Podświetlany dół drzwi

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

Re: Podświetlany dół drzwi

#51

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

Panowie i jak z tym (+) w drzwiach? Czy z centralki bedzie dzialac? Jak tylko z lampki w podsufitce to czy gdzies w okolicy kierownicy lub bezpiecznikow mozna sie spotkac z przewodami od lampki? Chodzi mi o to zeby nie leciec z kablami po dachu i po slupkach bo mam w nich airbagi. W sumie to i radio jest ciagle zasilane to moze prosciej tam.
kupie podłokietnik przód astra g

Awatar użytkownika
jacekstw

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 29 lis 2020, 12:16
Imię: Jacek
Auto: Astra J
Województwo: małopolskie
Wdzięczny: 1 raz

#52

Nieprzeczytany post autor: jacekstw »

Witam. Chciałbym zrobić podświetlanie drzwi w astrze j. Szukam i szukam na wielu forach i za każdym razem są różnice w wypowiedziach. Chciałbym podać+ z BCMa, podświetlanie kabiny, złącze X7 pin 1 czy 2(tu te różnice na forach). Minus z krańcówki drzwi, szary , 0.5mm2. Pozostaje temat separacji obwodu aby centralka nie wariowała, gdzie zastosować diody prostownicze? Proszę o jakiś schemat, boję się by nie uszkodzić BCMa. Czy ten schemat jest poprawny?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mielke

Astro-maniak
Posty: 89
Rejestracja: 28 kwie 2023, 21:27
Imię: Rafał
Auto: Astra IV 1.7 CDTI Edition 150
Silnik: A17DTC
Rocznik: 2012
Województwo: wielkopolskie
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#53

Nieprzeczytany post autor: mielke »

Dzień dobry
Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie o takich rzeczach [External Link Removed for Guests]
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

opelek89

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 07 lip 2023, 14:46
Imię: Jan
Auto: Astra G
Województwo: opolskie

#54

Nieprzeczytany post autor: opelek89 »

jacekstw pisze:
26 paź 2021, 7:50
Witam. Chciałbym zrobić podświetlanie drzwi w astrze j. Szukam i szukam na wielu forach i za każdym razem są różnice w wypowiedziach. Chciałbym podać+ z BCMa, podświetlanie kabiny, złącze X7 pin 1 czy 2(tu te różnice na forach). Minus z krańcówki drzwi, szary , 0.5mm2. Pozostaje temat separacji obwodu aby centralka nie wariowała, gdzie zastosować diody prostownicze? Proszę o jakiś schemat, boję się by nie uszkodzić BCMa. Czy ten schemat jest poprawny?
Jeśli się udało, to daj znać, sam szukam jakiegoś rozwiązania, ale niestety w Internecie ciężko znaleźć, a nie mam nikogo znajomego mechanika lub elektryka, który by mi podpowiedział, jak zrobić

PanTeutates

Astro-maniak
Posty: 621
Rejestracja: 17 kwie 2022, 5:32
Auto: Astra k
Silnik: 14xft
Rocznik: 2017
Województwo: łódzkie
Wdzięczny: 49 razy
Pomocny: 24 razy

#55

Nieprzeczytany post autor: PanTeutates »

Kotlet,ale próbował ktoś lampek baseusa?
Przykleja się toto na dole drzwi ,a na progu magnesik.
Kilka dych za 4 sztuki.

ODPOWIEDZ