chip opel astra j 1.6 turbo

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Awatar użytkownika
wesoł

Moderator Techniczny
Posty: 4898
Rejestracja: 28 lut 2007, 15:39
Imię: Paweł
Auto: VW
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: Goleniow
Pomocny: 34 razy
Kontakt:

Re: chip opel astra j 1.6 turbo

#11

Nieprzeczytany post autor: wesoł »

nekro ale to co przelaczas to nie mapy z seia mod czyli roznice w mocy. To calkiem co innego. Generlanie nei wiem po co to komu. Po co przelaczac na gorzej jak ma sie lepiej. PRzeciez po to sie robi chipsa by byla wieksza moc, nieco wieksza sprawnosc jak dobrze powyprzedza zaplon lub kat wtrysku itd. Tak jak mowilem uzywam tylko wtedy kiedy jestem zmuszony wymienic wtryski labo suszare z jakiejs przyczyny.
Touran BLS i 2xCAYC wszystko zawirusowane
Diagnostyka OPEL i VAG

Awatar użytkownika
Darian

V.I.P.
Posty: 3156
Rejestracja: 28 wrz 2008, 18:37
Imię: Darek
Auto: Astra J ST OPC Line`11
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GWE - Rumia
Pomocny: 4 razy
Kontakt:

#12

Nieprzeczytany post autor: Darian »

n3Kro pisze:hmm mam komunikat jak klikam w linka: "Nie masz uprawnień, aby przeglądać to forum."
Poczytaj regulamin forum zwłaszcza art.2 pkt.4
Dotyczy on również ze względów bezpieczeństwa ograniczonego dostępu do działu "Pokaż swoją Astrę" do którego odnosi się link w którego klikałeś...
Moje autko => Szara Eminencja

Awatar użytkownika
slapi

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2012, 0:10
Imię: Michał
Auto: Astra GTC
Silnik: 1.6 Turbo
Województwo: małopolskie

#13

Nieprzeczytany post autor: slapi »

Ja mam u siebie chip EDS, moc wzrosła do 209 KM i 335 Nm momentu. Auto śmiga bez problemów. Można zaprogramować przycisk sport. Wtedy będziesz przełączał moc tym przyciskiem. To jest jako opcja w programatorze.

n3Kro

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:34
Auto: Astra J Sport
Silnik: A16LET
Województwo: zachodniopomorskie

#14

Nieprzeczytany post autor: n3Kro »

wielkie dzieki za info napewno tak uczynie :) a jak wrazenia po zwiekszeniu mocy? :twisted:

Awatar użytkownika
slapi

Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 15 maja 2012, 0:10
Imię: Michał
Auto: Astra GTC
Silnik: 1.6 Turbo
Województwo: małopolskie

#15

Nieprzeczytany post autor: slapi »

No jest to zauważalne. Choc fabrycznie nie mialem zle, bo 189KM i 300Nm. Ale program zostal tak dostrojony, zeby moment byl caly czas wyzej niz frabryczny, podobnie z moca. Od 2000 obrotow szybko sie wkreca i kreci tez troche wyzej niz standard. Pasowałoby teraz zmierzyć czas do setki. Ale jest dobrze, niedawno jakis koles w A6 3.0 TDI probowal, i nie dał rady wyprzedzic :twisted:

n3Kro

Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 09 lip 2014, 11:34
Auto: Astra J Sport
Silnik: A16LET
Województwo: zachodniopomorskie

#16

Nieprzeczytany post autor: n3Kro »

Cóż czuje się przekonany ;) na wiosnę na pewno się wybiorę do warsztatu. No czas do setki na pewno by się przydał odrazu wiadomo ile zyskał względem stock.

ODPOWIEDZ