Pomoc-lampy tylne Astra F HB

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Raceking1

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 06 cze 2009, 10:42
Imię: Marcin
Auto: Cinquecento/AstraF
Silnik: 903/1.6 16V
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

Pomoc-lampy tylne Astra F HB

#1

Nieprzeczytany post autor: Raceking1 »

Dzień dobry forumowicze :)
Mam pytanie odnośnie lampek tylnych... Zamierzam kupić dokładnie takie: [External Link Removed for Guests]
i tu moje pytania... Montował ktoś takie u siebie? Jak z żarówkami? Jakie trzeba było kupić? Myślę, że chromowane kolorowe choć nie jestem pewny... Ogólnie proszę o opinie...
Pozdrawiam
Marcin
"Samochody sa na benzyne. Na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. Tyle w tym temacie."

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

Jest parę autek na forum z tymi lampami. Żarówki wchodzą standardowe. Ale żeby ładnie wyglądało to najlepiej z przezroczystą lub chromowaną bańką.

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

Raceking1

Użytkownik
Posty: 49
Rejestracja: 06 cze 2009, 10:42
Imię: Marcin
Auto: Cinquecento/AstraF
Silnik: 903/1.6 16V
Lokalizacja: Gryfów Śląski
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Raceking1 »

ale nie mogą być zwykłe żarówki, bo one chyba nie mają kolorowych "szkiełek".
"Samochody sa na benzyne. Na olej napedowy jezdza traktory i ciezarowki, a na gazie gotuje sie obiad. Tyle w tym temacie."

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#4

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

Ja mam u siebie takie lampy. W komplecie masz żarówki kierunkowskazów i wstecznego. W mijania, przeciwmgłowe i w hamulec musisz sobie dokupić. Ja mam w mijania i hamulcowe diodowe a w przeciwmgłowych czerwone żarówki bańki.

Ciężko jest je dostać poza tym szybko farba schodzi i świecą na różowo, nie wiem czemu pomarańcz wytrzymuje a czerwień nie. Jeśli chcesz jakieś fotki w nocy jak świeci czy które żarówki/diody kupić to pisz :)

Też Cię czeka przerobienie delikatne instalacji ale to tylko ingerencja w 2 kable na stronę :) Wiesz o tym?

Tu trochę widać żarówki...

[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ