Malowanie i przeróbki - gdzie?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
tiesto

Astro-maniak
Posty: 167
Rejestracja: 27 gru 2007, 0:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin-Słupsk
Kontakt:

Malowanie i przeróbki - gdzie?

#1

Nieprzeczytany post autor: tiesto »

Witam!Czy mozecie polecić jakiś warsztat albo firmę zajmującą się malowaniem samochodów i np. przeróbkami maski itd.Obecnie tworzony jest projekt pomalowania mojego auta,chcem żeby to było coś orginalnego i prostego.Być moze dwa kolory auta albo jakiś fajny odcien czerni.Tak czy owak chcem przerobic przednią maskę tak aby nachodziła ona na reflektory zamiast brewek,chcem również przerobić tylną klape tak aby wywalić z niej zamek i listwe,pomniejszyć nieco otwór na tablice rejestracyjną i zrobić tzw."daszek" oraz zamek na pilota do otwierania bagaznika.Nie chcem zeby auto było malowane w jakimś przy domowym warsztacie- chcem żeby to było zrobione dobrze.Być może ktoś z Was ma sprawdzonych lakierników którzy podjeli by sie takiego czegoś i zrobili by to należycie/Czekam na opinie i ewentualne adresy i telefony/Pozdrawiam

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Co do zamka w klapie to chyba kwestia dobrego alarmu i odpowiedniego podpiecia przewodow. Kuzyn ma tak ze klapa jest zamknieta jak siedzi kluczyk w stacyjce. musi wyciagnac kluczyk i dopiero slychac jak zamek sie otwiera. Jak ma zamkniete auto to taz moze wybrac czy otworzyc tylko drzwi kierowcy , wszytkie czy tylko klape tylna. Fajne to jest ale troszke kosztowne i sporo grzebania w instalacji. Co do malowania to Ci nie pomoge bo nie moja dziedzina no i nie moje okolice. Pozdr.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

tiesto

Astro-maniak
Posty: 167
Rejestracja: 27 gru 2007, 0:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Koszalin-Słupsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: tiesto »

Dzieki wesoł-pozdro:-)

ODPOWIEDZ