Stickerbomb

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
BigBadWolf

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05 lut 2011, 10:05
Imię: Jakub
Auto: Astra F Cabrio

Re: Stickerbomb

#31

Nieprzeczytany post autor: BigBadWolf »

bluetooth22 pisze: rozumiem areograf jest bardziej profesionalny ale to raczej nie ta ranga. za duze koszta zeby pakowac w astre I tym bardziej ze nikt nam tego nbie wroci po tem, a co do sticker bomb to chyba rzecz gustu u nas w okolicy limanowej jest tego coraz wiecej .
kolego z tymi kosztami to nie przesadzaj wszystko zależy od tego kto maluje, mi kiedyś "profi" firma krzykneła 4 tys za taką maskę jak moja ale da się to ogarnąć naprawdę za ułamek tej kwoty, co do stickera podoba mi się ogólnie pomysł oklejania niestety w poznaniu coraz więcej pseudo tunerów szaleje z nalepianiem czego i jak popadnie i nie jedno autko powinno trafić na wiocha.pl lup podobny serwis

Jarek wlkp

ex-Staff
Posty: 634
Rejestracja: 06 sie 2011, 7:46
Imię: Jarek
Auto: calibra
Silnik: c20let
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Plewiska

#32

Nieprzeczytany post autor: Jarek wlkp »

jestem ciekaw jak się zachowa felga cała oklejona i przy upalaniu auta na trasie to nie upalanie wieczorem w mieście bywa znacznie bardziej gorąco ;) przyznam że me tarcze potrafią ładnie świecić a felga jest fajnym odbiornikiem tego ciepła ale może nie wiem o czym mówię w końcu upalam starą calibrę :oops:
są auta do któych naklejki pasują ,ale są auta do których hydro i areograf powinny być używane ale są to koszta troszkę poważniejsze jak naklejki chodz jak poprzednik powiada wszystko się da tylko trza wiedzieć gdzie i jak :D

Awatar użytkownika
kuroOs

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2011, 18:57
Imię: Kamil
Auto: Astra
Silnik: 1.7
Województwo: pomorskie

#33

Nieprzeczytany post autor: kuroOs »

Mam zamiar obkleić jakimiś stickerami tą dokładkę pod zderzakiem. Co o tym myślicie? Spotkaliście się już z czymś takim?

Obrazek
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2012, 22:10 przez kuroOs, łącznie zmieniany 1 raz.

Usunięty użytkownik 3235

#34

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Na zimę może być :)

Greex

Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 28 lis 2011, 15:43
Imię: Grzegorz
Auto: Astra F Kombi
Silnik: X16XEL
Województwo: dolnośląskie

#35

Nieprzeczytany post autor: Greex »

Jak będzie pasować do całości to czemu nie, na pewno nie rób tylko dokłady, jeżeli chcesz iść w tym kierunku to utrzymaj całe auto w takim stylu, żeby to jakoś wyglądało :) Ja mam u siebie dokładę w stickerach, ale staram się utrzymać całość w takim stylu. Teraz sporo się zmienia, jak osiągnę efekt końcowy to się pochwalę :) Tak więc działaj, próbuj, każdy mod jest na + :)

ODPOWIEDZ