Folia na lampy

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Gość

Folia na lampy

#1

Nieprzeczytany post autor: Gość »

kupilem folie na lampy ale zastanawiam sie czy je przyciemnic:/ slyszalem ze prawo drogowe nie jest zbytnio za tym aby umozliwiac jazde z takim czyms:/co wy o tym sadzicie??czy ktos ma cos takiego?? druga opcja jest przyciemnienie samego pomaranczowego paska od kierunkowskazu zaby swiatlo bylo w stylu tego po liftingu:) pozdrawiam

Gość

#2

Nieprzeczytany post autor: Gość »

Spray Motip jest łatwiejszy w nanoszeniu na krzywe powierzchnie :)

malarz1988

Astro-maniak
Posty: 75
Rejestracja: 16 gru 2007, 9:50
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: Iława
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: malarz1988 »

Witam, ja także posiadam taką folie szkoda że jeszcze nie na lampach ale niedługo to się stanie. Polskie prawo niby się czepia, ale przepuszczalnośc swiatła tej folii to ok.90-95% także nie ma problemu z tym że policja się przyczepi. Efekt założenia tej folii jest fajny, szczególnie przy białych samochodach, ale to tylko moje zdanie. Zrobisz jak uważasz;) pozdrawiam

kita

Astro-maniak
Posty: 616
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:19
Imię: Marcin
Auto: BLACK WIDOW
Silnik: X16XEL
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: kita »

I tu jesteście w błedzie Po założeniu czarnej foli lampy wyglądaja jak by były fabrycznie przeciemnione a policja się nie czepia. Sam sie o tym przekonałem podczas kontroli. Ja mam u siebie przyciemnione tylne światła czarną folią i efekt jest niesamowity. Polecam folie niż jakieś spreje do lamp. Przy spreju może powstać zawsze jakiś zaciek albo w jednym miejscu będzie więcej lakieru a to zaraz będzie widoczne.

PTfromSCR, Jeśli chodzi o przyciemnienie samego tylnego kierunku to ja osobiście bym tego nie robił bo będzie widoczne odcięcie między folia a kloszem nie oklejonym. Ale wybór należy do ciebie.
A oto czarne tylne lampy przy mojej czarnuli
[External Link Removed for Guests]
Black Widow [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

dikser

Astro-maniak
Posty: 870
Rejestracja: 02 gru 2007, 23:43
Województwo: Zagranica - Inne
Lokalizacja: radom
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: dikser »

ja mam przyciemnione przednie kierunki i też nie mam problemu... :>
nie ważne przy czym stoisz tylko jak tym jeździsz
[External Link Removed for Guests]

Struna

Astro-maniak
Posty: 1562
Rejestracja: 09 cze 2007, 23:11
Imię: Artur
Auto: AG
Silnik: Y20DTH
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#6

Nieprzeczytany post autor: Struna »

kita, jaką folią przyciemniałeś te lampy? Odcień jest podobny do tych seryjnie dymionych, prawda?
Te folie co na allegro oglądałem (może nie wszystkie zobaczyłem) są strasznie czarne, a ja chce tylko lekko ściemnić, żeby były podobne do tych z wersji Njoy.
Poza tym, tą folię da się potem zerwać, żeby lampa była taka jak wcześniej? ;)
Obrazek

kita

Astro-maniak
Posty: 616
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:19
Imię: Marcin
Auto: BLACK WIDOW
Silnik: X16XEL
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#7

Nieprzeczytany post autor: kita »

Struna, tu masz link do aukcji gdzie kupiłem tą folię.
[External Link Removed for Guests]

Jeśli chodzi o zjęcie folji z lampy to po jednym dwóch dniach nie powinno być problemów. Nie wiem co bedzie po dłuższym użytkowaniu Wydaje mi się że jest to kwestia tylko kleju jaki może pozostać na kloszu. Ale są przecież środki do usuwania takich rzeczy. Folię zakłada się na zewnętrzną stronę klosza
Black Widow [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

Gość

#8

Nieprzeczytany post autor: Gość »

no ja wlasnie kupilem folie z tego linka to chyba jednak bede przyciemnial caly klosz najwyzej mnie dozczesza raz sie zyje hehe:)

kita

Astro-maniak
Posty: 616
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:19
Imię: Marcin
Auto: BLACK WIDOW
Silnik: X16XEL
Województwo: wielkopolskie
Kontakt:

#9

Nieprzeczytany post autor: kita »

nie potrzeba kupować żadnego dodatkowego kleju do folji. Folia posiada w sobie klej. Należy tylko rozdzielić czarną folię od białego papieru i można po kawałku przyklejać na klosz Przy większych zaokrągleniach można podgrzać suszarką folię aby dopasowała się do kształtu lampy Tylko pamiętać aby nie stopić folji bo bedzie do wyżycenia
Black Widow [External Link Removed for Guests]" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ