Podświetlenie pod nogi

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
kermit88

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 02 sty 2008, 21:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Czermin
Kontakt:

Podświetlenie pod nogi

#1

Nieprzeczytany post autor: kermit88 »

Witam
Mam zamiar zrobić w mojej astrze F podświetlenie pod nogi diodami, które po otwarciu drzwi zaświecą się a po zamknięciu zgaśną z opóźnieniem 15s. Planuję użyć coś takiego

[External Link Removed for Guests]

Na tej aukcji jest zdjęcie schematu jak to podłączyć. Tylko, że nie wiem jak podłączyć wyłączniki przy drzwiach (wszystkie 4). Może ktoś z was robił coś takiego i wie jak podłączyć te wyłączniki, albo jeszcze lepiej, zamieści fotki? Z góry dziękuję

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Ja takie cos mam ale bez wyłącznika czasowego. Poprostu jak się drzwi otwiera to się zapala a jak zamyka to gaśnie. Wpiołem się w lampkę na posufitce wtedy działa na 4 drzwi. Ja sobie jeszcze dałem do tego przełącznik bo chcialem żeby mi sama podłoga się podświetlała bez lampki. dałem przełacznik to teraz sobie mogę przełączać albo sama podłoga albo lampka z żarówką rurkową diodową i podłoga. Wszystko na niebiesko :-). Foty to Ci moge wysłać jak to wygląda bo jak to montowałem to nie robiłem.

kermit88

Użytkownik
Posty: 27
Rejestracja: 02 sty 2008, 21:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Czermin
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: kermit88 »

Dobrze połączyłem ten schemat z lampką pod sufitem (zielone linie)?
[External Link Removed for Guests]
Może byłby ktoś w stanie mi pomóc? Bo nie mam konta na elektrodzie. Z góry bardzo dziękuję

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Tylko robcie to estetycznie i trwało, bo kolega dostal zjebe na oczach calej polski za podswietlanie nóg.
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

Wcale się nie dziwię. Gość próbuje fajnie zrobić autko a kable sztukuje jakby nie miał gdzie ich wsadzić. To nic nie kosztuje troszkę pomyśleć i pomaskować przewody. A co do Tedego to go lubię ale o elektryce to nie ma pojęcia, przecież 12V nie ma prawa nikogo zabić. Ode mnie 5 punktów za pieprzenie głupot na antenie :P

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#6

Nieprzeczytany post autor: Struna »

Ja wolałbym kulturalny tuning, żeby wyglądało na fabryczne rozwiązanie ;) Wstawił bym w te półki co są pod deską rozdzielczą takie lampki jak są w bagażniku. I tak samo z tyłu na nogi, wsadziłbym w tapicerkę. A wszystko podpiąłbym pod oświetlenie lampki sufitowej, żeby grało jak fabryka ;)
Obrazek

ODPOWIEDZ