TUNING ASTRY

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Grass

TUNING ASTRY

#1

Nieprzeczytany post autor: Grass »

Witam kupiłem sobie Astre 1.6 z 91r i chciałbym ja troche udoskonalic... Załozyłem juz sobie białe zegare podświeltane na niebiesko i mysle teraz zeby przyciemnic szyby, czy ktos mi moze powiedziec jak to najlepiej zrobic...? oraz chciałbym ściagnac listwe która idzie wzdłuzsz drzwi tylko zbytnio niewiem jak do tego wszystkiego sie zabrac, ja z mechanika nie miałem zbytnio do czynnienia dlatego tez sie pytam SPECJALISTÓW;>

domel

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2006, 18:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie/mazowieckie
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: domel »

Kolego kłania się opcja SZUKAJ. Temat bocznych listew był już poruszany na forum. Podobnie jak przyciemniania szybek. Powodzenia w pracach 8)

Grass

#3

Nieprzeczytany post autor: Grass »

o szybach jest duzo natomiast jesli chodzi o fakt zdjecia listwe bocznych to niemoge nic znalezc. Ktos jest mi wstanie opisac jak mam to zrobic..i czy jak zdejme to beda jakies dziury po zaciskach ??

domel

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2006, 18:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie/mazowieckie
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: domel »

Jaki masz model Astry ? Przed, czy po liftingu ? Jak po, to śmiało możesz zrywać listwy i napisy z tylnej klapy - żadnych dziur nie będzie. Co do modeli przed liftingiem, to listwy chyba tez ładnie odchodzą, a co do napisów to po znaczku z tyłu zostaje dziura, ale na 100% pewny nie jestem. Pozdrówka

tatanka

Astro-maniak
Posty: 228
Rejestracja: 21 gru 2006, 22:48
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Piła - Wlkp
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: tatanka »

Jeżeli astra z 91 roku to po znaczkach z tyłu zostają ślady które trzeba kilkakrotnie polerowac !!! Jeśli chodzi o listwy to w moim przypadku ściągnąłem jedną i w czasie zmywania kleju silikonowego zaczął schodzić lakier ..:( Założyłem ją szybciutko ponownie na swoje miejsce ....
I HAVE THE VISION

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ