Czarne klosze tylnych lamp

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Cubi

Czarne klosze tylnych lamp

#1

Nieprzeczytany post autor: Cubi »

Na początku witam wszystkich forumowiczów bo to dopiero mój pierwszy post, a teraz do rzeczy:

Mam Astre F '92 i widziałem do niej do kupienia czarne klosze, tylko że jakbym je wsadził to lampy beda świecic na biało. No i mam pytanie co na to poradzić... czy sa do kupienia jakies kolorowe żarówki albo nakladki ktore by zmienialy kolor światła. (Klosze nie sa przydymione, są po prostu cale czarne)

lesio822

Astro-maniak
Posty: 512
Rejestracja: 25 lut 2007, 21:19
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Sanok
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: lesio822 »

jak nie ma takich żarówek to kup farbę permanentną albo flamastry i pomaluj zarówki. Obawiam sie tylko że taki klosz z takimi żarówkami nie posiada homologacji ( to taki znaczek E z cyferką na kloszu) czyli w skrócie to za to mogą Ci za to zabrać dowód. Więc sie najpierw dowiedz czy można z takimi jeździć najlepiej u diagnosty.

siudzi

Astro-maniak
Posty: 77
Rejestracja: 25 gru 2006, 21:44
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Świecie
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: siudzi »

Podejrzewam, że nikt nie sprzedaje lamp z czarnymi kloszami bez homologacji. Jeśli są zrobione profesjonalnie ( a nie Motipem) to napewno producent zadbał o atest.
Poprostu musisz isc do sklepu motoryzacyjnego i kupić czerwone i pomarańczowe żarówki. Bez problemu powinienes je dostac w każdym sklepie z częściami do samochodów.
Pozdro.
"ASTRA" to brzmi dumnie ;)
poza tym mam nowe 61koników-takich małych japońskich --> YAMAHA XJ 600

pacio.racing

#4

Nieprzeczytany post autor: pacio.racing »

;) szanuje juz rok i bede nadal szanowac!!!!

Michu

Astro-maniak
Posty: 747
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:17
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Jarocin Wielkopolska
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: Michu »

Hey mam asterke z roku 95 sedanik i chciałbym ja troche z tuningowac prosze o podanie mi stronek aby mogł kupic lamy przedni i tylnie fele tłumnik i przyciemnic autko z gory dzieki i pozdrawiam :)

Cubi

#6

Nieprzeczytany post autor: Cubi »

lesio822 pisze:Obawiam sie tylko że taki klosz z takimi żarówkami nie posiada homologacji ( to taki znaczek E z cyferką na kloszu)
Jest znaczek E1 w kółeczku, czyli chyba można. Zresztą jeszcze sie dowiem.

A zamawiał ktoś może te żarówki, albo czy ma wogóle jakieś doświadczenie z kolorowymi żarówkami?

[External Link Removed for Guests]

Czy może lepiej obkleić lampy folią? Bo chciałem zrobić czarne lampy z tyłu żeby się komponowały z blendą.

Awatar użytkownika
Vailent

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 01 mar 2009, 1:41
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: Vailent »

Wie ktoś gdzie mógłbym dostać dymione/przyciemniane tylne klosze do Astry F sedan? Kompletnie nigdzie nie mogę takich znaleźć, jak już są to tylko do wersji hatchback, a nie chce się bawić w spraye itp

Awatar użytkownika
esk2

Astro-maniak
Posty: 255
Rejestracja: 18 gru 2008, 22:40
Imię: Jacek
Auto: Vectra C OPC
Silnik: 1.8 16v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Kobyłka
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: esk2 »

Vailent pisze:a nie chce się bawić w spraye itp
wiec polecam folie z allegro..jest tego bardzo duzo efekt fajny i tania jest...
Żyj tak, byś umierał godnie..

rzezniol

Astro-maniak
Posty: 757
Rejestracja: 20 sty 2009, 21:05
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Radzionków
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: rzezniol »

esk2, a jak polecam zapoznac sie z przepisami prawa i nie zalecac koledze przerobek ktore sa nielegalne i maja wpływ na bezpieczeństwo ruchu.

Pozdro

ODPOWIEDZ