4 minutowa prezentacja moich modyfikacji...

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

NAITOP pisze: Heh fajny grill. A tak zeby nie bylo tak midzio w poście to ja bym ja jeszcze troszke posadził za 20mm.
Chetnie bym obnizyl jeszcze bardziej, ale niestety zdarza mi sie 1-2 razy w roku do Polski jechac ;) Od Granicy do Strykowa to jeszcze fajnie sie jedzie.. nawet pozwolilem sobie kilka razy 200km/h na polskiej autostradzie sie przejechac :P A Strykow - Lowicz to szkoda gadac.. Moje opony 40 i zwiecha 35mm zmuszaja mnie do jazdy 30km/h na tym odcinku.. Wyglada to tak.. Jade ja.. przede mna nic nie jedzie jak okiem siagnac, za mna sznur wnerwionych kierowcow az po horyzont :lol: A pozniej samochod stoi przez 2-3 tygodnie u rodzicow w ogrodzie i jezdze w czasie pobytu ich Corsą :mrgreen:

[ Dodano: 2007-12-19, 00:29 ]
Jakby ktos nie wiedzial.. Trasa Strykow-Lowicz to koleiny na glebokosc 1/5 kola do tego na brzegach porobily sie z asfaltu wysokie krawezniki.. A samochodem wozilo z lewej na prawą, bo rozstaw kol w Tirach nieco szerszy.. Istne rodeo :lol: Ostatniego lata cos remontowali, moze wreszcie jest jak nalezy. Sprawdze w kwietniu-maju.
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Hehe ja tez zawsze mama przed soba wolna droge, a w lusterku kolorowo, dyskoteka (migaja swiatlami, trąbią...) ale ja kocham ten kraj i te drogi. Dzieki profilowi 35, jezdze wolno i dziewczyna sie cieszy, bo bezpiecznie :)
[External Link Removed for Guests]

Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

NAITOP pisze:Dzieki profilowi 35, jezdze wolno i dziewczyna sie cieszy, bo bezpiecznie :)
Ja niestety jezdze szybko. Probowalem jezdzic jak emeryt, ale na dluzsza mete tak sie nie da.. Dlatego zona mi troche pomaga i dostalem to pod choinka...
Obrazek
Teraz moge pojezdzic szybko przed monitorem a jezdzic jak babcia w mojej Astrze :m
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

Gość

#14

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Niesamowity samochód.
Mam nadzieje że kiedyś mój samochód będzie wyglądał tak dobrze ;)

ODPOWIEDZ