Pakiet OPC Line Astra GTC...

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
Luki S

Astro-maniak
Posty: 1318
Rejestracja: 01 paź 2008, 19:34
Imię: Łukasz
Auto: GTC Turbo 283 KM Stage 3+
Silnik: Z20LER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Pakiet OPC Line Astra GTC...

#1

Nieprzeczytany post autor: Luki S »

Witam,


Czy orientuje sie ktoś, jak te dokładki faktycznie leżą na aucie ? Czy ktoś z forum bral już cos od tego gościa ?

[External Link Removed for Guests]

Na zdjęciu wygląda wszystko ok ale kto udowodni ze tam sa te same, co on sprzedaje…
Bardzo się napaliłem na pakiecik Opc Line jednak cena w ASO – 5 tys. zł zdecydowanie mnie odstrasza…
Na ebay’u niemieckim i angielskim tez bieda. Oryginał tylko w ASO…
A może ktoś ma jakieś dobre układy w ASO i jest w stanie go ogarnąć w dobrej cenie...
Astra GTC Turbo, Z20LER 200KMSTAGE 3+ 283 KM, 425 Nm, OPC/OPC Line 2, Astra J OPC Seats, COSMO, Panorama, Panacotta, IDS+, Eibach Sportline 50/30 mm, Bi-xenon AFL, HSA, CD70 Navi MP3 CID, GM OPC Ronal 18'' 225/40R18,
---> [External Link Removed for Guests] <---

Jey

Astro-maniak
Posty: 290
Rejestracja: 14 maja 2009, 23:15
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Jey »

Jak dla mnie wystarczy ten tekst: "Wykonany z kompozytu poliestrowo szklanego" - czyli: z czasem lakier może pękać, a ich wytrzymałość w porównaniu do ori jest nikła (nie wierz w to co wypisują na aukcjach, a przynajmniej nie w tym przypadku). Więc może lepiej czekać i w tym czasie polować na ori pakiet, np. z jakiegoś powypadkowego egzemplarza - okazje się zdarzają, tylko trzeba pilnować, no i mieć odrobinę szczęścia :)
bordowy "bolid": [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;AstromaniaC

JacekIgnorek

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 21 mar 2014, 19:09
Imię: Jacek
Auto: Astra III GTC
Silnik: Z18XE
Województwo: wielkopolskie

#3

Nieprzeczytany post autor: JacekIgnorek »

Może niedostatecznie przekopałem forum - wybaczcie. Jeśli zły temat proszę o przeniesienie.

Kupiłem Astrę H GTC i myślę o jakimś pakiecie OPC do niej. Co w jego skład wchodziło? Jakie elementy musiałbym nabyć? Dopiero poznaję to auto więc będę wdzięczny za pomoc.

Awatar użytkownika
Luki S

Astro-maniak
Posty: 1318
Rejestracja: 01 paź 2008, 19:34
Imię: Łukasz
Auto: GTC Turbo 283 KM Stage 3+
Silnik: Z20LER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Luki S »

Ale żeś odkopał temat :mrgreen:
Mogę Ci powiedzieć, że daruj sobie te wszystkie jakieś odlewy bo to śmietnik. Chcesz pakiet opc to szukaj na rynku wtórnym tylko oryginałów, a przede wszystkim napisz do kolegi KIT GTO, gdyż on od lat się w tym specjalizuje i jak ma coś na sprzedaż to ręczę, że będzie to w super stanie i będziesz zadowolony ;) Na pewno nie wpadniesz na minę jak kupując na allegro ze szrotu....
Astra GTC Turbo, Z20LER 200KMSTAGE 3+ 283 KM, 425 Nm, OPC/OPC Line 2, Astra J OPC Seats, COSMO, Panorama, Panacotta, IDS+, Eibach Sportline 50/30 mm, Bi-xenon AFL, HSA, CD70 Navi MP3 CID, GM OPC Ronal 18'' 225/40R18,
---> [External Link Removed for Guests] <---

ODPOWIEDZ