Zmiana kolorów w wnętrzu

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
szaikan

Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2013, 17:13
Imię: Paweł
Auto: Astra G 1.6 8v
Silnik: 1.6 8v
Województwo: śląskie

Zmiana kolorów w wnętrzu

#1

Nieprzeczytany post autor: szaikan »

Witam ;) Zaczynam upiększanie wnętrza swojej astry ;) I mam dla was pytanie, otóż czy ładnie by wyglądał czarno biały mieszek do biegów i ręcznego z powiedzmy czarno czerwoną kierownicą z opc czy bertonki? chodzi mi o to czy kolory biały i czerwony dobrze by współgrały w wnętrzu? Zamierzam jeszcze panel środkowy przemalować na biało lub czerwono i zmienić kolor podświetlenia zegarów. Proszę o opinie ;)

Przeniesione do właściwego działu.
Dido2@

marcello

Astro-maniak
Posty: 102
Rejestracja: 10 maja 2014, 23:53
Imię: Marcin
Auto: Astra J ST
Silnik: 1.4 NEL
Województwo: mazowieckie
Pomocny: 2 razy

#2

Nieprzeczytany post autor: marcello »

To przede wszystkim ma podobać się tobie a nie nam... :)
Jeśli chodzi o mnie to jestem zwolennikiem fabrycznego designu... bez poprawiania projektanta.

Co do kolorów to moja znajoma architektka wnętrz twierdzi że w nowoczesnym pomieszczeniu nie powinny dominować więcej niż 3 kolory z czego jeden powinien może być dominujący a reszta już nie koniecznie :)

Grzana_Pl

Przedstawiciel Regionu
Posty: 770
Rejestracja: 20 mar 2008, 18:45
Imię: Grzesiek
Auto: Astra G Caravan/Volvo S60
Silnik: Y20DTH
Województwo: warmińsko-mazurskie
Lokalizacja: Bartoszyce/Olsztyn/Szczytno/Ostrołęka
Kontakt:

#3

Nieprzeczytany post autor: Grzana_Pl »

Takie pytanie to w dziale Tuning a nie tutaj.

A w odp na pytanie - za dużo kolorów w środku - zasadniczo każdy do siebie nawzajem pasuje ale...
Skoro kiera z line rossa to mieszki też czarno-czerwone ew całe czarne lub całe czerwone, po co Ci ten biały jeszcze tam. Z doswiadczenia wiem,że biały na mieszkach jest niepraktyczny - miałem biało-czarne, szare, czarno-szare są teraz i też syfią się okrutnie, tak więc weź jeszcze ten aspekt pod uwagę.

m2r5

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 21 maja 2014, 10:18
Auto: ASTRA F
Województwo: śląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: m2r5 »

Uważam ze czarny i czerwony by szczególnie wystarczyly z tym ze czarny kolor przewodni a czerwone wstawki powinny na pewno dac rade

ODPOWIEDZ