Chiptunning 1.9 CDTI (120KM)

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
rafalg1

Astro-maniak
Posty: 799
Rejestracja: 02 mar 2011, 18:31
Imię: Ralph
Auto: Kia
Silnik: GDI
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chiptunning 1.9 CDTI (120KM)

#51

Nieprzeczytany post autor: rafalg1 »

hyenas pisze:mam 100 km astre i mysle juz pol roku nad chipem ale sam niewiem.jesli mozecie to podajcie ceny u was w miastach bo w wielkopolsce jakies 1500 zl trzeba polozyc za chipa.
Za mniej usunalem DPFa i zobilem chipsa :D

Awatar użytkownika
hyenas

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:39
Imię: Marcin
Auto: opel astra h
Silnik: 1,9 cdti
Województwo: wielkopolskie

#52

Nieprzeczytany post autor: hyenas »

za mniej niz 1500 zl usuneli ci dpfa i zrobili chipa? no niezle.robiles to za jednym razem czy osobno.u mnie narazie dpf dziala ok.mam przejechane 80 tys. ale slysze ze przy okazji chipa wiele osob wywala dpfa.kurde tak z 30 km wiecej by sie przydalo.pozdro.

Awatar użytkownika
hyenas

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:39
Imię: Marcin
Auto: opel astra h
Silnik: 1,9 cdti
Województwo: wielkopolskie

#53

Nieprzeczytany post autor: hyenas »

Takze glownie jezdze po miescie tak jak i ty.pytalem i w Poznaniu za sam chip 999zl.gdy w pakiecie wywala mi dpf to jakies 1400zl gdy osobno to 700zl.Kurde no dolozyc te pare setek i tak jak ty miec spokoj na zawsze.mam ta najslabsza wersje 101 km i podobno 140 km sa wstanie z tego silnika wyciagnac gdyz podobno nie rozni sie on niczym od 120 km.moze faktycznie dozbierac jeszcze troche i wyciac chwasta.pozdrawiam.

Awatar użytkownika
mskrapi1980

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 11 lip 2012, 19:16
Imię: Marek
Województwo: pomorskie

#54

Nieprzeczytany post autor: mskrapi1980 »

Panowie a gdzie w Poznaniu polecacie zrobić moda? Jestem z Gorzowa więc może być i Zielona i Szczecin.
Słyszałem o Heko ale on chyba w Krakowie?
Do forda robiłem w KOCAR ale nie polecam, brak hamowni a auto kopci jak parowóz (co prawda nawet ładnie jedzie).

Awatar użytkownika
Heko GCS

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 01 mar 2011, 12:48
Imię: Grzegorz
Auto: Focus 3 ST 2.0t EB 250
Silnik: zavirusowany
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#55

Nieprzeczytany post autor: Heko GCS »

...zdecydowanie u TuneForce, Poznań :)
Chip..hipp..hurra!!

Awatar użytkownika
hyenas

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 29 mar 2012, 21:39
Imię: Marcin
Auto: opel astra h
Silnik: 1,9 cdti
Województwo: wielkopolskie

#56

Nieprzeczytany post autor: hyenas »

Robilem rozeznanie w Poznaniu cenowe i 999zl za chipa mi powiedzieli,przy wywaleniu filtra pare setek trzeba dolozyc.Zastanawiam sie juz pol roku i sam niewiem.bardzo konkretna rozmowa i rzeczowa co prawda tylko przez telefon wydawala mi sie z TuneForce.Robili juz setki takich silnikow i 1,9 cdti maja juz obcykane z kazdej strony.slyszalem ze kiedys robili chip grupowy i fajne ceny wtedy mieli ale to chyba na wiosne bylo.pozdrawiam .

rafalg1

Astro-maniak
Posty: 799
Rejestracja: 02 mar 2011, 18:31
Imię: Ralph
Auto: Kia
Silnik: GDI
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa

#57

Nieprzeczytany post autor: rafalg1 »

hyenas pisze:Robilem rozeznanie w Poznaniu cenowe i 999zl za chipa mi powiedzieli,przy wywaleniu filtra pare setek trzeba dolozyc.Zastanawiam sie juz pol roku i sam niewiem.bardzo konkretna rozmowa i rzeczowa co prawda tylko przez telefon wydawala mi sie z TuneForce.Robili juz setki takich silnikow i 1,9 cdti maja juz obcykane z kazdej strony.slyszalem ze kiedys robili chip grupowy i fajne ceny wtedy mieli ale to chyba na wiosne bylo.pozdrawiam .
No ja robiłem u HEKO w Krakowie bo miałem "po drodze" :D , ale TuneForce robi tak samo dobrze bo razem pracują wiec nie masz się na czym zastanawiać, ja przy okazji za kolejne pare stowek wywalilem EGRa i już mam całkowity spokój ze wszystkim. Polecam Ich jak najbardziej :D

ODPOWIEDZ