Chip Astra J 2.0CDTI 160KM

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
Heko GCS

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 01 mar 2011, 12:48
Imię: Grzegorz
Auto: Focus 3 ST 2.0t EB 250
Silnik: zavirusowany
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

Chip Astra J 2.0CDTI 160KM

#1

Nieprzeczytany post autor: Heko GCS »

...dzisiaj trafiła do mnie pierwsza 2.0CDTI i po dostrojeniu na RedBoxie, mamy bezpieczny wynik 8-)


[External Link Removed for Guests]
Chip..hipp..hurra!!

splinter

Astro-maniak
Posty: 87
Rejestracja: 25 lut 2011, 11:27
Imię: Sebastian
Auto: Opel Astra J
Silnik: 2.0 CDTI
Województwo: śląskie
Pomocny: 1 raz

#2

Nieprzeczytany post autor: splinter »

OO to coś dla mnie :) Mam pytanko jak wygląda sytuacja z gwarancją? Bo rozumiem RedBoxa możemy w każdej chwili wypiąć i wracamy do ustawień fabrycznych? Czy serwis może dojść do tego że było coś robione? No i jaka cena jest u was za ten "mały" zastrzyk?

Carlos

Astro-maniak
Posty: 198
Rejestracja: 10 kwie 2009, 11:30
Imię: Rafał
Auto: Opel Astra H
Silnik: Z20LER
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Wola k. Tychów
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Carlos »

Jak na nowy silnik w tej astrze to coś słabo serię trzyma :roll:
Nie żeby coś, ale 10 - letnie tdi trzyma więcej hp niż nowe cdti 8-)
Był : Seat Leon 1.9TDI 155PS/314Nm ASV Powered by ECUProject
Jest : Opel Astra H 2.0 turbo Z20LER OPC line

Jarek wlkp

ex-Staff
Posty: 634
Rejestracja: 06 sie 2011, 7:46
Imię: Jarek
Auto: calibra
Silnik: c20let
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Plewiska

#4

Nieprzeczytany post autor: Jarek wlkp »

nie żebym się czepiał ale jak na pierwszą robotę z tym sinikiem to uwineliście się mega szybko 9min i wiadomo że bezpiecznie czyli czerpiecie doświadczenia od kogoś ?? do tego dziwi mnie troszkę zmizna temeratury w 9min yzyskaliście prawie 6stopni czyżby mała chala bez nadmuchu ??przyznma że chciał bym te NM bo koni dla mnie słabo ale ja jeszcze na bp do on nie dorosłem

Awatar użytkownika
Heko GCS

Użytkownik
Posty: 42
Rejestracja: 01 mar 2011, 12:48
Imię: Grzegorz
Auto: Focus 3 ST 2.0t EB 250
Silnik: zavirusowany
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#5

Nieprzeczytany post autor: Heko GCS »

splinter pisze:OO to coś dla mnie :) Mam pytanko jak wygląda sytuacja z gwarancją? Bo rozumiem RedBoxa możemy w każdej chwili wypiąć i wracamy do ustawień fabrycznych? Czy serwis może dojść do tego że było coś robione? No i jaka cena jest u was za ten "mały" zastrzyk?
...dokładnie tak jak piszesz, odłączasz i śladu brak ;)
...ceny na PW
Carlos pisze:Jak na nowy silnik w tej astrze to coś słabo serię trzyma :roll:
Nie żeby coś, ale 10 - letnie tdi trzyma więcej hp niż nowe cdti 8-)
...robiłem te silniki w dziesiątkach Insignii i zazwyczaj trzymają serię...max 165KM, takie słabe wyniki mają świerzynki z 500...1000km przebiegu :)
Jarek wlkp pisze:nie żebym się czepiał ale jak na pierwszą robotę z tym sinikiem to uwineliście się mega szybko 9min i wiadomo że bezpiecznie czyli czerpiecie doświadczenia od kogoś ?? do tego dziwi mnie troszkę zmizna temeratury w 9min yzyskaliście prawie 6stopni czyżby mała chala bez nadmuchu ??
...jasne że szybko, RedBoxy stroję od 2 lat i jeśli trafia do mnie kolejny identyczny silnik, zapinam wcześniej zaprogramowanego boxa, robię pomiary na kolejnych ustawieniach i jeśli wszystko bangla, gotowe 8-) dlatego mogę w ciemno, pocztą wysyłać gotowe rozwiązania...
...oczywiście robiąc pomiar jeden za drugim uzyskanie kilku st. w 10 min. to nie problem...a hala ma bardzo wydajny nadmuch :mrgreen:
Chip..hipp..hurra!!

Jarek wlkp

ex-Staff
Posty: 634
Rejestracja: 06 sie 2011, 7:46
Imię: Jarek
Auto: calibra
Silnik: c20let
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Plewiska

#6

Nieprzeczytany post autor: Jarek wlkp »

zapomniałeś wspomnieć że pierwszy w tej budzie i macie doświadczenie z innych opakowań
co do temp trochę mnie to dziwi bo byłem nie raz na hamowni i przy dobrym nadmuchu i wentylacji trudno zmienić temperaturę
co do wysyłania gotowców to ja bym jednak wolał mieć to sprawdzone na rolkach albo chociaż odczyty w czasie jazdy

MARMAR197001

#7

Nieprzeczytany post autor: MARMAR197001 »

Tuning Astra J 1,4 120KM. Czy ktoś wie gdzie można pytać o jakiś zastrzyk mocy do 1,4 120KM.

Jarek wlkp

ex-Staff
Posty: 634
Rejestracja: 06 sie 2011, 7:46
Imię: Jarek
Auto: calibra
Silnik: c20let
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Plewiska

#8

Nieprzeczytany post autor: Jarek wlkp »

odszukaj człowieka GTO z czechowic dziedzic może pomoże bo wiele potrafi sr forum lub google

ODPOWIEDZ