Jak upiększyć Astrę II-G? - wątek zbiorczy

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
Killaz

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 20 cze 2013, 18:21
Imię: Kamil
Województwo: mazowieckie

Jak upiększyć Astrę II-G? - wątek zbiorczy

#1

Nieprzeczytany post autor: Killaz »

Witam,

Od niedawna jestem posiadaczem Opla Astry II-G, motor 1.4 16v 90KM, ale mniejsza o to. W związku, że mam bakcyla na punkcie auto-detailingu, to oprócz korekty lakieru chcę nieco wizualnie nadać Astrze klasy. Nie jestem zwolennikiem przesadyzmu albo agro-tuningu, chodzi mi o wysublimowane i delikatne poprawki, które zrobią z niewyróżniającego się szaraczka coś, obok czego nie można przejść obojętnie.
Dlatego, wspólnie z Wami, chciałbym zrobić burzę mózgów - jak można upiększyć Astrę G? Mam kilka pomysłów
(dodam, że Astra w kolorze nordkap)

Obrazek
1. [External Link Removed for Guests] (wszelkie LED, soczewki i devil eyes są dla mnie, wizualnie, średnio udane. Nad diodówkami może bym pomyślał, o ile znalazłby się takie, które dobrze komponowałyby się z autem)

2. [External Link Removed for Guests]

3. [External Link Removed for Guests] - muszą być jasne, połączenie ciemnego lakieru z ciemnymi felgami wygląda w moim odczuciu niezbyt estetycznie, wszystko się zlewa. Niestety, do Astry wielkiego wyboru nie ma, te są w miarę przyzwoite, chociaż nieco zbyt sportowe, dlatego i tak pewnie szukałbym innych. Niestety, to drogi temat, więc na razie tylko bujanie w obłokach :mrgreen:

Jakieś własne pomysły? Liczy się każdy szczegół, który mógłby w jakikolwiek sposób wpłynąć na prezencję Astry.

Awatar użytkownika
sylwesters7

Astro-maniak
Posty: 826
Rejestracja: 02 maja 2012, 19:26
Imię: Sylwester
Auto: Astra F sedan
Silnik: 2.0 16v
Województwo: lubelskie
Lokalizacja: Tarnogród

#2

Nieprzeczytany post autor: sylwesters7 »

lampy fajne, fele kwestia gustu ja bym coś takiego wolał [External Link Removed for Guests]

fajny efekt daje zderzak przód OPC2 ewentualnie zderzak z bertony, do tego jakieś fajne nakładki progowe i i zderzak tył opc, będzie fajne autko

tematy i zdjęć jest mnóstwo

Awatar użytkownika
Roberto

V.I.P.
Posty: 2684
Rejestracja: 04 maja 2008, 22:44
Imię: Roberto
Auto: Astra H
Silnik: z turbiną :)
Rocznik: 2007
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Roberto »

Killaz pisze:Witam,
1. REFLEKTORY PRZEDNIE (wszelkie LED, soczewki i devil eyes są dla mnie, wizualnie, średnio udane. Nad diodówkami może bym pomyślał, o ile znalazłby się takie, które dobrze komponowałyby się z autem)
Zobacz seryjne o magicznej nazwie Hella Black Magic (są wewnątrz lampy całe czarne, włącznie z dolnym odbłyśnikiem)
2. REFLEKTORY TYLNE LED
Dziwne, piszesz, że LED-y są średnio udane, a tu proszę LEDY-y :D Jeśli nie chcesz ledów, to zobacz Irmscher Dymione, DEPO FK Black czy też Lexmaul (te ostatnie praktycznie nieosiągalne i bardzo drogie)
3. ALUFELGI - muszą być jasne, połączenie ciemnego lakieru z ciemnymi felgami wygląda w moim odczuciu niezbyt estetycznie, wszystko się zlewa. Niestety, do Astry wielkiego wyboru nie ma, te są w miarę przyzwoite, chociaż nieco zbyt sportowe, dlatego i tak pewnie szukałbym innych. Niestety, to drogi temat, więc na razie tylko bujanie w obłokach :mrgreen:
Tu temat szeroki jak rzeka, felg w rozstawie 4x100 (a taki patrząc na silnik masz) jest w bród.
R o b e r t o
[External Link Removed for Guests]

jackowiak

Astro-maniak
Posty: 402
Rejestracja: 17 sty 2011, 10:48
Imię: Marek
Auto: opel astra II
Silnik: 1.4 16v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Wyszków

#4

Nieprzeczytany post autor: jackowiak »

lampy przednie - oryginalna soczewka przemalowana na czarno
lampy tył - fk black
alumy - wedle uznania twój samochód tobie się ma podobać
możesz zmienić grill jeszcze np od bertone
i np zderzaki pakiet SRI
w żyłach płynie etylina, zamiast serca jest turbina

Awatar użytkownika
grzechu86tonie

Astro-maniak
Posty: 1284
Rejestracja: 09 cze 2009, 19:17
Imię: Grzegorz
Auto: byla Astra F jest Astra G
Silnik: 1,4 8v / 1,6 8v
Województwo: mazowieckie
Lokalizacja: Okolice Ostroleki
Kontakt:

#5

Nieprzeczytany post autor: grzechu86tonie »

lampy firmy TYC to radzilbym omijac szerokim łukiem, mam to na aucie i paruja po myciu, jest to chyba najtanszy zamiennik
kupie podłokietnik przód astra g

ODPOWIEDZ