Podswietlenie na niebiesko- F-ka Beliala

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Belial

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 18 lis 2007, 11:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kartuzy
Kontakt:

#11

Nieprzeczytany post autor: Belial »

FalconTech, jezeli dzis dostane takie zarówki swiecące na niebiesko to sobie je jeszcze dzis zamontuje, porobie fotki i zamieszcze na forum. A Białe tarcze jak swieca, zobaczysz na necie, gdzies juz cos takiego widziałem, ale zapomniałem gdzie... :/

eDyTkA

Astro-maniak
Posty: 1120
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:25
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: WuWuA
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: eDyTkA »

fajnie, fajnie :D dla pasażerów pod przednimi siedzeniami też sobie założyłeś podświetlenie czy tylko przód?
"Jedyna przegrana jest ReZyGnAcJa.."

Belial

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 18 lis 2007, 11:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kartuzy
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: Belial »

jak miło czytac ze nie tylko ja doceniam moje przeróbki :D podswietlenie mam tylko z przodu na tył nie bede nic montował bo wtedy juz samochód bedzie chyba wygladał jak choinka w święta a wiele juz mu nie brakuje... zreszta jak cos przyjdzie mi do głowy to nic niewiadomo... :mrgreen:

riko

Astro-maniak
Posty: 199
Rejestracja: 28 lut 2008, 22:41
Imię: Ryszard
Auto: Astra g kombi
Silnik: 1.6/16v lpg
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Budy Barcząckie
Kontakt:

#14

Nieprzeczytany post autor: riko »

Witam.Mam w swoim caravaniku podśeietloną konsolę-zegary diodami iniebieskimi.Z daleka jest efekt ale jak się przyjrzeć to nie jest to równomierne podświetlone.Zegarek jest ok... :/

[ Dodano: 2008-03-05, 20:58 ]
Witam.Mam w swoim caravaniku podśeietloną konsolę-zegary diodami iniebieskimi.Z daleka jest efekt ale jak się przyjrzeć to nie jest to równomierne podświetlone.Zegarek jest ok... :/ :/
Caravan do końca...

Gość

#15

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Rico ile jest tych żarówek pod zegarami? 4 ? czy wiecej? wiem że to są R5 w oprawce a czy dużo z tym roboty jest? sam boje się za to zabrać bo rozłoże deske a potem nie bede umiał złożyć:P Konsole środkową to łatwa sprawa.

Belial

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 18 lis 2007, 11:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kartuzy
Kontakt:

#16

Nieprzeczytany post autor: Belial »

Kolego Muzyczny, jesli chodzi o zegary licznika to tam masz 4 zaróweczki podswietlające licznik. Z wyjęciem licznika nie ma zbyt wielu problemów, gdy robiłem to pierwszy raz zajeło to jakies 30min. W kazdym razie jest o połowe mniej roboty nizeli z konsolą srodkową.

Gość

#17

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Dzieki, z konsolą środkową nie bede miał problemu bo miałem wcześniej astre w sedanie i tam wymieniałem żarówki ale na zwykłe białe. Zastanawiam się czy lepsze bedą diody czy zwykłe niebieskie żarówki bo one lepiej rozpraszają światło niż diody.
Tak więc jak pogoda się poprawi to spróbuję rozebrać zegary.

Astra1600

Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 16 mar 2008, 16:46
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: cbcbcb
Kontakt:

#18

Nieprzeczytany post autor: Astra1600 »

ale fajne to podświetlenie w środku na niebiesko też bym chciał tak zrobić ale nie umiem :cry: ciezko takie cos jest zrobic?

Belial

Astro-maniak
Posty: 126
Rejestracja: 18 lis 2007, 11:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: kartuzy
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Belial »

Powiem Ci szczerze ze nie ma duzego problemu z tym. Ostatnio podswietliłem sobie takze zegary na niebiesko z tym akurat było wiecej problemów gdyz miałem problem z osadzeniem licznika bo linka od predkościomierza sięga na "styk" i jak tu wsadzic palce pod licznik... ale jakos to poszło, podswietlenie nóg jest opodłączone pod zapalniczke, ale musze gdzies indziej dac zasilanie bo robi to straszne zakłucenia na CB które równierz jest tam podłaczone a filtry nic nie dają...

zen86

Użytkownik
Posty: 54
Rejestracja: 04 lis 2007, 13:08
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

#20

Nieprzeczytany post autor: zen86 »

ja mam podswietlenie nog z przodu tez na niebiesko (uwielbiam ten kolor) i podłączone pod schowek . wtedy jak przekrece kluczyk to swieci. w dzien tez. a schowek jest na czujnik - blue podłączasz przed czujnikiem. na cb zadnych zakłóceń. jak zrobie fotki to wstawie. TID tez mam na niebiesko. chcialbym jeszcze zegary ale probowalem wyjac i ciezko - bez skutku.

[ Dodano: 2008-03-25, 14:26 ]
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

a czy ktoś jest w posiadaniu skanow bialych tarcz zegarow /????

ODPOWIEDZ