angel eyes i wasze bryki

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
ALi

Astro-maniak
Posty: 142
Rejestracja: 02 cze 2007, 10:24
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

#61

Nieprzeczytany post autor: ALi »

Jeżeli chodzi o żarówki do Aniołków, to ja do moich FK zakupiłem żarówki H1 OSRAM Night Breaker (podobno +90% świecą dalej i +10% bielsze światło). Powiem, że różnica jest i to spora... wcześniej miałem jakieś tanie żaróweczki H1 i świeciły poprawnie. A różnica do seryjnych h4 jest jeszcze większa.
Zapłaciłem ok 40 zika (kupione na allegro - cena razem z przesyłką).. myślałem, że za długo nie poświecą, ale mam juz je od początku sierpnia, sporo jeżdżę i żaróweczki sprawują się bardzo dobrze. Mogę polecić z czystym sumieniem.
[External Link Removed for Guests]
Moja fura:
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
Particulier

Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2008, 9:35
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Łomża
Kontakt:

#62

Nieprzeczytany post autor: Particulier »

Też zastanawiam się nad aniołkami , ale do F-ki (po lifcie) są chyba tylko z ręczną regulacją , jeśli się mylę nie ktoś mnie poprawi... :-/ Szkoda by było zrezygnować z elektrycznej regulacji wysokości świtała jak się już ją ma...

[ Dodano: 2008-11-24, 16:35 ]
Są modele do astry F z regulacją elektryczną ???
Obrazek

Obrazek

pers

Astro-maniak
Posty: 189
Rejestracja: 04 lut 2008, 23:29
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

#63

Nieprzeczytany post autor: pers »

[External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests]

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#64

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Particuler, do lamp FK/Depo pasują silniczki od oryginalnych carello.

Awatar użytkownika
SzczuR

Astro-maniak
Posty: 983
Rejestracja: 29 cze 2008, 17:39
Imię: Olaf
Auto: Astra f ,astra g
Silnik: 1.6
Rocznik: 1991
Województwo: opolskie
Lokalizacja: Krapkowice

#65

Nieprzeczytany post autor: SzczuR »

Witam.Mam problem,zauważylem że parują mi aniołki-Sonary.Pytanie co zrobić,wysuszyć i zasilikonować?Całośc od gory?pozdrawiam
Fuck LPG

Paweł84K-ce

Astro-maniak
Posty: 112
Rejestracja: 31 maja 2008, 23:40
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: KAtowice
Kontakt:

#66

Nieprzeczytany post autor: Paweł84K-ce »

olaficek pisze:Witam.Mam problem,zauważylem że parują mi aniołki-Sonary.Pytanie co zrobić,wysuszyć i zasilikonować?Całośc od gory?pozdrawiam


wysusz lampy i zasilikonuj je dookoła bezbarwnym silkonem. Ja jak kupiłem sonary to tylko troszke parpwały ale wyciągnąłem koreczki gumowe od świateł długich i tak jeżdze i mi nie parują. A nic nie silikonowałem dlatego że w razie jakiejkolwiek awarii mając je na gwarancji moga nie uznać reklamacji bo w pierwszym komplecie jaki miałem tafiłem na wadliwą serie i pokazyały się mikropęknięcia na szybce na wyskokości soczewek teraz jeżdze 3 miesiąc i nic nie pęka ;)

Awatar użytkownika
schabini

Astro-maniak
Posty: 92
Rejestracja: 26 sty 2008, 13:30
Imię: Marcin
Auto: Astra F Sedan
Silnik: C25XE
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#67

Nieprzeczytany post autor: schabini »

moje aniołki mają od ponad roku żarniki xenonowe. Widzialność jezdni i obszaru wokół jest dużo dużo lepsza!!!!. Sam co prawda ich nie montowałem, tylko w warsztacie w którym je nabyłem, ale nie było przy tym żadnych utrudnień.... Ponadto jak wielu posiadaczy aniołków zmagam się częstym zaparowywaniem klosza (pomimo wykonania dodatkowej spoiny pomiędzy kloszem a obudową lampy), ale po delikatnym podgrzewaniu klosza opalarką udaje się go wysuszyć.....

Ventura

ex-Staff
Posty: 1521
Rejestracja: 25 maja 2008, 13:55
Imię: Adrian
Auto: Astra GSi '94
Silnik: c20xe
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

#68

Nieprzeczytany post autor: Ventura »

Kiler023 pisze:czy sa do tego potrzebne jakies przeróbki i problemy z montazem
zalezy... ja np mam sonary i musze lekko zmodzic bo zarniki nie chca wejsc, ale to moze zalezy tez od ksenonow
Problemy z matematyką? Zadzwoń! 0-800-[(10x)(13i)^2]-[sin(xy)/2.362x]
[External Link Removed for Guests]
Obrazek

Awatar użytkownika
kraszanek

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 11 sty 2009, 10:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: białystok
Kontakt:

#69

Nieprzeczytany post autor: kraszanek »

Czesc, ja mam Angel Eyes FK/Depo u siebie w Astrze F, ale mam problem z wyregulowaniem ich dokładnie, mianowicie swiecą mi za bardzo do srodka, Założone sa poprawnie ale sonczyla sie regulacja, ma ktos jakis patent na to ? A poza tym czy u was tez jest wrażenie jakby lewa lampa słabiej swiecia? Mam u sibeie jakies żarówki philips +30% ale kupilem je po 9 zł i nie wime czy to nie za malo heh..

ODPOWIEDZ