Nakładki na lampy

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Piotrek_

Astro-maniak
Posty: 137
Rejestracja: 19 sty 2008, 15:42
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Zabrze
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Piotrek_ »

ja bym to polał wrzontkiem ;] tak odklejałem naklejki z samochodu które za cholere nie chciały schodzić, 3 czajniki wody i autko czyste, a naklejek było sporo...
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
kingu01

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:40
Imię: Marcin
Auto: Astra G
Silnik: Y22DTR
Rocznik: 2004
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#12

Nieprzeczytany post autor: kingu01 »

tył wiocha aż się prosi żeby sciągnąc a przód bardzo subtelenie wygląda więc bym zostawił pozdrawiam

Awatar użytkownika
hoses

ex-Staff
Posty: 1167
Rejestracja: 02 lut 2008, 16:54
Imię: hoses
Auto: Astra J
Silnik: A14NET + LPG STAG
Rocznik: 2011
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 9 razy
Pomocny: 64 razy
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: hoses »

Wieć sytuacja wygląda następująco. Odkręciłem jedna tylną lampe co by delikatnie podważy i zobaczyć na co jest przyklejona. Poszło ok była przyklejona na taki czarny gumowy klej(chyba silikonowy). Pieknie zeszło tylko nakladki już się nie dało uratować. Wziąłęm druga lampe a tu masakra nawet nie dawało się podważyć. Musiałem użyć noża i młotka. Poprostu masakra ktoś to podkleił dodatkowo jakimś zajebis.... klejem. Nawet go nożyk montażowy nie ruszał. Oczywiście jakoś wszystko poprostu zeskrobałem, ale niestety ten klej wżarł sie w lampę. Nie wygląda to teraz za ciekawie. Mam takie pytanko czy można czymś wypolerować tylnie lampy żeby znów były lśniące a nie matowe :(

Pd24

Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 14 lut 2008, 13:30
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: :p
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: Pd24 »

Opalarko delikatnie z daleka potraktuj i klej zejdzie.Umiar zachowaj bo inaczej szklo przytopisz

Awatar użytkownika
hoses

ex-Staff
Posty: 1167
Rejestracja: 02 lut 2008, 16:54
Imię: hoses
Auto: Astra J
Silnik: A14NET + LPG STAG
Rocznik: 2011
Województwo: mazowieckie
Wdzięczny: 9 razy
Pomocny: 64 razy
Kontakt:

#15

Nieprzeczytany post autor: hoses »

Pd24 pisze:Opalarko delikatnie z daleka potraktuj i klej zejdzie.Umiar zachowaj bo inaczej szklo przytopisz
Niestety brałem i nad piecem i suszarką do włosów. Nic to nie dawało. Zaczął juz plastik smierdzieć więc odpuściłem. Klej został zeskrobany, ale lampa jest na bokach matowa (przy najblizszej okazji wrzuce zdjęcie jak to wyglada). Mi chodzi o to czy można np wypolerować jakoś ten plastik od lampy. Nie wiem może jakiś specjalny papier, polerka lub coś w tym stylu. Może ktoś ma wiedzę na ten temat.

ODPOWIEDZ