Pomóżcie

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry

Na co byście ocenili moja asterke w skali szkolnej od 1 do 6;d

6
1
3%
5
2
6%
4
5
16%
3
7
23%
2
8
26%
1
8
26%
 
Liczba głosów: 31

Barun

#11

Nieprzeczytany post autor: Barun »

Nie jest taka zla - tylko zderzak wylata ;)
NAITOP musisz zauważyć, że kolega już Cie ubiegł bo na pierwszym foto dokładnie widać śliczną choinkę zapachową, więc pierwsze kroki zostały już poczynione :)

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Aaaa to sorki Vinetoo. Uwazam ze modyfikacje poczynone do tego czasu sa wystarczajace. Reszta zostanie zatwerdzona po rozpatrzeniu budrzetu na 2008rok.
[External Link Removed for Guests]

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

hahaha NAITOP, dobre dobre , skwitowałeś starania kolegów co tu można zrobić hehehe :P
==========82%===========

Jackass

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 27 gru 2007, 13:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ...:::KIELCE:::...
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Jackass »

a mam jeszce pytanie z innej beczki. Ktos dał pomysł umyć silnik. czy mozna to bezpiecznie zrobic na myjni recznej na bp??? Nic sie nie stanie np jakies zwarcie itp?? Jesli tak to naprowadzcie mnie gdzie to mozna zrobic (najlepiej w kielcach):D:P

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

znajomy umył silnik kerszerem :D ahhaha jakież było jego zdziwienie jak potem nie chciał odpalić :D hahaha
==========82%===========

Matek100

Astro-maniak
Posty: 90
Rejestracja: 27 lis 2007, 21:55
Imię: Mateusz
Auto: ASTRA F
Silnik: działający jeszcze
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Matek100 »

Tanim kosztem, hmmm...
Co proponuję:
-worki na śmieci (czarne) na szyby
-farba plakatowa (do namalowania super płomieni)
-poprosic babcię, żeby wyszyła flagę Polski (może byc zrobiona na drutach), aby powiesic ją na antence
-zderzak zaklej taśmą klejącą i pomaluj plakatówką na czarno

i będzie odjechany wóz

koszt: około 15zł (a jeżeli masz młodsze rodzeństwo w szkole to koszty zmaleją o farbki, worek na śmieci też pewnie gdzieś w domu masz, w takim wypadku koszt ograniczy się do taśmy klejącej. Babcia robi za darmo, jak to nasze kochane babcie :))

Pozdro, miłego tuningowania xD
[External Link Removed for Guests]

Michu_GW

Astro-maniak
Posty: 795
Rejestracja: 14 lip 2007, 15:58
Imię: Michał
Auto: Seat Ibiza
Silnik: 1,9
Województwo: lubuskie
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

#17

Nieprzeczytany post autor: Michu_GW »

Tanim kosztem hmmm polecam ci sie przejść do serwisu opla i zamówić ospojlerowanie irmschera :m Może maja nowe tańsze ceny świąteczne albo zrobią ci prezent kto wie :lol:
Ewentualnie możesz wypatrywać spadającej gwiazdy bądź szukać czterolistnej koniczyny na pewno w pobliżu znajdzie sie tęcza i garniec złota :m Włola i problemy finansowe załatwione :m

Możesz jeszcze zakupić plastelinę tu gdzież modelinę droższa ale lepszy efekt i wylepić sobie coś do piekarnika i proszę po co komu spojlery z laminatu jak można samemu sobie zrobić 8)
[url=[External Link Removed for Guests]][img][External Link Removed for Guests][/img][/url]

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

dajcie spokój chłopaki , kolo tu podpuchę wali , najlepiej nie reagować ;)
==========82%===========

Jackass

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 27 gru 2007, 13:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ...:::KIELCE:::...
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Jackass »

Ludzie nie interesuja mnie opinie typu: kup worki na smieci itp. Chce poprostu przywrocic Moja Asterke do Stanu normalnosci.... Widze ze za dobrze to sie nie znacie(oczywiscie nie wszyscy) bo nikt sie nie kapnal ze samochod jest po dachu.... Co dla "znawcow" powinno byc zauwazalne od razu/... Po prostu mialem dacha samochod odebralem w takim stanie od blacharza i zamierzam go od razu zmodernizowac. I dlatego wstawilem tu ten post. A wy sobie jaja robicie. Ze napisalem malym kosztem to nie znaczy ze chce przeznaczyc nqa samochod 20zl!!! Zastanowcie sie ludzie!!! Mnie interesuje to gdzie np kupi sie jakies fajne czesci i mniej wiecej jakie pieniadze mam po to wziasc.... Jesli tak ochoczo sie wypowiadacie to dlaczego tylko co poniektorzy maja chec mi pomoc a reszta ktorzy nie maja w sumie zadnego pojecia o autach tylko pieprza farmazony... NIektorzy rzeczywiscie maja wiedze i to widac ale reszta to kaplica... A co do silnika tego nie wiem jak sie myje i dlatego sie pytam i prosze o konkrety typyu: wymien zderzak bo to juz wiem i mam... itp, itd a nie takie zabawy kup se worek na smieci i obklej nim szyby... Sam se kup taki worek i go zaloz sobie na glowe - moze to Ci cos pomoze..... Wiec nie wygupiajcie sie tylko piszcie konkrety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Świat się kręci...
[External Link Removed for Guests]

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: wencik »

vex1000 pisze:A co do silnika tego nie wiem jak sie myje i dlatego sie pytam
wpierw usuń miejsce wycieku- z tego co pamiętam leciało z pod pokrywy zaworów - górna cześć silnika sam to zrobisz - uszczelke kupisz w sklepie motoryzacyjnym od 8-20zł zależy jaki duży sklep. Odkrecasz pokrywe wymieniasz uszczelkę , skręcasz . Kupujesz np w castorami czy jakimś takim preparat do mycia silnika - spryskujesz silnik , czekasz 15 min i spłukujesz wodą i co gorsze miejsca przecierasz szmatką.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

ODPOWIEDZ