ASTRA G CZARNE REFLEKTORY

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Drozda

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 sie 2013, 1:05
Imię: Mateusz
Auto: Astra G
Silnik: 1.7 DTI
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

ASTRA G CZARNE REFLEKTORY

#1

Nieprzeczytany post autor: Drozda »

Witam szukałem tematow kilka sie znalazlo ale linki powygasaly albo mnie nie zadowolily.Więc założyłem temat bo nie wiem które lampy wybrac :) Mam na swojej astrze oryginalne zwykłe,ale są strasznie zniszczone i nie ma sensu ich przyciemniac przez rozklejanie itp, wiec postanowiłem kupic nowe czarne i oto pojawia sie problem otóż znalazlem 2 rodzaje DEPO i TYC. Lampy z DEPO I TYC wydaja sie byc identyczne i oto kilka pytan.
Zauwazylem i dowiedzialem sie ze Obie firmy mają czarne oprawki otóż jak to wyglada interesuje mnie aby jak najladniej sie prezentowaly te na zdjeciu wydaja sie byc do okola czarne
[External Link Removed for Guests]
Oraz takie nie wiem co to za firma ale zdjecie najladniejsze
[External Link Removed for Guests]
Ale nie wiem czy gora tez jest czarna te zdjecia sa takie katalogowe i na allegro ze nie da sie rozpoznac.
Chodzi mi o kolor niebieski i czerwony ze zdjecia zeby te elementy byly czarne.
[External Link Removed for Guests]
W Białymstoku bylem w kilku sklepach i tylko w 1 sa DEPO ale nie moge ich zobaczyc na żywo bo musi je zamówic itp a w ciemno nie chcę brac. Moglibyscie podrzucic kilka dokladnych fotek jak prezentuja sie lampy DEPO I TYC na waszych autkach.Widzialem tu wiele astr z lampami ciemnymi ale nie wiem ktore to ktore.I dodatkowo czy lepiej jest jak oprawka ma kolor matowy czy polysk bo nie wiem jakiego rodzaju sa depo / tyc.I oczywiście które sa trwalsze lepszego materiału itp.
Z góry dziekuję i pozdrawiam cieplutko :)
"Nic nie będzie przecież wiecznie trwać"

pikar133

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2014, 21:49
Auto: Astra G
Silnik: x20DTL
Województwo: dolnośląskie

#2

Nieprzeczytany post autor: pikar133 »

Obie lampy na aucie będą wyglądały tak samo, tyc i depo.
Na Twoim miejscu szukał bym dobrych używek hella a najlepiej hella black magic, które mają dodatkowo ciemne dolne odbłyśniki.
http://kornel_1.eu.interii.pl/allegro/hbm/2.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Drozda

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 sie 2013, 1:05
Imię: Mateusz
Auto: Astra G
Silnik: 1.7 DTI
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#3

Nieprzeczytany post autor: Drozda »

Oj chciałbym HBM wrecz marzę o nich, ale dorwac je wrecz niemozliwe.Bylem na szrotach allegro tablica itp nigdzie ich nie ma do tego na forum poczytalem to ludzie od kilku miech szukaja dalej :((( Dlatego postanowilem zadowolic sie TYC / DEPO ale musze sie upewnic ze warto.
"Nic nie będzie przecież wiecznie trwać"

pikar133

Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 22 mar 2014, 21:49
Auto: Astra G
Silnik: x20DTL
Województwo: dolnośląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: pikar133 »

wszystko jest kwestią ceny ;) ;) nowe prosto z Niemiec.
[External Link Removed for Guests]

W Polsce też można kupić ;) czasem się trafiają tylko trzeba przeglądać allegro, często można kupić po 1 sztuce.
Znajomy ma do sprzedania jeżeli dobrze pamiętam ORI hella jasne przerobione na HBM, tylko klosze do polerki

Awatar użytkownika
slavoo

Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2014, 23:56
Imię: slavo
Auto: astra g cabrio
Silnik: z16xe
Województwo: opolskie

#5

Nieprzeczytany post autor: slavoo »

rozklej lampy i sam pomaluj dół odbłyśników i po kklopoci będą HBM home made wiele osób tak robi

AstraGTC90

Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 09 kwie 2014, 9:27
Auto: Astra GTC
Województwo: Zagranica - Azja

#6

Nieprzeczytany post autor: AstraGTC90 »

najlepiej i najtaniej :)

Drozda

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 sie 2013, 1:05
Imię: Mateusz
Auto: Astra G
Silnik: 1.7 DTI
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#7

Nieprzeczytany post autor: Drozda »

Najgorzej ze lampy sa w takim stanie że to nie ma sensu :( Dlatego chce nowe kupic. Ktos ma real foty lamp TYC / DEPO ? :)
"Nic nie będzie przecież wiecznie trwać"

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#8

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

Miałem DEPO, mam TYC.
Jeśli chodzi jakość to zdecydowanie lepsze są TYC + matowy w nich prezentuje się lepiej niż w połysku.
W InterCars są w rozsądnej cenie.

Może uda mi się zrobić jeszcze za dnia zdjęcia.

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

Drozda

Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 21 sie 2013, 1:05
Imię: Mateusz
Auto: Astra G
Silnik: 1.7 DTI
Województwo: podlaskie
Lokalizacja: Białystok

#9

Nieprzeczytany post autor: Drozda »

Poprosilbym o zdjęcia jak można :) TYCa kazde sa matowe a depo polysk ? Bo na allegro to nie zobacze tego :P Wpadne dzis do intercarsu zobacze :)
"Nic nie będzie przecież wiecznie trwać"

SilverStonePL

Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 31 mar 2015, 13:18
Imię: Maciej
Auto: Astra G Bertone Cabrio
Silnik: X18XE
Województwo: wielkopolskie

#10

Nieprzeczytany post autor: SilverStonePL »

Miesiąc temu zamówiłem na allegro czarne DEPO bo poprzednie oryginalne miałem już bardzo zniszczone po kilku polerowaniach , uszkodzone środki od założonych żarników ksenonowych przez poprzedniego właściciela . Po wymianie jestem bardzo zadowolony , wszystkie otwory idealnie pasują , lampy prezentują się świetnie . Dał bym fotki ale pogoda nie pozwoli obecnie na oddanie efektu . Tak więc spokojnie można Brać te depo i montować . Osobiście zapłaciłem coś około 200 zł wraz z przesyłką po czym od razu pojechałem wyregulować i wszystko jest ok .

ODPOWIEDZ