boczne kierunki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

boczne kierunki

#1

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

witam.. mam taki o to problem.... Kupilem kiedys biale boczne kierunki na blotnik do mojej astry F (kolor ten ciemniejszy zielony metallic) i przy okazji astra byla u mechanika to mu dalem, by mi je zalozyl (w koncu bylo robione pare rzeczy, auto i tak stalo a to jest 2 minuty roboty) Ostatnio kupilem zarowki nie pomaranczowe a przezroczyste swiecace na pomarancz i chcialem zdjac kierunki... a tu zonk.... na 100 % sa one przyklejone jakims super glue czy innym swinstwem (wnioskuje, ze te, ktore kupilem (a za duzo nie wydalem na nie) byly lekko mowiac liche i sie polamaly zaczepy). Stwierdzilem ze skoro bede chcial je zdjac to kupie przezroczyste, bo ten bialy przy moim kolorze troche nie pasuje... MA ktos moze jakis patent czy cus by je zdjac ale zeby lakier sie nie oderwal? (Tylko blagam nie piszcie, ze moze zle zdejmuje i napewno przyklejone nie sa...)
Ps... Patrzta chlopaki... male kierunki a ile pisania:P

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Heja. ja mam ten kolor co ty i wlasnie biale kierunki na blotnikach:) super pasuja i sa wciskane, zaskakuja za plastikową zapadkę z jednej strony. Klejone? hmm ZONK
[External Link Removed for Guests]

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

wiem, ze sa wciskane ale tak jak napisalem na 10000000% sa klejone... Ma ktos jakis patent by je zdjac bez lakieru?
ps. Wolalbym wlasnie bardziej kierunki clary....

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Nozykiem delikatnie reszte kleju benzynka ekstrakcyjną.
[External Link Removed for Guests]

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

a o tym nie pomyslalem... Ty to masz leb kolego... no no....:P

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Aaa weeeśśśś, zawstydzasz mnie :P
[External Link Removed for Guests]

Astrix

Astro-maniak
Posty: 157
Rejestracja: 10 sty 2008, 19:52
Imię: Piotrek
Auto: Astra F Caravan
Silnik: x30xe
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: okolice Konina
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Astrix »

[External Link Removed for Guests] jesli chodzi Ci o te, to powiem, że mam takie "dymione" w takim samym kolorze asterki jak Twoja i nie wyglądją one za genialnie :/ tu gdzie widac na dotce to sklejenie klosza i kierunku bardzo lipnie wygląda na furaku, ja zrobiłem taką jakby czarną uszczeleczkę z czrnej tasmy izolacyjnej i jakoś to wygląda, ale też kombinowałem, bo te zatrzaki oczywiście przy pierwszej próbie założenia pękły :/
[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false; <- Żabcia

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Trzeba mieć nierówno pod deklem żeby coś kleić na super glue do lakieru! A może wkleił je na glue-guna? Tzn klej na gorąco. Po rozgrzaniu czajnikiem spokojnie sie to topi. Sprawdź.
No i sam montaż kierunków na zimnie nie kończy sie szczęśliwie dla zaczepów.

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

to bylo montowane wlatem.... czajnikiem nie schodzi.... a wlasnie myslalem cos nad mniej wiecej takimi kierunkami

Nietoperz23

Astro-maniak
Posty: 332
Rejestracja: 05 wrz 2007, 19:36
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wałbrzych
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Nietoperz23 »

nozyk i benzynka tylko tak miejmy nadzieje ze twoj mechanik to jakis paprok i nei przykleil tego poxylina bo moze byc ciezko
Nadszedl kres mojej przygody z Astra, juz jest Omega B, Astra Sprzedana...Szkoda bylo....
CB-RADIO:
TTI 880 + Sirio Megawatt 3000
zapas-drugi mobil
ONWA MK3 + Falcon(magnes)

ODPOWIEDZ