Kolor...

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

Kolor...

#1

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

Mam takie skromne pytanie... wie ktos moze co to za kolor, lub jak go dobrac bo ja za nim szaleje! Dokladnie chodzi mi o odcien jaki wyszedl na 4 zdjeciu(chodzi o ten na dole... ta piekna czerwien...)

[External Link Removed for Guests]

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Foto delikatnie mowiac przekontrastowana, ale takie kolory da sie uzyskac malujac lakierem motocyklowym. Bardzo "pikna" głęba koloru wychodzi, a jak ktos zobaczy rachunek za takie malowanie to głębia wyjdzie z niego. Przynaje sie, tez kocham ten lakier, ale niestety nie stac mnie.
[External Link Removed for Guests]

melanrz

Astro-maniak
Posty: 214
Rejestracja: 03 sty 2008, 16:12
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: melanrz »

ano wlasnie... lakier jest boski! A nie wiesz ile pomalowanie by kosztowalo takim lakierem? (F sedan)

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Fachowo: grubo ponad 1000zł za sam kolor w puszczce, nie wspominajac ze nadlo by sie pare ladnych wartw lakieru.
[External Link Removed for Guests]

siewicz

Astro-maniak
Posty: 256
Rejestracja: 07 maja 2007, 21:18
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bytom
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: siewicz »

szukaj tego koloru w palecie Astona Martina i Alfy Romeo chyba.. wiem, że podobny efekt uzyskuje się kładąc czerwoną farbę na żółty podkład, czy coś w tym stylu... w każdym razie dobry lakiernik opanuje ten temat :)
Pozdrawiam
Obrazek

throubler

Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 27 gru 2007, 12:14
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wroclaw
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: throubler »

TEN KOLOR KTORY POKAZUJESZ TO BURGUND TAK JAK KOLEGA PISZE NA GORZE JEST TO LAKIER MOTOCYKLOWY ALE NIE JEST ON WCALE AZ TAK DROGI. PIEKNIE TAKI KOLOR WYGLADA I JEGO TRWALOSC JEST LEPSZA. NAJLEPSZY EFEKT MA PO NALOZENIU 4 WARSTW KLARU I PO WODWOJNYM WYPOLEROWANIU. POZDRO.

WaldazZz

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 19 mar 2007, 21:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: WaldazZz »

Z tego co pamiętam w palecie motocytklowych do Hondy i w firmie RM z tego co pamiętam taki kolor jest i to nie musi być moto, może być dolane dużo perły. ;D
"Dla tych wszystkich,
którzy 15 baniek noszą w głowach"

Michał86

Astro-maniak
Posty: 258
Rejestracja: 01 sty 2008, 13:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Wawa - Yelonki
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: Michał86 »

mi podchodzi pod czerwona perle ale troszeczke ciemniejsz jest ten lakier jest 2 skladnikowy litr ponad 100 zl wydaje mi sie ze ta czerwona perle wyciagnie na taki lakier
powodzeia w poszukiwaniach jk bym mial kawaleczek to bym powiedzial dokladniej

Fabian

Astro-maniak
Posty: 127
Rejestracja: 07 mar 2009, 13:35
Imię: Fabian
Auto: Bmw e36 316i
Lokalizacja: Toninek k.Koronowa
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Fabian »

Co do kolorów mam problem i zapytanie. Wymieniałem tylne błotniki i progi z wiadomego powodu(rudy) odstawiłem samochód do zakładu żeby mi pomolowali. po odebraniu na pierwszy rzut oka wydawało się że jest dobrze a potem wszyszło inaczej że odcień jest jaśniejszy. Co w takim wypadku najlepiej zrobić? Na nowo dobierać farbe i na nowo malować?Może ktoś wie? dobrym pomysłem by było pomalować auto na 2 różne kolory?

Kryniu99

Astro-maniak
Posty: 297
Rejestracja: 24 lip 2008, 22:22
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Iłowa kolo ZG
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: Kryniu99 »

Fabian, po pierwsze to musisz pojechac do tego lakiernika i go opierdzielic ze zle dobrał kolor :D Jesli chcesz pomalowac cale auto w ten kolor co masz to ten lakiernik powinien zrobic malowanie w tych miejscach w ramach "gwarancji". Ja po wakacjach bede robil asterke na dwa kolory. Malowanie bedzie wygladało tak jak na tej asterce z linku z pierwszego postu, tyle ze ja bede mial inne kolory. :m
Polityka - niekaralna forma kradzieży :D
[External Link Removed for Guests]
Jeśli pomogłem kliknij POMÓGŁ

ODPOWIEDZ