Astra H TwinTop(cabrio) Body Kit

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
astra tt

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 09 sty 2012, 22:07
Imię: xxx
Auto: opel?
Silnik: srebrny
Województwo: wielkopolskie

Astra H TwinTop(cabrio) Body Kit

#1

Nieprzeczytany post autor: astra tt »

Przegladajac forum zauwazylem ze bardzo malo jest informacji odnosnie tuningu wizualnego Astry H TT, czy jest u nas w klubie jakas ladnie zrobiona pod wzgledem stylistycznym tego typu Astra?
U nas w Polsce raczej trudno o takie Body, przegladalem Allegro i nic, nie ma nawet laminatow, o uzywkach juz nie wspomne.
Interesowaloby mnie body tego typu:

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

Mam Astre w tym samym kolorze i najbardziej zalezaloby mi narazie na samej tylnej dokladce na zderzak, bo seryjnie w wersji TwinTop ten zderzak jest bardzo wysoki i "kufer" mocno wyeksponowany ;) przednia jest bardzo niska, a niewiem jakby bylo z wjezdzaniem na krawezniki.
Znalazlem identyczne body na eBay'u ale chca prawie 3tys za surowe laminaty....wolalbym oryginal z abs'u, czy ktos wie gdzie tego tupu dokladki moge kupic w Polsce?
Licze na Wasza pomoc,

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
KIT GTO

ex-Staff
Posty: 2287
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:01
Imię: astra
Silnik: DESTRUKCJA
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: KIT GTO »

osobiście wcale mi nie podchodzi ale jak sie upierasz to taką dokładkę (bo to jest dokładka) moge mieć w granicach 800zł

a co bys powiedział na irka ? coś takiego

Obrazek

astra tt

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 09 sty 2012, 22:07
Imię: xxx
Auto: opel?
Silnik: srebrny
Województwo: wielkopolskie

#3

Nieprzeczytany post autor: astra tt »

Auto mam od niedawna, pierwsze co to musze wymienic rozrzad i eksploatacyjne rzeczy wiec "na gwalt" tego nie potrzebuje, narazie chcialbym sie rozeznac w temacie czy w ogole jest to dostepne i ewentualnie za ile zeby wiedziec ile pieniedzy na to odlozyc ;)
Dobrze rozumiem, ze masz taka dokladke na tyl jak w moim poscie za 800zl?wlokno czy abs?
Irm ktory pokazales..hmm malo rzuca sie w oczy, a kosztuje pewnie sporo ponad 1tysiac : )

Awatar użytkownika
KIT GTO

ex-Staff
Posty: 2287
Rejestracja: 20 mar 2007, 21:01
Imię: astra
Silnik: DESTRUKCJA
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: lublin
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: KIT GTO »

astra tt pisze:Dobrze rozumiem, ze masz taka dokladke na tyl jak w moim poscie za 800zl?wlokno czy abs?
tylnej nie mam tylko przednią moge załatwić (pierwsze zdjęcie)
astra tt pisze:Irm ktory pokazales..hmm malo rzuca sie w oczy, a kosztuje pewnie sporo ponad 1tysiac : )
mogę załatwić w mniejszej cenie niż tą co zapodałeś ;)

BlackOPC

Astro-maniak
Posty: 789
Rejestracja: 22 lip 2011, 23:25
Imię: Paweł
Auto: BMW 330d 270+
Silnik: daje radę
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Świdnica

#5

Nieprzeczytany post autor: BlackOPC »

mówisz o tym pakiecie? [External Link Removed for Guests]

Usunięty użytkownik 3235

#6

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Steinmetz ma nawet fajny zestaw do AH TT.

astra tt

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 09 sty 2012, 22:07
Imię: xxx
Auto: opel?
Silnik: srebrny
Województwo: wielkopolskie

#7

Nieprzeczytany post autor: astra tt »

BlackOPC pisze:mówisz o tym pakiecie? [External Link Removed for Guests] ... dykit.html
Tak to ten pakiet, ale jak widac zdjecia swoje a gotowy produkt swoje...rozni sie i to dosc znacznie i nie wyglada to juz tak ladnie jak na zdjeciu oryginalu :/
analyzer64 pisze:Steinmetz ma nawet fajny zestaw do AH TT.
Widzialem, ale tyl jak dla mnie srednio wyglada, wydech jakos tak dziwnie zabudowany i malo finezyjna.

Myslalem tez o jakims dyskretnym spojlerze na tylna klape, ale ogolnie tez nie ma tego duzo.

Usunięty użytkownik 3235

#8

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Wg mnie lepiej będzie się prezentował dyskretny pakiet Irmschera, czy Steinmetz niż ten JDL, który trochę bardziej pasuje do japończyków, czyli styl JDM.

Zostaje Ci jeszcze Lumma i Rieger, dosyć "nachalne" mają pakiety :D choć tyłu do TT raczej nie robią.

wozny83

Astro-maniak
Posty: 734
Rejestracja: 29 cze 2011, 7:16
Imię: Bartek
Auto: PASSAT B6 KOMBI
Silnik: 1,9 TDI
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Czeladź

#9

Nieprzeczytany post autor: wozny83 »

na pewno wszelkiego rodzaju dodatki znajdziesz na niemieckim ebayu nawet dziś gdzieś mignęła mi się lotka do ciebie na klapę bagażnika, ale powiem ci że cena ostra :D

Awatar użytkownika
przemas87

Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 14 mar 2015, 17:32
Imię: Przemek
Auto: Astra H Twin Top
Silnik: z16xer
Województwo: podkarpackie

#10

Nieprzeczytany post autor: przemas87 »

Przednia dokładka oraz boczne progi są identycznych rozmiarów w TT co w normalnej wersji astry h 3D. Zmierzyłem sprawdziłem bo też mam TT i ten sam problem, najwiekszy problem jest z tylną dokłądką, jak coś dorwiesz to podziel sie:P

ODPOWIEDZ