Stickerbomb

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
pruszynp

Astro-maniak
Posty: 485
Rejestracja: 30 paź 2008, 12:51
Imię: Przemek
Auto: Volvo S60
Silnik: 200KM/285Nm
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Łapy
Kontakt:

Re: Stickerbomb

#21

Nieprzeczytany post autor: pruszynp »

bluetooth22, jak ogarnę auto to porobię zdjęcia..
[nieregulaminowa sygnatura wycięta przez administrację]

Greex

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2011, 15:43
Imię: Grzegorz
Auto: Astra F Kombi
Silnik: X16XEL
Województwo: dolnośląskie

#22

Nieprzeczytany post autor: Greex »

Te listwy ledowe pod lampami nie są światłami dziennymi. Wiem że wszyscy tak myślą, ale ja nie popieram tego typu rozwiązań. Nie miałem pomysłu czym zakryć szczelinę między grillem a zderzakiem, więc wstawiłem niebieskie ledy które świecą jak otwieram drzwi (teraz je odłączyłem). Czekam teraz aż ogarnę sobie maskę z bad lookiem, nowy zderzak i grill do tego i na pewno znikną te ledy :) Wiem, że nie wyglądają najlepiej, ale to było rozwiązanie na szybko, człowiek się uczył, był młody, nie miał jeszcze dość kasy itd :P I nie ma co się obrażać, cieszą mnie wszelkie uwagi od innych, nawet te negatywne. Myślę, że wkrótce Astra zmieni całkiem swój przód i będzie już tylko lepiej :) Pomijając te ledy to uważam (wierzę :) ) że nie idę w agrotuning, robię wszystko sam, większość pierwszy raz w życiu, więc mankamenty się zdarzają, ale ogólnie robię co mogę, żeby nie było wstydu tym jeździć :) I sorry za OT, odpowiedziałem tylko koledze :)

No i ja również chętnie zobaczę te fele w stickerach bo również szykuję sobie nowe kółka i szukam pomysłu. I ewentualnie kolego pruszynp napisz jak z wykonaniem tego zabiegu, sam oklejałeś czy ktoś Ci to robił ?

bluetooth22

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 22 mar 2012, 21:39
Imię: Daniel
Auto: Opel Astra F
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Wilkowisko

#23

Nieprzeczytany post autor: bluetooth22 »

i no i git ;D moja astera tez idealna nie jest wkoncu po dachowaniu była ;D ale w piatek albo sobote mysle zrobic kilka fotek jak bedzie pogoda i pokazac moja bestie w sedanie :D na 17 alu :D ktore planuje zrobic sticer booomb

Zoe

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 20 sty 2011, 19:18
Imię: Maciej
Auto: Nextra
Silnik: X16SZ + Nexia
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#24

Nieprzeczytany post autor: Zoe »

Co ma wspólnego stickerbomb z niemiecką motoryzacją? To nurt JDM, a nie DDM :P
"lewy cztery za chałupę" :)

Greex

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2011, 15:43
Imię: Grzegorz
Auto: Astra F Kombi
Silnik: X16XEL
Województwo: dolnośląskie

#25

Nieprzeczytany post autor: Greex »

No to pewnie majster rób foty i wrzucaj. Ja już mam pomysł na swoje fele ale nie będę zdradzał teraz, jak już się ich dorobię to wtedy rzucę foto :) Moja Asia też przeżyła dachowanie, tzn. na moje urodziny tańczyliśmy w 4 osoby i do dziś dach wygląda jak po dachowaniu :P Ale dach też ma plan być malowanym ładnie w szachownicę... Zdradzam za dużo szczegółów :P Jak będą konkrety, będzie wtedy info :) Tym czasem gonię spać :)

pruszynp

Astro-maniak
Posty: 485
Rejestracja: 30 paź 2008, 12:51
Imię: Przemek
Auto: Volvo S60
Silnik: 200KM/285Nm
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Łapy
Kontakt:

#26

Nieprzeczytany post autor: pruszynp »

Tak na początek zdjęcia z ostatniego spotu;
Obrazek
Obrazek
Oklejoną mam jeszcze kierownicę, ale mam taki syf w samochodzie że wstyd wstawiać :roll:
Jeżeli chodzi o oklejanie to robiłem sam. Folia jest termokurczliwa i ma bardzo mocny klej.. Trzeba mieć bardzo ostry nóż aby ją przeciąć. Oklejoną mam tylko jedną felgę, zastanawiam się nad oklejeniem jej całej 8-)

Jak będzie ładniejsza pogoda w weekend to pojadę gdzieś w plener i wstawię fajniejsze fotki felg i kierownicy

Najfajniej jest gdy podjadę gdzieś pod sklep to niektórzy podchodzą, robią zdjęcia i zagadują co i jak.. Jakby nie patrzeć to jeszcze mało spotykane u nas.
[nieregulaminowa sygnatura wycięta przez administrację]

Zoe

Astro-maniak
Posty: 139
Rejestracja: 20 sty 2011, 19:18
Imię: Maciej
Auto: Nextra
Silnik: X16SZ + Nexia
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Kraków

#27

Nieprzeczytany post autor: Zoe »

Rozumiem, że nie hamujesz zbyt często? :P
Daj znać jak porządnie przygrzejesz hamowacze jak się folia zatrzyma, bo to mnie szalenie ciekawi!
"lewy cztery za chałupę" :)

pruszynp

Astro-maniak
Posty: 485
Rejestracja: 30 paź 2008, 12:51
Imię: Przemek
Auto: Volvo S60
Silnik: 200KM/285Nm
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Łapy
Kontakt:

#28

Nieprzeczytany post autor: pruszynp »

Hamuję bardzo często i intensywnie, jak muszę gdzieś jechać w trasę to nie oszczędzam S60-ki.. Zazwyczaj 160-200 km/h, zwłaszcza jeżeli trafi się napaleniec który chce sprawdzić swój samochód.
Mam już to naklejone z miesiąc i jak dotąd nie mam z tym problemu, że odstaje gdzieś, czy się topi.
[nieregulaminowa sygnatura wycięta przez administrację]

bluetooth22

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 22 mar 2012, 21:39
Imię: Daniel
Auto: Opel Astra F
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Wilkowisko

#29

Nieprzeczytany post autor: bluetooth22 »

pruszynp super efekt ! ale oklej całe ;)

pruszynp

Astro-maniak
Posty: 485
Rejestracja: 30 paź 2008, 12:51
Imię: Przemek
Auto: Volvo S60
Silnik: 200KM/285Nm
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Łapy
Kontakt:

#30

Nieprzeczytany post autor: pruszynp »

Też myślałem nad całymi ale miałem mało foli i na razie tylko środek felg okleiłem.
[nieregulaminowa sygnatura wycięta przez administrację]

ODPOWIEDZ