zawias w astrze g bertone

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
sylwesters7

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 02 maja 2012, 19:26
Imię: Sylwester
Auto: Astra F sedan
Silnik: 2.0 16v
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Tarnogród

Re: zawias w astrze g bertone

#11

Nieprzeczytany post autor: sylwesters7 »

właśnie seria to też nie mały wydatek, 4 nowe amorki plus 4 nowe springi to też nie mało, a jaki może być ryzyk zakup gwintu taniego?

młody

Astro-maniak
Posty: 1162
Rejestracja: 17 gru 2008, 23:12
Imię: Szymek
Auto: Trio: F gls, F GSi16V i G Bertone
Silnik: c20ne/c20xe/z22se
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: TK :)

#12

Nieprzeczytany post autor: młody »

przedewszystkim żywotność... Na nierównościach potrafią wydawać odgłosy... ;D zamiast obniżyć o 30mm auto padnie o 50mm... Ogółem takie zabawki to tylko dla bogatych co stać ich na wymianę co kilka miesięcy... A i mogą być takie twarde że śmiało możesz pospawać i będzie ten sam efekt... Ale jak to się mówi jak sam nie spróbujesz to się nie przekonasz... Owszem, zdaża się że wsio będzie ok i długo będzie świadczyć swoje usługi ale to zadkość...
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..." :)

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
sylwesters7

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 02 maja 2012, 19:26
Imię: Sylwester
Auto: Astra F sedan
Silnik: 2.0 16v
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Tarnogród

#13

Nieprzeczytany post autor: sylwesters7 »

oki dzięki za odpowiedź, czyli całe tanizne odpuszcze sobie, z regóły gówna nie kupuje a pytam bo nie miałem nigdy doczynienia z gwintem

młody

Astro-maniak
Posty: 1162
Rejestracja: 17 gru 2008, 23:12
Imię: Szymek
Auto: Trio: F gls, F GSi16V i G Bertone
Silnik: c20ne/c20xe/z22se
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: TK :)

#14

Nieprzeczytany post autor: młody »

jak masz około 1100-1200 to bierz fk. Dobre i komfortowe. W dobrego materiału zrobione... Przynajmniej tak mówią użytkownicy... Ale każdy ma inny gust... ;)
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..." :)

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
sylwesters7

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 02 maja 2012, 19:26
Imię: Sylwester
Auto: Astra F sedan
Silnik: 2.0 16v
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Tarnogród

#15

Nieprzeczytany post autor: sylwesters7 »

najchętniej to bym autko zmienił nawet na stnadardową astrę g w combi bo taki mi już odpowiada, zobaczymy jak nie sprzedam to pomyślę nad FK

Awatar użytkownika
SpaceMan

Astro-maniak
Posty: 1845
Rejestracja: 13 maja 2012, 21:43
Imię: Patryk
Auto: Astra G Coupe Bertone
Silnik: Z20LET
Województwo: opolskie

#16

Nieprzeczytany post autor: SpaceMan »

MTS jest wytrzymalszy od FK. Kupisz FK sam się przekonasz :idea:
[center][External Link Removed for Guests][/center]

młody

Astro-maniak
Posty: 1162
Rejestracja: 17 gru 2008, 23:12
Imię: Szymek
Auto: Trio: F gls, F GSi16V i G Bertone
Silnik: c20ne/c20xe/z22se
Województwo: świętokrzyskie
Lokalizacja: TK :)

#17

Nieprzeczytany post autor: młody »

jak ktoś nie umie jeździć to i na gwincie za 3k dużo nie pojeździ, ot co... Tak z ciekawości spytam, przerabiałeś oba zawiasy? Z chęcią się doszkolę... ;)
"... gdy w przyszłości wnuk przy kominku zapyta mnie: Dziadku, a co Ty w życiu robiłeś??? Odpowiem, że to, co najbardziej kochałem - JEŹDZIŁEM ..." :)

[External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

mniek G

Astro-maniak
Posty: 64
Rejestracja: 12 lip 2011, 16:32
Imię: Marcin
Auto: Astra G
Silnik: X16XEL
Województwo: śląskie
Lokalizacja: żywiec

#18

Nieprzeczytany post autor: mniek G »

Witam nie będę zakładał nowego tematu mam pytanie odnośnie tych dwóch gwintów [External Link Removed for Guests] [External Link Removed for Guests] może ma ktoś z nimi jakieś doświadczenie który twardszy który faktycznie niższy ? i bardzo mnie ciekawi różnica miedzy tylnymi sprężynami np ten czerwony ma praktycznie takie same jak przednie a niebieski takie jakby progresywne
Prędkość nie zabija tylko nagłe zatrzymanie

Awatar użytkownika
SpaceMan

Astro-maniak
Posty: 1845
Rejestracja: 13 maja 2012, 21:43
Imię: Patryk
Auto: Astra G Coupe Bertone
Silnik: Z20LET
Województwo: opolskie

#19

Nieprzeczytany post autor: SpaceMan »

nie spodziewałbym się mega hiper trwałości. Lepiej dołożyć 200 zł i kupić MTS'a. Jak żydować i później płakać, że coś sruu
[center][External Link Removed for Guests][/center]

ODPOWIEDZ