brewki i ringi do AG..

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
SnozeeR

brewki i ringi do AG..

#1

Nieprzeczytany post autor: SnozeeR »

Witam mam pytanie dotyczące brewek w Astra G , czy one w jakiś sposób ograniczają widoczność w nocy przy włączonych światłach ? , czy mając lampy przednie ANGEL EYES Sonar , czy da się wymienić ringi w nich na inne ? np te od BMW :> chciałbym mieć kolor ring niebieski tylko nie wiem jakie ringi do takich lamp pasują . Mam całe białe i szczerze mówiąc znudziły mi się już a chciałbym niebieskie lub jakiś inny ładny kolor pasujący do mojego autka.

Awatar użytkownika
Dido

Moderator Forum
Posty: 2615
Rejestracja: 15 sty 2009, 21:45
Imię: Jarek
Auto: Opel Astra G
Silnik: Z16XE
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław
Pomocny: 8 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: Dido »

Brewki w żaden sposób nie ograniczają świecenia lamp.
Da się wymienić ringi ale to sporo roboty - [External Link Removed for Guests]
Co do kolorów ringów to nie radzę zmieniać kolorów chyba że masz znajomego policjanta i diagnostę te znajomości mogą ci się przydać jak zatrzymają ci dowód rejestracyjny.
Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia (Dz. U. z dnia 26 lutego 2003 r.) dokładnie określa, jaka barwa świateł może być w samochodzie użyta. Są to w zasadzie trzy kolory – biały lub żółty selektywny dla świateł przednich, żółty samochodowy dla kierunkowskazów i czerwony dla świateł tylnych i stop. Do tego biały do oświetlenia tablicy rejestracyjnej z tyłu.
[External Link Removed for Guests]

Awatar użytkownika
silvo44

ex-Staff
Posty: 2092
Rejestracja: 29 wrz 2007, 9:19
Imię: silvo44
Auto: AF/VC
Silnik: X14NZ + LPG/Z18XER
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: OLKUSZ
Pomocny: 1 raz

#3

Nieprzeczytany post autor: silvo44 »

Dido2@ pisze: Rozporządzenie Ministra Infrastruktury (...)dokładnie określa, jaka barwa świateł może być w samochodzie użyta.
Wyluzuj z niebieskimi ringami - kolor niebieski jest zastrzeżony dla pojazdów uprzywilejoiwnych tylko i wyłącznie.. Inne kolory sa po prostu nie dopuszczone - jesli masz fajny biały to ekstra..bo jakieś żółtawe to faktycznie obciach..
[External Link Removed for Guests] Obrazek
Pozdrawiam z prawego fotela L-ki

SnozeeR

#4

Nieprzeczytany post autor: SnozeeR »

szczerze mówiąc bez brewek wyglądają strasznie światła moje w Astrze G trzy drzwiowej. Faktycznie macie rację inny kolor ringów nie będę zakładał, mam biały kolor i niech tak zostanie, brewki muszę mieć dużo lepiej cała Astra G wygląda. Wiecie może ile kosztuje pokrycie całego samochodu siedmioma warstwami plastidip, słyszałem że nie jest drogo jednak nikt mi szczerze nie chce o tym powiedzieć bardzo mało ludzi o tym słyszało, chciałbym nadać mojemu samochodowi nowy kolor z czerwonego na czarny albo niebieski metalic lub coś takiego jak ten plastidip . Słyszałem też o czymś takim jak pokrycie całego samochodu siedem warstw koloru + jakiś tam czynnik zakrywający dziury np w zderzakach, progach itd .

[External Link Removed for Guests]

Takie coś jak na tym obrazu chciałbym mieć na swoim samochodzie. Zastanawia mnie jednak cena.

Awatar użytkownika
MISQ

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 19 mar 2014, 14:58
Imię: Michał
Auto: Astra G
Województwo: podkarpackie

#5

Nieprzeczytany post autor: MISQ »

To chyba nie temat na plast dip:D.
Brewki na.jednych wygladaja fajnie a na innych lipnie zalezy jakie tez:)
Mam jedna pare na zybciu , jak cos to pisz pw:)

SnozeeR

#6

Nieprzeczytany post autor: SnozeeR »

Brewki już mam kupiłem od znajomego, ale dzięki :) Jak ogarnę tą brudną Astrę chociaż trochę to wstawię jakieś zdjęcia tego trupka :)

ODPOWIEDZ