Przeróbka c20xe na c20let

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
darkxyl

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2014, 19:07
Imię: Dominik
Auto: Opel Astra F
Silnik: c20xe
Województwo: łódzkie

Przeróbka c20xe na c20let

#1

Nieprzeczytany post autor: darkxyl »

załozylem nowy wątek bo nie widzialem odpowiedniego. jestem nowy na forum wiec jak cos jest zle to z góry przepraszam. Przerabiam silnik c20xe na c20let i musze zmienic sprzęgło które pociagnie 290KM Na skrzyni D16. i mam pytanko czy ktoś moze posiada kute tłoki może na sprzedaż i sruby na wał. Czekam na na odpowiedzi :) Pozdrawiam

Goffo

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 08 gru 2013, 19:13
Imię: Damian
Auto: Astra F
Silnik: X14NZ
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: Rumia/3-miasto

#2

Nieprzeczytany post autor: Goffo »

Może zrobisz poradnik na forum dotyczący modyfikacji c20xe na c20let. Ponieważ pierwsze słyszę o takim czymś oraz bardzo chętnie bym się czegoś dowiedział. Pozdrawiam :)

Tomek_0181

Klubowicz AKP
Posty: 1105
Rejestracja: 24 gru 2007, 19:30
Auto: Astra F Irmscher
Silnik: C20xe
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Tylmanowa--RudaŚl.
Pomocny: 3 razy
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Tomek_0181 »

Jesteś z Łodzi, więc pogadaj z Michałem z Inochi odnośnie spieka. Skrzynia D16 i 290km, pewnie około 380nm... hmm... pomyśl o innej.

Tłoki kute nominalne Mahle++ sprzedaje Tomek28, na GK, czy ATT... chyba GK.

Śruby szukaj ARP 2000 professional.

Awatar użytkownika
darkxyl

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2014, 19:07
Imię: Dominik
Auto: Opel Astra F
Silnik: c20xe
Województwo: łódzkie

#4

Nieprzeczytany post autor: darkxyl »

Mamkumpla ktory zna sie zajebiście na tych silnikach. Posiada 360KM askone wiec oddaje sie w jego rece w kwestii porad. Co do instruktarzu to czekam na kase ale jesli chodzi o pozniejsza pomoc to nie ma sprawy. Wiem ze najlepsz bylaby F28 Ale to tylko po miescie raczej z ta zawiecha i z ta moca nie rozwine tu w Bełchatowie 250 km/h.

Jak ktoś myśli o takiej przróbce to polecam stronke [External Link Removed for Guests] ... e_a_c20let
! Edytuj posty.
// Wiadomość z:Dido2@

Awatar użytkownika
darkxyl

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29 kwie 2014, 19:07
Imię: Dominik
Auto: Opel Astra F
Silnik: c20xe
Województwo: łódzkie

#5

Nieprzeczytany post autor: darkxyl »

Jak ktoś myśli o takiej przróbce to polecam stronke [External Link Removed for Guests]

ODPOWIEDZ