna sobie wklepac w google lampy FK i napewno sie znajdzie.
marcinpsk pisze:A zestwow xenon na allegro pelno jest. Wkladasz zarnik zamiast zarowki w miejse swiatel mijania i podlaczasz przetwornice i po sprawie.
Tylko polecam Załozyć palnik D2S a nie palnik z tych HIDów z oprawka na H7

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Te z okraglymi kierunkami to ne sa FK tylko SONAR albo cos innego. Przerabialem ten temat jak kupywalem dla siebie. Ogolnie te z okraglymi kierunkami sa niepolecane bo ponoc nie maja homologacji na xenon a pozatym paruja!!!

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4902
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

marcinpsk pisze:Te z okraglymi kierunkami to ne sa FK tylko SONAR albo cos innego. Przerabialem ten temat jak kupywalem dla siebie. Ogolnie te z okraglymi kierunkami sa niepolecane bo ponoc nie maja homologacji na xenon a pozatym paruja!!!
A ja Ci mowie ze sa FK z okrągłymi kierunkami.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jeszcze zamieszczam [External Link Removed for Guests] lamp FK

Oraz taki jeszcze [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ