Światła - lepsze żarówki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

Światła - lepsze żarówki

#1

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

Postanowiłem nie modyfikować świateł a wymienic tylko żarówki na mocniejsze.. Wyymienilem jedna i zapalilem swiatla i rzeczywiscie w porownaniu do standardowej zarowki swieci zdecydowanie mocniej. Czyli nie jest to tylko chwyt marketingowy w postaci cyferek na pudelku. Dałem co prawda ponad 30 funtow (150zl) ale jestem zachwycony i polecam...
Obrazek
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

JA mam setki kupione za 10 zl sztuka na stacji benzynowej w porownani z 60 to jasno jak w dzien i bez takich nakladow,na zarowce napisane tylko ze nei uzywac w europie no ale w koncu niektorzy twierdza ze polska to 51 stan :mrgreen:
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

A ja mam 55-tki i nie oślepiam innych :)
"Błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, trzymają język za zębami." /Oscar Wilde/

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

Nietoperz23, ostatnio jechałem sobie do znajomych po jakichś bezdrożach , i z przeciwka jechał fiat cc domyślam się że właśnie z takimi żarówami jak mówisz .. tak mi przywalił po oczach , że sie zatrzymałem na poboczu bo inaczej bym uderzył w tego młotka ... moim zdaniem dobre 55 czy 60 W starczą tylko żeby jeszcze je odpowiednio ustawić... 100W żarówką oślepiasz innych , a dodatkowo niszczysz sobie klosz lampy i jeśli nawet powiesz że klosz przecież nie dużo kosztuje to o ile ja mam np aniołki to już nie jest tak wesoło ...
==========82%===========

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

tak jak mowisz to kwestia ustawienia swiatel tez ja jezdze juz tak od roku na tych zarowkach i nie ma problemow jeszcze nikt mi nie mrugal, pytalem nawet mobilkow na cb i nie oslepialo, a jesli siwatla swieca w gore to nie ma rady nawet najslabsze dadza tak po oczach ze ciezko sie pozbierac,no a aniolkow bym tak nei potraktowal, zreszta maja lepsze osiagi niz fabryczne "oczka", pozdrawiam
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#6

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

ej ej ej... aniołki sa zrobione i o wiele lepiej wytrzymują wyższe temp. zarówek...chociażby sam fakt, że ludzie wkładają tam xenony :)

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Nietoperz23 pisze:pytalem nawet mobilkow na cb i nie oslepialo,
bo mobilka trudno oślepić bo przecież jest dużo wyżej ;) jak będziesz oślepiać to tylko osobowe
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

mobile to nie tylko trucki paietaj o tym
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

JunioR pisze:ej ej ej... aniołki sa zrobione i o wiele lepiej wytrzymują wyższe temp. zarówek...chociażby sam fakt, że ludzie wkładają tam xenony :)
Junior nie wiem czy jesteś w posiadaniu takowych lamp tj aniołki , wcale dobrze wykonane nie są .. a co do xenonów to nie chce się kłucić ale czy czasem one nie mają 35W i niższej temperatury niż zwykłe żarówki ?!?!?!?!
==========82%===========

Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

Przy okazji.. tak mi teraz swieci (nie to nie swiatla dlugie).
Obrazek
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

ODPOWIEDZ