Brewki Astra H

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
astra tt

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 09 sty 2012, 22:07
Imię: xxx
Auto: opel?
Silnik: srebrny
Województwo: wielkopolskie

Brewki Astra H

#1

Nieprzeczytany post autor: astra tt »

Zastanawiam sie nad brewkami do mojej astry, z tego co widze na allegro dostepne jest cos takiego:

[External Link Removed for Guests]

Wedlug mnie sa zle wyprofilowane, przez co lampa nie prezentuje sie tak dobrze jak przy tych brewkach:

[External Link Removed for Guests]

Czy wie ktos moze gdzie mozna takie dostac za rozsadne pieniadze? Widzialem gdzies, ale za 250zl co jest lekka przesada wedlug mnie.
Czy pozostaje tylko home made? Bo tych z allegro tak czy tak nie da sie wyprofilowac w taki sposob jak te drugie...

czester77

Astro-maniak
Posty: 62
Rejestracja: 14 lis 2011, 23:24
Imię: mariusz
Auto: astra k
Silnik: 1.4
Rocznik: 2018
Województwo: śląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: czester77 »

Kolego szczerze ale daruj sobie ten szajs za 50zeta z alledrogo.Sam na to się skusiłem i wcale nie pasują do lampy,krzywe w ogóle nie dopasowane i nie da się ich dopasować.sprzedawca twierdzi że należy je podgrzać opalarką :( próbowałem,daremna robota. A te co pokazałeś na zdjęciach to idę o zakład ze są to wyroby oryginalne właśnie za te 250z.przynajmniej są odpowiednio dopasowane,tylko pomalować.

astra tt

Astro-maniak
Posty: 85
Rejestracja: 09 sty 2012, 22:07
Imię: xxx
Auto: opel?
Silnik: srebrny
Województwo: wielkopolskie

#3

Nieprzeczytany post autor: astra tt »

Nie no nie mam nawet zamiaru kupowac tych z allegro, te sa tylko wykonane z abs'u wiec sadzilem ze chociaz beda dobrze dopasowane, ale skoro ksztalt mi nie odpowiada wiec nawet nad nimi nie myslalem, tylko interesuja mnie te drugie i tak racja sa to oryginaly za 250zl.
Swoja droga te z allegro ida jak swieze bułki a sa naprawde okropne, nie wiem jak ludzie moga cos takiego przyklejac na lampy

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

To może ja zaprezentuję brewki kolegi klubowego ze Świdnicy:

[thumbnail][External Link Removed for Guests][/thumbnail]

Jeden minus, kompletnie nie widać przedniego kierunku, za to efekt jest :mrgreen:

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

Awatar użytkownika
kobe24la

Astro-maniak
Posty: 798
Rejestracja: 14 sty 2011, 13:32
Imię: Marcin
Auto: Astra K
Silnik: 1.6 200KM
Rocznik: 2018
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Częstochowa

#5

Nieprzeczytany post autor: kobe24la »

Zależy co się komu podoba, według mnie Astra H z tymi brewkami wygląda okropnie.
BTW, ciekaw jestem jak Astra tego kolegi przechodzi przegląd z tymi zasłoniętymi kierunkami :|

bazar

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2011, 19:37
Imię: Damian
Auto: Astra H
Silnik: 1.6 115 ps
Lokalizacja: Wadowice

#6

Nieprzeczytany post autor: bazar »

Mam te z allegro za 50 zł i nie jest tragicznie trzeba tylko dobrze je założyć ,poprzymierzać i pasują a nie tak z marszu wkleić


Tak sie prezentują: [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ