strumienica

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
mariocccp

Astro-maniak
Posty: 297
Rejestracja: 14 mar 2008, 19:07
Imię: Mariusz
Auto: Astra G
Silnik: X18xe1 @ 161
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

#61

Nieprzeczytany post autor: mariocccp »

Nie radze sie pozbywac srodkowego tlumika, wogole nie radze robic cokolwiek co powoduje zmniejszenie pojemnosci wydechu. Strumienica to badziew, lepszy efekt bedzie wybebeszając kata ale nie kazdy to chce robic bo za kata mozna dostac ok 300zł, wiec alternatywa jest wstawienie strumienicy zeby nie stracic zbytnio na pojemnosci. I na tym sie konczy wychwalana rola strumienicy.

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#62

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

mariocccp pisze:lepszy efekt bedzie wybebeszając kata
toś powiedział :)

Dodaj jeszcze kijem od miotły :)

NoHarm

Astro-maniak
Posty: 236
Rejestracja: 04 cze 2008, 15:50
Imię: Krzysiek
Auto: Peugeot 206 S16
Silnik: 2,0 137KM
Lokalizacja: Żory
Kontakt:

#63

Nieprzeczytany post autor: NoHarm »

Witam powiem szczerze że mam wymieniony cały układ wydechowy. Zamiast katalizatora mam wstawioną strumienicę, tłumik środkowy również poszedł do wymiany i wstawiłem również element tuningowy (którego nazwy nie pamietam nie jestem dobry w te klocki) ale wyglądało jak strumienica tylko że troszkę większa. Pozatym tłumik końcowy również został wymieniony na sportowy. Generalnie po tych przeróbkach muszę powiedzieć że wzrost momentu i mocy jeżeli jakiś był to nie wielki i nie wyczuwalny. Ale to może też być wina laczy bo założyłem alusy 16" z oponami 205/55 i może dlatego obraz w pełni będę miał gdy założe zimówki :). Wydech firmy "Michael".

Reasumując jak narazie to został po tym wszystkim tylko dżwięk jak w bombowcu B-52 który strasznie mi się podoba ;P

Tomas2510

Astro-maniak
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2008, 11:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

#64

Nieprzeczytany post autor: Tomas2510 »

A czy ja mogę założyć strumienice do sedana F rok 98 1.6 16V benzyna z gazem?
Tomas2510

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#65

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

Tomas2510 pisze:A czy ja mogę założyć strumienice do sedana F rok 98 1.6 16V benzyna z gazem?
Nie, nie możesz :lol:
A tak serio to możesz , tylko po co ;)
==========82%===========

ODPOWIEDZ