4 minutowa prezentacja moich modyfikacji...

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

4 minutowa prezentacja moich modyfikacji...

#1

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

[External Link Removed for Guests]

:m
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

Darek

Astro-maniak
Posty: 3702
Rejestracja: 21 gru 2006, 2:00
Imię: Darek
Auto: ASTRA GTC
Silnik: 2.0 Turbo
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Darek »

Mordoklej, ładnie ładnie tak naprawdę widac teraz ile twój asterix przeszedł modyfikacji super wykonana robota :m

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

nie ważna ilośc modyfikacji a jakość...subtelnie i z gracją..

szybki by się przydały i szczerze mówiąc, jestem zaskoczony tak dużym profilem opony jak na UK... 45 spokojnie bez problemowo :) - to nie Polska ;) że profil 70 ze względu na dziurawą niczym ser powierzchnię dróg...

Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

Darek, JunioR

Dziękuje! :m

No troche przeszła modyfikacji.. Jak nie wyliczyć to nie wydawałoby się wiele.. Ale są jednak subtelne zmiany które cieszą. W zasadzie to zadowolony jestem z wygladu zewnętrznego. Teraz chętnie zmieniłbym troszkę wewnątrz - DVD player, jakies drobne modyfikacje zegarow i gałek, pedały.. ale to się jeszcze zobaczy.. Nie ma pośpiechu.. spokojnie sobie coś zmieniam i w tym cała przyjemnośc jest :mrgreen:

A to chyba ulubiona fotka mojej Astry (zrobiona 2 godziny temu)..
Obrazek
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Na prawdę masz się czym pochwalić. Oby tak dalej ;)

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Moze to co zauwazylem jest malo znaczące, ale widze ze masz z tylu bębny, podobnie jak ja. Takze mam felgi przez ktore widac co tam sie w srodku dzieje. Pomalowales je na czarno czy to taki ciemno-niebieski? Ja albo pomaluje na kolor felgi zeby sie zlały, albo wypoleruje na lustro :) mysle ze to tez fajny element przyciagajacy uwage, bo na tarcze nie zmieniam.
[External Link Removed for Guests]

kszychu

Astro-maniak
Posty: 392
Rejestracja: 30 sty 2007, 10:23
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Międzyrzec Podl.
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: kszychu »

A ja mam pytanie: czy przed malowaniem trzeba bębny jakoś odrdzewić, czy wystarczy jakaś specjalna farba? A jeśli odrdzewaiać, to czym?

I, żeby nie było zupełnie OT, masz bardzo ładny grill, też na taki choruję...

Mordoklej

Astro-maniak
Posty: 231
Rejestracja: 08 maja 2007, 19:50
Imię: Jacek
Auto: Astra 2.2 SRI
Silnik: Z22SE
Lokalizacja: Northampton, UK
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Mordoklej »

NAITOP pisze:Moze to co zauwazylem jest malo znaczące, ale widze ze masz z tylu bębny, podobnie jak ja. Takze mam felgi przez ktore widac co tam sie w srodku dzieje. Pomalowales je na czarno czy to taki ciemno-niebieski? Ja albo pomaluje na kolor felgi zeby sie zlały, albo wypoleruje na lustro :) mysle ze to tez fajny element przyciagajacy uwage, bo na tarcze nie zmieniam.
To Astra II 1.6 a te nie maja tarcz z tylu.. Ale mysle zmienic na tarcze jak znajde dawce na szrocie - wczesne Astry II 1.8 mialy tarcze i mialy kola na 4 sruby.. Ale to nic pilnego, bo nie odczuje roznicy w hamowaniu i tak. Kolor farby to czarny blyszczacy. Rozwazalem 2 kolory - czarny i srebrny, zeby mi sie bebny nie rzucaly w oczy ;)
kszychu pisze:A ja mam pytanie: czy przed malowaniem trzeba bębny jakoś odrdzewić, czy wystarczy jakaś specjalna farba? A jeśli odrdzewaiać, to czym?


Trzy proste etapy:

1. Oczyszczenie druciakiem...
Obrazek

2. Oczyszczenie benzyną...

3. Malowanie dwoch warstw Hammerite Black Gloss (tak jak np. u mnie) - przynajmnie dwie godziny miedzy warstwami, po czym dac temu wyschnac przez kolejne cztery.



I to cala filozofia... Ja rozlozylem sobie to na 2 dni.. najpierw jedno kolo, potem drugie..



PRZED...
Obrazek
PO...
Obrazek
2004 VAUXHALL ASTRA G 2.2 SRI
PRODRIVE BODYKIT, SPRĘŻYNY APEX 35/35, FELGI 17 CALI Z VAUXHALL VECTRA ELITE, WYDECH IRMSCHER
OPONY HANKOOK VENTUS V12 EVO 215/40 R17 Y

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Ja mam u siebie bębny pomalowane czarnym matem i jest całkiem nieźle bo wogóle ich nie widać tylko sam alus.

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Czarne wygladaja wporzo, ale zrobie sobie lustro, zakladajac na przednia oś bęben i w droge z papierkiem i lakierkiem. Mysle ze nikt nie bedzie mowil ze mam tylko bebny, tylko "jakie zajebiste bębny".

Heh fajny grill. A tak zeby nie bylo tak midzio w poście to ja bym ja jeszcze troszke posadził za 20mm.
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ