Sprężyny obniżające do Astry H

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
Bear_

Astro-maniak
Posty: 1561
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47
Imię: Arek
Auto: Astra H Caravan
Silnik: Z19DTH
Województwo: śląskie
Lokalizacja: SBL

Re: Sprężyny obniżające do Astry H

#41

Nieprzeczytany post autor: Bear_ »

Nie wiem no, ale napisałem wyżej :roll: , że zrobiłem już 40kkm na seryjnym amorze ze SportLine na pokładzie i dalej nic się z nimi nie dzieje... Auto sprawuje się dobrze...

Awatar użytkownika
krystian866

Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16 lut 2014, 14:37
Imię: Krystian
Auto: Omega B
Silnik: X20XEV
Województwo: wielkopolskie

#42

Nieprzeczytany post autor: krystian866 »

Chłopaki ja się tu nie odnajduje... Mam na sell Sportowy Zawias High Performance amory + springi.. Jezdziło to na Astrze F 1.6 Kozacka gleba była, ale no niestety to auto siostry i nie pasuje jej to... Zawias w b.dobrym stanie... Jak co to piszcie na priv cena za to to 600 + wysyłka za komplet....


Do Admina... W razie co proszę przenieść do odpowiedniego działu ;)

Usunięty użytkownik 3235

#43

Nieprzeczytany post autor: Usunięty użytkownik 3235 »

Nie znajdujesz się ale chyba widzisz, że temat jest o sprężynach do Astry H a nie do F? Chyba odróżniasz generacje? :roll:

Awatar użytkownika
Patrick

Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 22 sie 2012, 12:30
Imię: Patryk
Auto: Opel Astra Twin Top 2006
Silnik: 1.9 cdti
Województwo: zachodniopomorskie

#44

Nieprzeczytany post autor: Patrick »

Szybkie pytanie: Czy jest jakakolwiek różnica (oprócz dopuszczalnego obciążenia) pomiędzy sprężynami do Astry H GTC 1.8/2.0Turbo a sprężynami do Astry H Twintop 1.9CDTI ? Chodzi mi o to, czy różnią się kształtem lub osadzeniem.


EDIT:
Sprawdzone. Tyły ok.
Przody nie pasują, krótszy drut i uzwojenie, mniejsza średnica o 15mm.

Nie było tematu.

Metys

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 24 cze 2009, 11:45
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Czwa
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: Metys »

Siema, powiedzcie czy te sprężyny [External Link Removed for Guests] będą pasowały do seryjnych amortyzatorów do astry h gtc opc line 2 1.9 cdti 150 koni? Znalazłem takie na allegro i zapytałem sprzedającego a on powiedział że do mojego auta pasować będą inne (cena około 860 zł). W końcu już zgłupiałem.

ODPOWIEDZ