Światła - lepsze żarówki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Cobrettii

Astro-maniak
Posty: 950
Rejestracja: 03 paź 2007, 16:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Płock/Gostynin
Kontakt:

#21

Nieprzeczytany post autor: Cobrettii »

wencik, jeżeli mają za wielką moc to potrafią nawet stopić odbłyśniki, a te ala ksenon 55W jak dobrze pamiętam, to niektóre emitują jakieś fale, ktore wypalają odblyśniki. Nie mówie już o tym ze światlo jakie dają jest słabsze przez te "filtry" które mają zamointowane w sobie ( niby ).
[External Link Removed for Guests]

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#22

Nieprzeczytany post autor: wencik »

chyba za 15zł nie dostaniesz mocniejszych zarowek niz 55W
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

bednarz15

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 02 wrz 2007, 3:47
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: strzelce kraj.
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: bednarz15 »

michalek206 pisze:Cobrettii, proponuję żebyś przeczytał cały wątek a nie tylko temat lub pierwszy post , wtedy będziesz wiedział o czym dyskutowaliśmy
jesteś moim idolem :)
Cobrettii pisze:Cytat:
gdzie ja pisałem o nowych lampach ? Pokaż mi proszę.


Pisałeś o niezjechanym kloszu. Ja pisze o nowym który jeszcze nie zdążył sie zjechac. ( mowa o tym samym )
nie czytasz ze zrozumieniem, przykro mi.
Cobrettii pisze:Tu miałem na myśli ze sie tak szybko przepalila. Jakoś dróga żarówka nie chciałą sie przez ponad rok przepalić ( jeździł na jednej starej a na drógiej BV bo nie chciało sie ojcu drógiej wymienić.
Cobrettii pisze:po 3 miesiacach ta "eksploatowana" żarówka nie zdązyła się na tyle zużyć że aby róznica w barwie i kacie widma byla aż tak bardzo widoczna jak w ym wypadku ( niestety nie mam foto więc nie moge udokumentowac )
z tego co pisałeś wyżej wynika, że jest różnica między zwykłą żarówką a BV. OK. Więc chyba i w twoim przypadku różnica w czym tam piszesz (nie wnikam :P) też była, co ? :) -> 3 miesięczna zwykła żarówka VS nowa BV ? ehhh...
Cobrettii pisze:Przyjołem swój punkt porownawczy
Cobrettii pisze:... więc kto ma problemy z rozumieniem ?
jeśli odnosisz się do tego co JA napisałem to proszę nie przyjmuj swojego punktu porównawczego itd. tylko się ustosunkuj do właściwej treści i we właściwy sposób, a nie wg swojego "widzimisie". Polecam słownik ortograficzny - fajna sprawa - ja cały czas się uczę :)
... w międzyczasie ble ble ble ... czego nie mam ochoty komentować :P
gdzieś tam po drodze przyznajesz się do błędu - bardzo mi miło
Cobrettii pisze:A znowu 90% kretynow ktorych w ruchu spotykam poza miastem oślepiają i to w znaczny sposób
to ja się cieszę, że mam szczęście - bo wydaje mi się, że może z 10% kierowców mnie oślepia i nie jest to taka tragedia - a bardzo dużo jeżdżę po nocach oraz gdy jest już ciemno. Nie zmienia to faktu, że nawet te 10% może nieźle mi napsocić. Celem mojej wypowiedzi było przestrzeżenie przed zwiększeniem się tego procentu.

Ogólnie panie Cobrettii, nie wczytałeś się w temat i podjąłeś niepotrzebną dyskusję, gubiącą cię. Ja już postaram się więcej nie komentować. Nie chciałem nikogo urazić, ale ataków na siebie nie pozostawię bez odpowiedzi.
Pozdrawiam i przychylam się do tego co napisał michalek206, odnośnie zakończenia sporów...Będę wdzięczny.

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#24

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

bednarz15, wencik, Cobrettii, przestańmy już bo to się robi żenujące :D
myślę że każdy już z nas wie o co chodzi drugiemu hehehe :P
==========82%===========

ODPOWIEDZ