angel eyes i wasze bryki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
GRZEe

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 22 paź 2008, 20:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

#41

Nieprzeczytany post autor: GRZEe »

witam
wlasnie zalozylem takie lampki ale mam problem z uszczelkami bo odstaja czesciowo przykleilem na sylikkon od pewnego kolegi z forum dowiedzialem sie ze je poprostu usunal i jezdzi bez ale jest szczelina a moze ktos jakos inaczej rozwiazal ten problem?!
prosze o wasza pomoc i pomysly!!!
z gory dziekuje :lol:
GRZEe.~>

Tomas2510

Astro-maniak
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2008, 11:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

#42

Nieprzeczytany post autor: Tomas2510 »

Ja je dokleiłem na taśmie dwustronnej do lamp, docisłem prawidłowo do karoserii, jedna mała poprawka i jest super :-) pasuje.
Tomas2510

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

#43

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

Witam.Mam pytanie odnośnie angel eyesów czy sonary mają atest,bo koleś na stacji diagnostycznej powiedział,że nie.I policja może nawet zabrać dowód rej.za takie coś.Więc niewiem czy jeżdzić na nich czy jak.
Fuck LPG

Awatar użytkownika
Barry102

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2008, 18:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bukowno
Kontakt:

#44

Nieprzeczytany post autor: Barry102 »

Witam, jestem tu zupełnie nowy. Od kilku dni wertuje forum na temat angel eyes'ów. Bardzo poważnie zastanawiam się nad zakupem lamp, ale waham się nad jedną rzeczą. Mianowicie zastanawia mnie czy angele dobrze oświetlają jezdnie?? Wyczytałem parę ciekawostek na temat łączenie angeli z HIDami, ale mnie narazie interesują zwykłe żarówki. Może ktoś ma coś sensownego do powiedzenia w tej kwestji. Z góry dzięki

G_I_Z_M_O

Astro-maniak
Posty: 292
Rejestracja: 31 sty 2008, 17:56
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: G_I_Z_M_O »

Powiem Ci tak... Jezeli chcesz kupic aniolki i latac na H7S to zapomnij o jakiejkolwiek widocznosci :mrgreen: Inaczej mówiąc nic nie oświetlają. Jezeli droga jest ograniczona liniami to je zobaczysz. Ja jezdzilem ze 3 miesiace na H7 w aniołkach i wiem co mówię. Mówie o lampach FK. Nie wiem jak jest przy lampie Helli.

Natomiast jezeli chcesz ksenon HIDa to jakosc swiatla jest zajefajna. Nieporównywalnie lepsza niz na zwyklych lampach. Polecam.
Sajmon mówi ......

Awatar użytkownika
Barry102

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 27 paź 2008, 18:04
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Bukowno
Kontakt:

#46

Nieprzeczytany post autor: Barry102 »

Dzięki wielkie za bardzo konkretne informacje!! Dokładnie takiej odpowiedzi oczekiwałem :D Teraz mi doradźcie dobrego HIDa do tego i będzie naprawdę zajefajnie. Pozdrawiam

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#47

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Dobra, to ja coś napiszę. Pierwsza sprawa: Sonary mają atesty. Jak byk są na plexi. Muszą mieć bo by ich nikt nie kupił. Druga sprawa: w Sonarach są zarowki H1+H1 (w FK H1+H7). Mam założone żarówki H1 Helltec super white. Dają +30% więcej światła,ok. 25zł za komplet. Jest nieporównywalnie lepiej niż to co miałem na serii przy zwykłych żarówkach. Jakieś Phillips extreme+80% to już musi być super.

[ Dodano: 2008-10-28, 01:30 ]
Zwłaszcza drogowe świetnie świecą jasnym białym światłem. Nie jest to Phillips ale daje radę perfekcyjnie.

michalek206

Astro-maniak
Posty: 628
Rejestracja: 26 lut 2007, 14:55
Imię: Michał
Auto: astra,bmw
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#48

Nieprzeczytany post autor: michalek206 »

a takie pytanko...mam już aniołki dosyć długo i przyznam się że nie mam pojęcia czy mają one regulację w poziomie ?? bo w pionie to oczywiste.. mam sonary...
==========82%===========

Tomas2510

Astro-maniak
Posty: 73
Rejestracja: 09 cze 2008, 11:32
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Żywiec
Kontakt:

#49

Nieprzeczytany post autor: Tomas2510 »

A co to znowu za ksenon HID-a? HiD? Co ja mam Sonary z H1 i super git dobrze oświetlają ale nie świecą na ultrafiolet tylko na jasno i nie wiem co tu jest nie tak... :-( trzeba coś wymienić?
Tomas2510

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#50

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Michałek206, w F sonary mają 4 śruby- góra/dół i lewo/prawo, czyli po 2 dla mijania i drogowych. Niesądzę by w G było inaczej. Tomas2510, jeśli jesteś zadowolony z żarówek, które masz to sobie daruj xenony. Dobre Pilipsy BV, P2N, NG czy EP świetnie sobie poradzą i dadzą ładne światło. Blue Vision daje pseudoxenonową niebieską poświatę. Są też żarówki z zieloną poświatą (piękne!).

ODPOWIEDZ