Chiptuning-gdzie?? Polecane i niepolecane firmy.

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

Re: Chiptuning-gdzie?? Polecane i niepolecane firmy.

#21

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

jak tuner zmieni i inne rzeczy a mam tu na mysli podpisze sie w tym sofcie to traczje dziwne by nie bylo ze kazdy kto podlaczy sprzet dianostyczny ze sobie tego nie odczyta. Zagrozenie z ASO to to ze poprostu sprowadza ci soft do poziomu seryjnego po ich aktualizacji.

We wroclawiu masz zdaje sie Ewolution.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
kisiol

Astro-maniak
Posty: 377
Rejestracja: 27 maja 2009, 23:17
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra H kombi
Silnik: 1.9 CDTi @ 165KM
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#22

Nieprzeczytany post autor: kisiol »

ktos u nich z forum moze robil?

Ile mniej wiecej "powinni" sobie zażyczyć?
Opel Astra H Kombi 1.9CDTi 120km@280NM 165km@380NM, OPC pakiet, 2005r, czarna perła, Alu 18" Opel
Zrobione: Bi-Xenon, el. szyby tył, fotele skóra + podgrzewanie, tryb SPORT, spryski od Insigni, DLS 6RA + Audison SR4
Plany: car audio ver. 2
//[External Link Removed for Guests]\\

Awatar użytkownika
Luki S

Astro-maniak
Posty: 1318
Rejestracja: 01 paź 2008, 19:34
Imię: Łukasz
Auto: GTC Turbo 283 KM Stage 3+
Silnik: Z20LER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#23

Nieprzeczytany post autor: Luki S »

A może tak wziąć telefon, zadzwonić i się zapytać.... Połączenia krajowe nie są już tak drogie i często gęsto są pakiety minut za free... ;)
Astra GTC Turbo, Z20LER 200KMSTAGE 3+ 283 KM, 425 Nm, OPC/OPC Line 2, Astra J OPC Seats, COSMO, Panorama, Panacotta, IDS+, Eibach Sportline 50/30 mm, Bi-xenon AFL, HSA, CD70 Navi MP3 CID, GM OPC Ronal 18'' 225/40R18,
---> [External Link Removed for Guests] <---

Awatar użytkownika
kisiol

Astro-maniak
Posty: 377
Rejestracja: 27 maja 2009, 23:17
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra H kombi
Silnik: 1.9 CDTi @ 165KM
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#24

Nieprzeczytany post autor: kisiol »

1200 brutto.

chyba dobra cena.

moze ktos chetny rowniez? wtedy mozna by cos sie potargowac ;)
Opel Astra H Kombi 1.9CDTi 120km@280NM 165km@380NM, OPC pakiet, 2005r, czarna perła, Alu 18" Opel
Zrobione: Bi-Xenon, el. szyby tył, fotele skóra + podgrzewanie, tryb SPORT, spryski od Insigni, DLS 6RA + Audison SR4
Plany: car audio ver. 2
//[External Link Removed for Guests]\\

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#25

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

To i tak nie jest wygorowana cena a targowac to sie mozna przy grupowce czyli powyzej 10 osób. A ze EVO to nie byle jaki tuner to sei tezs i musi szanowac i za 600 chipsów nie robi.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
bossmen

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 12 cze 2014, 8:40
Imię: Daniel
Auto: Astra H GTC SPORT
Silnik: Z17DTR
Województwo: dolnośląskie

#26

Nieprzeczytany post autor: bossmen »

Odkopie trochę temat żeby nie zakładać nowego,zamierzam dać moją astrę do zawirusowania tylko chcę jeszcze zapytać czy warto coś robić z Z13DTH ogólnie chodzi mi o moment obrotowy bo auto ma potworną turbo dziurę i czy da się coś uzyskać poprzez wirusa.Auto prawdopodobnie pojedzie do soft-tuning w kłodzku bo mam najbliżej.

Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4890
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

#27

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

to wstawanie suszry to nie wiem czy nie efekt raczej czegos innego- prawdopodobnie katalizatora. Zreszta takie wstawanie to przeciez straly niutona na dwumas jak nic. Dlugo tak nie posmigasz. Strzaly z niutona nie hamowanie sie w tym dolnycm rejestrze to mozna robic jak jest jednomas i to jeszcze z jakims wzmocnionym sprzeglem.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Lezz

Astro-maniak
Posty: 289
Rejestracja: 09 sie 2012, 18:40
Imię: Leszek
Auto: Astra IV Sport
Silnik: DTJ
Województwo: śląskie
Lokalizacja: Śląsk

#28

Nieprzeczytany post autor: Lezz »

Witam

Czy będzie w najbliższym czasie organizowany na Śląsku grupowy chiptuning np. w Dynosofcie?

ocrmind

Astro-maniak
Posty: 340
Rejestracja: 12 maja 2011, 13:53
Imię: Maciej
Auto: Astra-H Kombi/Cosmo & Corsa-C Golas
Silnik: Z19DTH 200 & Z12XE
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Warszawa
Pomocny: 1 raz

#29

Nieprzeczytany post autor: ocrmind »

bossmen pisze:Odkopie trochę temat żeby nie zakładać nowego,zamierzam dać moją astrę do zawirusowania tylko chcę jeszcze zapytać czy warto coś robić z Z13DTH ogólnie chodzi mi o moment obrotowy bo auto ma potworną turbo dziurę i czy da się coś uzyskać poprzez wirusa.Auto prawdopodobnie pojedzie do soft-tuning w kłodzku bo mam najbliżej.

malutka turbinka, tyci silniczek - tu nie ma miejsca na żadną turbo-dziurę. To auto ciągnie równowmiernie pomiędzy 1700-2800. Jeżeli tak u Ciebie nie jest to auto do mechanika a nie tunera.

Obrazek
Astra Caravan Cosmo Z19DTH + hybrydowe turbo + własny program 200HP+

Awatar użytkownika
baltor

Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 04 sty 2015, 13:50
Imię: Jan
Auto: Astra J GTC
Silnik: 1.6 turbo
Województwo: śląskie

#30

Nieprzeczytany post autor: baltor »

Witam forumowicze to mój pierwszy temat wiec chcialem sie serdecznie z Wami przywitać :D
Mam do Was pytanie. Chce chipowac moja astre j gtc 1.6 turbo (gdzies najlepiej na ślasku, ewentualnie kraków). Tak gdzies bezpiecznie do 210KM i 300 NM. Słyszałem ze w dynosoftcie podchodzą w miare indywidualnie do każdego samochodu. Jeżeli moze mieliscie stycznosc z tym tunerem to czy mozecie sie wypowiedziec na ten temat ? Albo moze cos innego mi doradzicie ? Z góry dzięki i pozdrawiam :D

ODPOWIEDZ