zmiana sprzęgła

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Amba

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 07 mar 2013, 18:20
Imię: Piotr
Województwo: pomorskie

Re: zmiana sprzęgła

#51

Nieprzeczytany post autor: Amba »

no wlasnie dzwonilem do bardzo milej Pani z valeo i powiedziala ze w przeciagu paru miesiecy moze sie znalezc zestaw do 1.9 dth. Poniewaz do opla mocno kombinuja. Moze zrobimy jakas liste i napiszemy do nich petycje ze forumowicze w liczbie 3000 osob domagaja sie zestawu dla silnikow 1.9 i sa przeciwko tej dyskryminacji :P

daniel911

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 21 lut 2013, 22:46
Imię: Daniel
Auto: Astra H kombi
Silnik: 1.9 DTH
Województwo: pomorskie

#52

Nieprzeczytany post autor: daniel911 »

Amba pisze:no wlasnie dzwonilem do bardzo milej Pani z valeo i powiedziala ze w przeciagu paru miesiecy moze sie znalezc zestaw do 1.9 dth. Poniewaz do opla mocno kombinuja. Moze zrobimy jakas liste i napiszemy do nich petycje ze forumowicze w liczbie 3000 osob domagaja sie zestawu dla silnikow 1.9 i sa przeciwko tej dyskryminacji :P
Jestem na TAK

Awatar użytkownika
Luki S

Astro-maniak
Posty: 1318
Rejestracja: 01 paź 2008, 19:34
Imię: Łukasz
Auto: GTC Turbo 283 KM Stage 3+
Silnik: Z20LER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#53

Nieprzeczytany post autor: Luki S »

Jeszcze tylko 2998 :mrgreen:
W sumie 2997 bo ja też mogę się pod tym podpisać ;)
Astra GTC Turbo, Z20LER 200KMSTAGE 3+ 283 KM, 425 Nm, OPC/OPC Line 2, Astra J OPC Seats, COSMO, Panorama, Panacotta, IDS+, Eibach Sportline 50/30 mm, Bi-xenon AFL, HSA, CD70 Navi MP3 CID, GM OPC Ronal 18'' 225/40R18,
---> [External Link Removed for Guests] <---

Awatar użytkownika
rossi991

Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 14 maja 2014, 1:15
Imię: błażej
Auto: astra h gtc
Silnik: Z19DTH ???
Województwo: śląskie

#54

Nieprzeczytany post autor: rossi991 »

hmmm ... temat sprzed 2 lat może go odświeze mam astre 1.9 cdti 150 aktualnie mam 198 kucy ale wiadomo popadlem w chorobe mało i mało .... mam wydech 2,5 cala i duży IC ....jestem na etapie zakładania turbiny Gtb 2260 i mysle o zmiane wtrysków no ale pewnie sprzeglo nie wyrobi bo chcialbym miec kolo 500 nm czy ktoś mógłby mi doradzić co zrobić ....mysle o obiciu tarczy kewlarem ale pytanie czy docisk wytrzyma co proponujecie ??? czy ktoś ma z tym jakies doświadcznie

Awatar użytkownika
Dickies

Astro-maniak
Posty: 796
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:53
Auto: Inne
Silnik: 2.0/2.2
Województwo: zachodniopomorskie
Pomocny: 1 raz

#55

Nieprzeczytany post autor: Dickies »

Jestem laikiem w temacie opla,ale czy 2masy nie da się robić na jedno?

Miałem wczesniej mocnego vaga i dwumas w tdi zastąpilem sprzeglem z vr6.

Jak to wygląda w oplu?
Kiedyś Astra H 1.6 16v XER 2009' technical grey

Awatar użytkownika
przemty

ex-Staff
Posty: 6093
Rejestracja: 24 lut 2011, 10:45
Imię: Przemek
Auto: była AF, jest AH
Silnik: był 17D, jest Z18XE
Województwo: podkarpackie
Lokalizacja: Sanok
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 2 razy

#56

Nieprzeczytany post autor: przemty »

rossi991 pisze:hmmm ... temat sprzed 2 lat może go odświeze mam astre 1.9 cdti 150 aktualnie mam 198 kucy ale wiadomo popadlem w chorobe mało i mało .... mam wydech 2,5 cala i duży IC ....jestem na etapie zakładania turbiny Gtb 2260 i mysle o zmiane wtrysków no ale pewnie sprzeglo nie wyrobi bo chcialbym miec kolo 500 nm czy ktoś mógłby mi doradzić co zrobić ....mysle o obiciu tarczy kewlarem ale pytanie czy docisk wytrzyma co proponujecie ??? czy ktoś ma z tym jakies doświadcznie
Ja bym szukał kompletnego sprzęgła obliczonego na taki moment.
[External Link Removed for Guests]

albanOs

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 27 lis 2014, 10:57
Imię: Albert
Auto: Opel Astra H
Silnik: z20ler
Województwo: mazowieckie

#57

Nieprzeczytany post autor: albanOs »

Dickies pisze:Jestem laikiem w temacie opla,ale czy 2masy nie da się robić na jedno?

Miałem wczesniej mocnego vaga i dwumas w tdi zastąpilem sprzeglem z vr6.

Jak to wygląda w oplu?
Jeżeli pytasz o gotowe zestawy do ler lub leh, to tylko za gramanicą np. tu [External Link Removed for Guests], ale to nie tania sprawa, ja mam ler-a i przerobiłem dwymas od leha na sztywne koło z odchudzeniem, i dokupiłem z tego sklepu tarczę z tłumikami drgań do oryginalnego docisku z leha, jak się postarasz to w 3,5 kafla się zamkniesz.

ODPOWIEDZ