Maly tuning

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Gość

Maly tuning

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Witam

Wlasnie co dolaczylem do Waszego forum i mam pytanko.

kupilem w norwegii bertonke ( czemu nie w polsce nie bede tlumaczyl bo bym kiazke tu napisal :roll: :)

chce zmienic cala tapicerke w srodku - co mam tam wrzucic? uznajmie mnie za kogos kto nie zna fachowego slownictwa jesli chodzi o samochody i tuning wiec jesli bedziecie odpisywac mi na posta wezcie to pod uwage :roll: :)

skora?, moze mix jakis?

no i jeszcze sprawa panelu: chetnie wymienilbym go na jaki bardziej nowoczesny (bertonka jest z 2000 roku)

kola zostala takie jakie sa 18"

bylbym wdzieczny za jakies podpowiedzi i propozycje co by tu pozmieniac :)

z gory dzieki
dziekan

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: dikser »

obszyj deske i siedzenia skóra i alkantara.bedzie git ;) felgi 16stki,albo 17stki,aniolki z przodu lexusy z tylu.mysle ze fajnie bedzie wygladać.pozdrawiam ;)
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

Gość

#3

Nieprzeczytany post autor: Gość »

i sorki za brak polskich znakow i przejezyczenia, norweska klawiatura nori swoje ....¤%¤"&/ :mrgreen:

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

a co do skory i ("alkantaru"-moze podpowiedz jakas co to jest :roll: ) - co jaka moze byc cena obzycia wszystkiego? bede w polsce przed wielkanoca i wtedy chcialbym to zrobic. wroclaw i okolice mnie najbardziej interesuja ale jak trzeba to sie pojedzie dalej.

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: dikser »

jeśli chcesz miec idealnie i profesjonalnie,ale nie powie ze tanio.... :roll: to kieruj sie pod ten adres:
[External Link Removed for Guests]
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

morieris

Astro-maniak
Posty: 3359
Rejestracja: 20 wrz 2007, 21:09
Imię: Wojtek
Auto: F cabrio i G kombi
Silnik: X16SZ i 22DTR
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa / Natolin
Kontakt:

#6

Nieprzeczytany post autor: morieris »

dziekan, z tego co ja wiem to alkantara jest rodzajem zamszu. A co do kolorów to ja sie zakochałem w tapicerce Laguny kumpla - Szara alkantara i szara skóra!! i jak pachnie!!! Piekna!!!! :D

kondzio, a co do 2.2 DTi to jesli jest taka sama skrzynia we wszystkich astrach z tym silnikiem to ciezko sie poscigac z kreski ;]
[External Link Removed for Guests]

WaldazZz

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 19 mar 2007, 21:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: WaldazZz »

morieris pisze:dziekan, z tego co ja wiem to alkantara jest rodzajem zamszu
Dobra, coświadomo, ale nie za dużó. Skóra dzieli sięna licową i tą, jakby od dupy strony, z niej masz zamsz, nubuk a alcantare z czego alcantara jest po prostu jakby krótko ogolonym zamszem. Do siedzeń jest lepsza od licówki, bo sięna niej nie ślizgasz. Najczęściej robią zestawienie- boczki z licówki, a środek siedziska i oparcie z alcantary. Alcantara szybciej się brudzi i gorzej ją doczyścić od skóry licowej.
A gdzie to robić ?? Znajdź dobrego tapicera , chyba, że przyjedziesz do PL z walizką pieniędzy to jedź do JAVY. :shock:
"Dla tych wszystkich,
którzy 15 baniek noszą w głowach"

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

dzieki wszystkim za podpowiedzi :)

pozdrawiam
dziekan

ODPOWIEDZ