JAK UZYSKAĆ TAKI EFEKT GWIAZDANIA:D

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
mariusz5112

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:39
Imię: Mariusz
Auto: OPEL ASTRA GTC
Silnik: 1.9 CDTI 150
Województwo: podkarpackie

JAK UZYSKAĆ TAKI EFEKT GWIAZDANIA:D

#1

Nieprzeczytany post autor: mariusz5112 »

Witam z tym ze uporałem sie już ze wszystkimi usterkami tego całego esp i abs, w tym miesiącu bedzie zacipowany:D
oglądam sobie jutuba i natkałem sie na taki cos oO [External Link Removed for Guests]
jest to 1.9 cdti jak uzyskać taki dżwiek ?:) czyżby to było te "elektryczne turbo" ?:D jezeli tak to prosze o inne sposoby uzyskania takiego efektu :)

Jarek wlkp

ex-Staff
Posty: 634
Rejestracja: 06 sie 2011, 7:46
Imię: Jarek
Auto: calibra
Silnik: c20let
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Plewiska

#2

Nieprzeczytany post autor: Jarek wlkp »

jak dla mnie to albo turbo z tego silnika dogorywa albo jest to jakoś wyciszony kompresor
mym zdaniem jak turbina zacznie Ci wydawać takie dzwięki to masz powód do zmartwień a jeśli chcesz koniecznie ten dzwięk to wywal turbo westw kompresor wywal worek kasy na to i moze będziesz miał nadal 150KM o ile nie mniej bo napędzdzenie kompresora jest energochłonne

mariusz5112

Astro-maniak
Posty: 128
Rejestracja: 23 paź 2011, 12:39
Imię: Mariusz
Auto: OPEL ASTRA GTC
Silnik: 1.9 CDTI 150
Województwo: podkarpackie

#3

Nieprzeczytany post autor: mariusz5112 »

ale aż tak by gwizdało? wykanczane turbo tak głośno nie wyje;p czyli lipa z uzyskaniem takiego syyyk;d?

Jarek wlkp

ex-Staff
Posty: 634
Rejestracja: 06 sie 2011, 7:46
Imię: Jarek
Auto: calibra
Silnik: c20let
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Plewiska

#4

Nieprzeczytany post autor: Jarek wlkp »

jak jest wykończone i do tego auto po programie uniwersalnym nie po wystrojeniu potrafi wyć że z kilometra słyczać

ODPOWIEDZ