dach panoramiczny astra j

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
llubellak

Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2014, 12:36
Imię: piotr
Auto: astra j
Silnik: 1.6
Województwo: lubelskie

dach panoramiczny astra j

#1

Nieprzeczytany post autor: llubellak »

witam

jestem świeżo po rejestracji na forum i stąd mogę popełniać jeszcze głupie błędy. tak czy siak ciekawi mnie kwestia, czy mógłbym zamontować sobie panoramiczny dach w swojej Astrze J. jeśli ktoś ma jakiś pomysł, wie jakie wiążą się z tym koszta, czy warto itd itd, będę wdzięczny za okazaną pomoc.

Awatar użytkownika
zaki1989

Astro-maniak
Posty: 717
Rejestracja: 10 gru 2011, 14:21
Imię: Łukasz
Auto: Astra GTC
Silnik: 1.9 150KM IDS+
Województwo: mazowieckie

#2

Nieprzeczytany post autor: zaki1989 »

nie bardzo.. autka za szklanym dachem zazwyczaj miały wzmocnioną konstrukcję dachu, wzmocnienia w słupkach żeby przy dachowaniu nie obcieło nikomu głowy..
Astra GTC, 1.9 DTH, IDS+, DPF off, customowy kolektor dolotowy ~ 170KM :)

Meriviorz

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 27 mar 2011, 13:03
Imię: Waldi
Auto: Astra J
Silnik: 1.6
Województwo: śląskie

#3

Nieprzeczytany post autor: Meriviorz »

Fabrycznie jest montowana w opcji szyba panoramiczna sięgajaca połowy dachu.Ciekawie to wyglada,ale dach ani słupki nie są wzmacniane,wystarczy to co jest.Tak wiec jak chcesz coś takiego zamontować to nie ma problemu z wytrzymałoscią całej konstrukcji ,to szyba wklejana przenosi część obciążeń.Tylko takich aut idzie bardzo mało i może być problem ze znalezieniem odpowiednich częsci.

Meriviorz

Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 27 mar 2011, 13:03
Imię: Waldi
Auto: Astra J
Silnik: 1.6
Województwo: śląskie

#4

Nieprzeczytany post autor: Meriviorz »

Zapomniałem dodać ze dotyczy to tylko wersji GTC[trzydrzwiowej].Pytałem u źródła i fabryka w Gliwicach robi tylko takie.Nie ma opcji dla pieciodrzwiowej

ODPOWIEDZ