utwardzone zawieszenie?

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
3ndr1u_GS

Astro-maniak
Posty: 215
Rejestracja: 06 paź 2007, 23:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

utwardzone zawieszenie?

#1

Nieprzeczytany post autor: 3ndr1u_GS »

prosze was o opinie i zdania co sadzicie o tym produkcie?? [External Link Removed for Guests] to cos daje czy tylko pic na wode?? ile oplaca sie zalozyc aby odczuc efekty?? 2 na jedna sprezyne?? czy wystarczy jedna??
[External Link Removed for Guests]

ALAN 102 + MIDLAND ML-145 - DZIURA :)

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Kolego szczerze to NIE! Miałem kiedyś mały dylemat poniewaz zalozyłem do swojej Asi 17cali na niskim profilu i tyl mi chaczyl na dziurach jak ktos z tyłu siedzial! Szybko do sklepu motoryzacyjnego po twarde zawieszenie ale okazalo sie ze to dużo $ kosztuje no i zonk ikumpel mi polecik a nawet dal tez 4 sztuki po 2 na strone na tyl i moim zdaniem nic nie daje zjezdzaja wypadaja ozaty zle wyplywaja na sprezyny wiec odpusc sobie i można sie zabic. poniewaz zawieszenie nie pracuje tak jak powinno. Ale to moje zdanie

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

daje. Utwardzi Ci furę i podniesie lekko ale zakładaj tylko jak chcesz się zabić albo jak jeździsz jak dziadek w kapeluszu.

Te gumy wpływają negatywnie na sprężyny autka i amortyzatory - jak włożysz taką gumę pomiędzy zwoje to te zwoje nei pracują przez co pozostałe są bardziej wysilone i sprężyna może pęknąć a wyobraź sobie że jedziesz 80km/h na łuku i pęka Ci sprężyna :/

to takie same gów.. jak te zapinki do sprężyn co kiedyś na allegro było pełno

NAITOP

Astro-maniak
Posty: 432
Rejestracja: 24 lip 2007, 18:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: POLANDIA
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: NAITOP »

Popieram przedmowcę. Kupiłem to dla Psa, moze miec z tego niezly ubaw. Taka fajna gumowa zabawka.
[External Link Removed for Guests]

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: dikser »

ja mam to z tyłu po 2 na strone.poprzedni właściciel załozył.wogóle niektóre rozwiazania jego mnie przyprawiają o zawrót głowy....z przodu np.obciął sprężyny.... :( .powiem ci tak:samochód jest twardszy i nie siada tak bardzo bo te spirale mu nie pozwalają i tyle.ale zdrowe to dla zawieszenia napewno nie jest :roll:
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

Gibon

Astro-maniak
Posty: 61
Rejestracja: 27 paź 2007, 20:06
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Ostrowiec
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: Gibon »

ot wczoraj pokonywałem dośc szeroki łuk drogi wpadłem w lekki dołek moim kombiaczkiem i urwała sie śróba amortyzatora z tyłu prawa, amorek luzno sobie wisi z zakrentu jak wychodziłem jechałem lewym pasem :/ na blacie około 100 km zawieszenie standard przód nowe wszystko. W pon kupuje 2 amorki i 2 springi i tył tez będzie nowy nie ma co ryzykować.

3ndr1u_GS

Astro-maniak
Posty: 215
Rejestracja: 06 paź 2007, 23:37
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Słupsk
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: 3ndr1u_GS »

dzieki koledzy za ocene teraz juz wiem ze nie kupie :)
[External Link Removed for Guests]

ALAN 102 + MIDLAND ML-145 - DZIURA :)

gimof

Astro-maniak
Posty: 436
Rejestracja: 10 paź 2007, 19:31
Imię: Pan Samochodzik
Lokalizacja: Poznań(promnice)
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: gimof »

Miałem to w maluchu w sprężynach - z tyłu ofkors.
3 wchodzą i mamy w pełni sztywne autko.
Na imprezy gdzie nie ma BK marzenie. 8)
[External Link Removed for Guests]

Mariusz.b86

Astro-maniak
Posty: 353
Rejestracja: 28 gru 2007, 11:58
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa - Bemowo
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: Mariusz.b86 »

Kurde ja jak kupiłem Asterke to te pierścienie gumowe już były ale teraz musze pomyśleć czy ich nie zdjąć :|
Jak to zobaczyłem to zainteresowałem się tym troche ale skończyło sie natym, że dowiedziałem sie że to są tak zwane pierścienie gumowe. Nie dowiadywałem sie jaki to ma wpływ na zawieszenie. :cry:
Jak ktoś się na tym bardziej zna to prosił bym o rozwinięcie tematu, mi to ogulnie nie przeszka, przynajmniej narazie. :)
!BYŁA!Astra F Hatchback 2/3D 1.4 #[C14NZ]#

JOszi

Astro-maniak
Posty: 4227
Rejestracja: 22 gru 2006, 14:37
Imię: Marek
Auto: astra f, insignia, fiat 125P
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#10

Nieprzeczytany post autor: JOszi »

szybciej wykończysz amortyzatory bo będą robić niepełny skok i mogą Ci pęknąć sprężyny - więcej wad raczej nie ma potem są już tylko następstwa

ODPOWIEDZ