zmiana sprzęgła

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Amba

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 07 mar 2013, 18:20
Imię: Piotr
Województwo: pomorskie

Re: zmiana sprzęgła

#31

Nieprzeczytany post autor: Amba »

Ok wiec dowiedzialem sie troche w kwestii tych sprzegiel. Sprawa jest w zasadzie trudna poniewaz jak przegladalem katalogi to jedyne sprzeglo jakie by pasowalo to od starego fiata lub alfy romeo (pasuje ilosc zebow w tarczy). Jednak srednica jest troche mniejsza 235mm. Generalnie chyba na dzien dzisiejszy najlepsze rozwiazanie jakie znalazlem to wlasnie to od Lukiego. Dzieki Luki. Chce kupic to sprzeglo:
[External Link Removed for Guests]
Pytalem sie o szczegoly, ma wytrzymalosc rzedu 520 NM jak dla mnie to wynik bardzo dobry. Pytam jeszcze tylko czy da rade kupic bez kola zamachowego, poniewaz dam moja dwumase do przerobienia. Przyznam sie ze chodzi o warunki finansowe:P. Funt nadal stoi wysoko. Sprzedawcy pewnie sie zastanawiaja cholerny polaczek znowu cos kombinuje:P.

daniel911

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 21 lut 2013, 22:46
Imię: Daniel
Auto: Astra H kombi
Silnik: 1.9 DTH
Województwo: pomorskie

#32

Nieprzeczytany post autor: daniel911 »

Amba pisze:Ok wiec dowiedzialem sie troche w kwestii tych sprzegiel. Sprawa jest w zasadzie trudna poniewaz jak przegladalem katalogi to jedyne sprzeglo jakie by pasowalo to od starego fiata lub alfy romeo (pasuje ilosc zebow w tarczy). Jednak srednica jest troche mniejsza 235mm. Generalnie chyba na dzien dzisiejszy najlepsze rozwiazanie jakie znalazlem to wlasnie to od Lukiego. Dzieki Luki. Chce kupic to sprzeglo:
[External Link Removed for Guests]
Pytalem sie o szczegoly, ma wytrzymalosc rzedu 520 NM jak dla mnie to wynik bardzo dobry. Pytam jeszcze tylko czy da rade kupic bez kola zamachowego, poniewaz dam moja dwumase do przerobienia. Przyznam sie ze chodzi o warunki finansowe:P. Funt nadal stoi wysoko. Sprzedawcy pewnie sie zastanawiaja cholerny polaczek znowu cos kombinuje:P.
Tam kombinujesz :P , sprzedaj swojego dwumasa ( o ile jest dobry)
Kup komplet z jednomasem ( tu masz ten sam w licytacji)
[External Link Removed for Guests]
Jak dobrze pomarudzisz to pewnie za 380-390 funa z przesyłką kupisz ;)

Amba

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 07 mar 2013, 18:20
Imię: Piotr
Województwo: pomorskie

#33

Nieprzeczytany post autor: Amba »

No chyba tak bede musial zrobic:) bo juz mi nie odpisuja:P. Jak nikt nie bedzie licytowal to moze faktycznie taniej kupie

daniel911

Astro-maniak
Posty: 118
Rejestracja: 21 lut 2013, 22:46
Imię: Daniel
Auto: Astra H kombi
Silnik: 1.9 DTH
Województwo: pomorskie

#34

Nieprzeczytany post autor: daniel911 »

Amba pisze:No chyba tak bede musial zrobic:) bo juz mi nie odpisuja:P. Jak nikt nie bedzie licytowal to moze faktycznie taniej kupie
Poczytałem trochę na temat tej firmy i jest nieciekawie, chociaż większość niepochlebnych wpisów dotyczy kompletów po 100Funa( nie wiem jak można oczekiwać wysokiej jakości przy takiej cenie:))
Na twoim miejscu zanim zamówisz/kupisz to sprzęgło/zestaw podpytałbym o opinie kolegów z forum Astry UK

Awatar użytkownika
Luki S

Astro-maniak
Posty: 1318
Rejestracja: 01 paź 2008, 19:34
Imię: Łukasz
Auto: GTC Turbo 283 KM Stage 3+
Silnik: Z20LER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#35

Nieprzeczytany post autor: Luki S »

No właśnie też miałem zapytać, co na to właściciele co już je kupili, bo sprzedawca raczej źle się nie wypowie o swoim produkcie ;) Zajrzyj na astraowners itp.
Astra GTC Turbo, Z20LER 200KMSTAGE 3+ 283 KM, 425 Nm, OPC/OPC Line 2, Astra J OPC Seats, COSMO, Panorama, Panacotta, IDS+, Eibach Sportline 50/30 mm, Bi-xenon AFL, HSA, CD70 Navi MP3 CID, GM OPC Ronal 18'' 225/40R18,
---> [External Link Removed for Guests] <---

Awatar użytkownika
Bear_

Astro-maniak
Posty: 1561
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47
Imię: Arek
Auto: Astra H Caravan
Silnik: Z19DTH
Województwo: śląskie
Lokalizacja: SBL

#36

Nieprzeczytany post autor: Bear_ »

Daj znać jak coś będziesz wiedział bo też chętnie poszerzę horyzont tematu :)

Amba

Użytkownik
Posty: 37
Rejestracja: 07 mar 2013, 18:20
Imię: Piotr
Województwo: pomorskie

#37

Nieprzeczytany post autor: Amba »

Witam zalozylem temacik na tym forum jezeli chcecie mozecie tez sledzic albo cos dopisac:).

[External Link Removed for Guests]

pozdrawiam

Streem

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17 sty 2013, 10:39
Imię: Jakub
Auto: Astra G
Silnik: 2.0 DTI
Województwo: mazowieckie

#38

Nieprzeczytany post autor: Streem »

Po co tuningować Diesla :D
Przecież to ma być oszczędne, to nie wyścigówka...

Awatar użytkownika
Luki S

Astro-maniak
Posty: 1318
Rejestracja: 01 paź 2008, 19:34
Imię: Łukasz
Auto: GTC Turbo 283 KM Stage 3+
Silnik: Z20LER
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#39

Nieprzeczytany post autor: Luki S »

Streem, przesiądź się najlepiej na autobus, miesięczny wyjdzie Ci taniej niż paliwo do auta i mase innych problemów...
Astra GTC Turbo, Z20LER 200KMSTAGE 3+ 283 KM, 425 Nm, OPC/OPC Line 2, Astra J OPC Seats, COSMO, Panorama, Panacotta, IDS+, Eibach Sportline 50/30 mm, Bi-xenon AFL, HSA, CD70 Navi MP3 CID, GM OPC Ronal 18'' 225/40R18,
---> [External Link Removed for Guests] <---

Awatar użytkownika
Bear_

Astro-maniak
Posty: 1561
Rejestracja: 27 sty 2012, 18:47
Imię: Arek
Auto: Astra H Caravan
Silnik: Z19DTH
Województwo: śląskie
Lokalizacja: SBL

#40

Nieprzeczytany post autor: Bear_ »

Po co rejestrować się na forum motoryzacyjnym i zabierać głos w tematach, o których się nic nie wie i nie ma się nic ciekawego do wniesienia...

Bo jest się typowym Polaczkiem, któremu żal dupę ciśnie i trzeba coś dodać od siebie by być fajnym :lol:

ODPOWIEDZ