Jakie turbo ???

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Jarek wlkp

ex-Staff
Posty: 634
Rejestracja: 06 sie 2011, 7:46
Imię: Jarek
Auto: calibra
Silnik: c20let
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Plewiska

Jakie turbo ???

#1

Nieprzeczytany post autor: Jarek wlkp »

Witam jak w temacie może ktoś doradzi jakie turbo do x30xe(w przyszłości blok3,2) mam swoje przemyślenia ale podobno kto pyta nie błądzi może ktoś podsunie jakiś miły pomysł. Osobiście przychylam się holseta hx40 lub 35 żeliwo 12 ale chodzi mi też po głowie td05 z mitsu tyle że miejsca po bokach silnika strasznie mało więc jedna turbina przed silnikiem ma dla mnie plus.Dodam że interesuje mnie coś co wstanie w miarę wcześnie i będzie miało potencjał do tych 500KM bo nie chciał bym przerabiać całego silnika by kręcić go do tych 9tyś co by mieć boost pod nogą

Awatar użytkownika
iLipa

Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 28 paź 2011, 22:06
Imię: Maciek
Auto: Astra GTC Opc-Line
Silnik: 1.6 115hp
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: 3Miasto

#2

Nieprzeczytany post autor: iLipa »

8-)

Usunięty użytkownik 3235

#3

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

No to kolega iLipa bardzo pomógł...

arcik

Astro-maniak
Posty: 188
Rejestracja: 27 paź 2011, 17:15
Imię: Artur
Auto: eFka Caravan
Silnik: C20XE
Województwo: mazowieckie

#4

Nieprzeczytany post autor: arcik »

może w tym temacie znajdziesz jakąś przydatna informację, w sumie ponad 100 stron ale bardzo przyjemnie się czyta jak się lubi takie lektury ;)

[External Link Removed for Guests]

Jarek wlkp

ex-Staff
Posty: 634
Rejestracja: 06 sie 2011, 7:46
Imię: Jarek
Auto: calibra
Silnik: c20let
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Plewiska

#5

Nieprzeczytany post autor: Jarek wlkp »

bardziej chodziło mi by pogadać z kimś z tego forum na temat turbinki do mej zabawki może po części by rozryszać troszkę ten dział
tak jak wspomniałem jakąś wiedzę posiadam no i nauczyciela z którym wiele dyskutuję i wielę się od niego uczę dla przykładu opis jego autka [External Link Removed for Guests] myślę że warto przeczytać
co do mocy docelowej u mnie to powiem że auto ma ważyć max 700kg i mieć około 400-450KM czyli to tak jak w astrze F mieć około 600KM ;) tyle że napęd rwd
małe foto [External Link Removed for Guests] żeby nie było że siedzę przed kompem i majacze

ODPOWIEDZ