Pomóżcie

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry

Na co byście ocenili moja asterke w skali szkolnej od 1 do 6;d

6
1
3%
5
2
6%
4
5
16%
3
7
23%
2
8
26%
1
8
26%
 
Liczba głosów: 31

Jackass

Użytkownik
Posty: 44
Rejestracja: 27 gru 2007, 13:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: ...:::KIELCE:::...
Kontakt:

Pomóżcie

#1

Nieprzeczytany post autor: Jackass »

TrOcHę zApUśCiŁeM SwOjA AsTeRkE I ChCiAlByM Ja jAk nAjMnIeJsZyM KoSzTeM I JaK NaJfAjNiEj oDrEsTaUrOwAc,,,,;d;p pOdAwAjCiE PoMySlY I To cO Wy bYsCiE ZaLoZyLi dO NiEj i pRzYbLiZoNe cEnY WsZsTkIeGo...
Ps jEsLi kToS Ma tRoSzKe wIeDzY To cHeTnIe dOwIeDzIaL ByM SiE JaK MoZnA PoDrAsOwAc sIlNiK MoJeJ AsTeRkI. jEsT To pOkI Co fAbRyCzNe 1,6I TyLkO W BeNzYnIe.... aStErKa jEsT Z 1992 rOkU. z gOrY WiElKiE ThX Za pOdPoWiEdZi i pOmYsLy!!!!!!!!!!! :mrgreen:

[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

co ty dziecko neo jesteś? tutaj piszemy normalnie

deeper

Astro-maniak
Posty: 414
Rejestracja: 01 kwie 2007, 22:13
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: mnie znasz?
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: deeper »

vex1000 pisze:TrOcHę zApUśCiŁeM SwOjA AsTeRkE I ChCiAlByM Ja jAk nAjMnIeJsZyM KoSzTeM I JaK NaJfAjNiEj oDrEsTaUrOwAc,,,,;d;p pOdAwAjCiE PoMySlY I To cO Wy bYsCiE ZaLoZyLi dO NiEj i pRzYbLiZoNe cEnY WsZsTkIeGo...
Ps jEsLi kToS Ma tRoSzKe wIeDzY To cHeTnIe dOwIeDzIaL ByM SiE JaK MoZnA PoDrAsOwAc sIlNiK MoJeJ AsTeRkI. jEsT To pOkI Co fAbRyCzNe 1,6I TyLkO W BeNzYnIe.... aStErKa jEsT Z 1992 rOkU. z gOrY WiElKiE ThX Za pOdPoWiEdZi i pOmYsLy!!!!!!!!!!! :mrgreen:
wtf?

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: wencik »

moje oczy :shock: :shock: :roll: hehhe
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#5

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

odrestaurować tzn odświeżyć to znaczy odmalować, to znaczy naprawić...

pytanie.. Masz garaż ? masz dużo czasu ? Masz chęci ? masz kase ? jeśli jednej z tych rzeczy nie masz.. albo na ograniczeniu ( tyczy się kasy ) to zapomnij o jakim kolwiek dobrym... odrestaUrowaniu autka na dłuższy okres...

domel

Astro-maniak
Posty: 113
Rejestracja: 23 gru 2006, 18:26
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: łódzkie/mazowieckie
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: domel »

Możliwości są nieograniczone, tylko uzależnione od grubości Twojego portfela :) Ja bym zarzucił zderzaki, tylną lotkę i tylne lampy od Gsi, zmienił grill, wspawał bad look-a, przyciemnił szyby i jakiś felunek upchnął, a budę wypolerował pastą TEMPO żeby odrzyła. Co do silnika, do jeżeli nie SWAP to zmiana z jedno na wielopunktowy wtrysk paliwa - gdzieś to na forum było napisane, wałek jakiś lepszy, sportowy wkład filtra powietrza, albo stożek, kolektor 4-2-1, przelotowy wydech albo w teorii JunioR-a ze zwężką Venturiego ( joke taki - bez nerwów proszę :D ) strojenie i jakoś to będzie, czyli to co przeważnie się w astrach robi. Jak coś źle napisałem, to mnie poprawcie. Pozdrawiam i życzę powodzenia w pracach z autem

wencik

Astro-maniak
Posty: 1334
Rejestracja: 21 gru 2006, 14:20
Imię: Leszek
Silnik: Diesel
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: wencik »

Na początek może wymień filtry paski, świece, kable , ew kopułka palec , uszczelke pod pokrywą zaworów bo to strasznie wygląda jak silnik jest taki zalany.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku. ? ?
Przynajmniej się staram :)

JunioR

Astro-maniak
Posty: 3510
Rejestracja: 21 gru 2006, 16:54
Lokalizacja: Lębork
Pomocny: 1 raz

#8

Nieprzeczytany post autor: JunioR »

domel ;) nie proponuj mu przelotu... niech sobie strzeli tłumik środkowy od 1.8 8v
a zamiast kata łuskownicę ... - nie zapomnijmy że kolega chciał "dobrze i tanio" bez skojarzeń...

to trochę odetka ..auto... potem niech rpzepustnice przeczyści wymieni filtr paliwa, świece sprawdzi.. zalozy filtr na odmę, sprawdzić kompresję na garach...przeczyścić krokowca.. i zalać bak do pełna + wlać stp czarne ( do benzyniaków ) koszt 22,50 czarnego stp. a paliwa około 200 zł na ful baku benzyny ;)

potem amortyzatory na Kyb gazowo-olejowe ( żeby nie bylo iż mowie gazowe ;) ),

klocki, tarcze z przodu

odkurzyć wnętrze, wymalować plakiem :lol: :lol: :lol: :lol: po szybie też a co... :m :m :m , "wyprać siedzenia" pozostawić w bardzo grącym miejscu ;)co by wyparowała wilgoć . lub na 4 godzinki + maxymalna temp. ogrzewania wew. i wluala...



no i jeździj tylko nocą żeby nie straszyć innych :m :m

Kod: Zaznacz cały

(joke bez nerwów prosze  :m - tyczy się ostatniego zdania  )

sakwa

Astro-maniak
Posty: 694
Rejestracja: 24 wrz 2007, 21:59
Imię: Paweł
Auto: c14nz/c20ne/x20xev
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: sakwa »

Jak dla mnie chłopie to
1. Umyj auto
2. Wypoleruj jakąs pastą
3. Odkurz wnętrze
4. Wypsikaj jakimś zapachem w środku
5. Wstaw aluski
6. Przyciemnij szybki
I narazie starczy jak chcesz tani i dobrze. A potem sam zobaczysz. Możesz też w środku jakieś neony wstawić podświetlające stópki i może do podświetlenia liczników. Też niewielki koszt. Pozxrawiam
kultoweauta.blogspot.com

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Śmieszne i niepowazne pytanie wydało plon czyli niepowazne i śmieszne odpowiedzi. Uwazam ze Astra jak kazda inne dziadzusia emeryta. Tanim kosztem cos zmodyfikowac? Zapach do srodka. polecam jeden z największym sklepów tuningowych w Polsce i na świecie: TESCO.
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ