ASTRA II OPC

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
BS KOTEK

Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 04 gru 2007, 17:28
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Suwałki
Kontakt:

ASTRA II OPC

#1

Nieprzeczytany post autor: BS KOTEK »

witam.chce kupci przedni zdezak do astry II z serii OPC.I czy ktos nie wie czy pasuje od zafiry? bo bardzo ciezko jest dostac do astry ale po przegladnieciu zauwazylem ze od zafiry chyba bedzie pasowal bo identycznie wyglada... prosze o pomoc :)

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

Nie bedzie pasowac. Na forum coupe chlopaki moga dac Ci namiary na taki zderzak nowy ale cena powalajaca bo grubo ponad tysiaka kosztuje. Jest jeszcze bardzo podobny ale firmy steinmetz.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

marcinpsk

Astro-maniak
Posty: 493
Rejestracja: 02 lis 2007, 20:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Legionowo i Śląsk
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: marcinpsk »

Na ebayu niemieckim szukaj tego zderzaka bo predzej dostaniesz. Od zafry napewno ne podejdzie. Ostatnio kupywalem w Polsce tylni opc do mojej astry od goscia z Kelc to moze ma i przedni. Jak bedziesz chcial to moge dac Ci namiar na tego goscia. Odezwij sie na PW jak cos.

Gość

#4

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Wiem kto ma zderzaki co prawde nie jest oryginalne ale identycznie wygladaja jak orginal sprowadza je z niemiec cena 600zl sam kupywalem jestem bardzo zadowolony z niego

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

pimpek pisze:Wiem kto ma zderzaki co prawde nie jest oryginalne ale identycznie wygladaja jak orginal sprowadza je z niemiec cena 600zl sam kupywalem jestem bardzo zadowolony z niego
Kolega za forum QP :mrgreen: :mrgreen: Pozdrawiam.

Gość

#6

Nieprzeczytany post autor: Gość »

tia tylko :P tylko tam inny nick :P

Pozdro

ODPOWIEDZ