Przyciemnianie szyb od zewnatrz

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
MareczekAska

Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 26 lip 2011, 22:56
Imię: Marek
Auto: Opel Astra F , Opel Astra G
Województwo: śląskie

Przyciemnianie szyb od zewnatrz

#1

Nieprzeczytany post autor: MareczekAska »

Witam chciałbym w moim sedanie przyciemnić sobie szyby samemu wiem bo z kolega kiedyś próbowaliśmy w innym aucie przyciemniać i jest to trudne ale da sie samemu zrobić i mam pytanie czy od zewnątrz można przyciemnic tylnia szybe bo spotkałem sie na filmikach ze dużo od zewnatrz przyciemnia jak nie ma wycieraczki z tyłu w sedanach np. [External Link Removed for Guests] z auto swiat.TV chciałbym opini poznać czy polecacie czy odradzacie chodzi mi o sedana bo w sedanie cieżko tylnia szybe od wewnatrz zrobić naprawde bardzo ciezko. Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
Tbg

Astro-maniak
Posty: 1146
Rejestracja: 08 paź 2008, 23:37
Auto: VC
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: TARNOBRZEG/W-WA

#2

Nieprzeczytany post autor: Tbg »

Obojetne jaka wersja nadwozia. Jak robie auta to tylko w sposob jaki pokazany jest na filmiku, najpierw zewnetrznie sobie folie przygotowuje i rozkurczam a potem wewnatrz tylko przyklejam, dociagam i gotowe. Taki sposob jest najlepszy a nie tak jak dzieci robia od razu od wewnatrz i placza potem ze bable albo folia sie nie kurczy. W taki sposob mozna zrobic tylna szybe z jednego kawalka folii a nie z np. 2 i odcinac po pasku od ogrzewania. Na pierwszy czy drugi raz za proste to nie jest, ale pocwiczysz na wyjetych tylnych szybach to sie troche nauczysz i kapniesz o co chodzi to z tylna pojdzie Ci latwiej :) No i pamietaj o folii. Mozesz miec super umiejetnosci, ale jak folia bedzie ciulowa (tak jak te wszystkie SOLARY za 9zl) to nic Ci nie dadza Twoje umiejetnosci. Dlatego czasem warto sie zastanowic czy nie dac za folie troche wiecej bo jest kilka rodzai na Allegro.

Odnosnie przyciemniania szyb jest juz temat, tam na pewno tez cos doczytasz. Pozdr

ODPOWIEDZ