Nowe lampy ( depo)

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Dami

Astro-maniak
Posty: 371
Rejestracja: 02 lip 2014, 21:05
Auto: Astra H GTC Turbo
Silnik: z20lel
Województwo: śląskie
Kontakt:

Re: Nowe lampy ( depo)

#11

Nieprzeczytany post autor: Dami »

jeśli chodzi o żarówki to biorąc pod uwagę cenę/jakość/trwałość to szczerze polecam tungsram megalight +90% w mojej poprzedniej vectrze świeciły długo i bardzo ładnie.

Awatar użytkownika
dydekm1

Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 15 sie 2014, 10:32
Imię: Mariusz
Auto: astra j kombi
Silnik: 1,4T
Województwo: zachodniopomorskie
Lokalizacja: darłowo

#12

Nieprzeczytany post autor: dydekm1 »

Witam panowie. Astra j z reguły ma słabe światła, o jakości wykonania lamp nie wspomnę.Auto nowe- lampy parują( gdzie ta jakość,kiedyś jak parowały lampy to były chinole a teraz GM też parują--i to niby rzecz normalna...),słabo świecą.Przerobiłem już kilka aut na lampach soczewkowych Depo( nie mylić z Decante itp...) i powiem szczerze ,że świecą o niebo lepiej niż ori, dają się ustawić i zamontować bez problemu, także ja nie wiem cóż chcecie od Depo.Ja je polecam

Awatar użytkownika
marwisn

ex-Staff
Posty: 4598
Rejestracja: 18 cze 2012, 19:46
Imię: Marcin
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.4 TSI
Województwo: wielkopolskie
Lokalizacja: Poznań
Wdzięczny: 1 raz
Pomocny: 26 razy
Kontakt:

#13

Nieprzeczytany post autor: marwisn »

Każdy ma swoje zdanie. Jak dla mnie to ori świecą bardzo dobrze. Wszelkiej maści soczewko - drl'o - xenony to wioska i kaleczenie auta.

Piszę o astra H i jest to mój subiektywny punkt widzenia :).

P.S. Moje lampy mają trzy lata i jeszcze pary w nich nie widziałem.
DO - AF - ZA - AH - AK - SL

[External Link Removed for Guests]

Pucek1902

Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 06 kwie 2014, 23:58
Imię: Przemek
Auto: Astra H Caravan
Silnik: Z19DT
Województwo: kujawsko-pomorskie
Lokalizacja: Wojnowo

#14

Nieprzeczytany post autor: Pucek1902 »

W wyniku pewnej przygody musiałem wymienić lampę i powiem wam że dałem za nią coś ok 300zł, jakiś tani zamiennik (brak kasy) i świeci dużo, dużo lepiej niż oryginalna, którą już dwa razy polerowałem żeby coś z niej wydobyć i nic. Odbłyśniki są zmęczone. Także każda nowa będzie lepiej świeciła, nawet zamiennik. Drugą za jakiś czas też wymieniam na taką samą (nie wymieniałbym, ale różnią się od siebie strasznie i widać to z daleka).

Awatar użytkownika
Muttley

Astro-maniak
Posty: 364
Rejestracja: 31 sty 2014, 20:20
Auto: Astra J
Województwo: śląskie

#15

Nieprzeczytany post autor: Muttley »

twoface pisze:Witam Wszystkich,

w tym tygodniu będę szczęśliwym posiadaczem Astry j z 2010 r. Pierwsze co zamierzam zrobić, to wymienić lampy na soczewkowe ze światłami do jazdy dziennej OPEL ASTRA J 2010- CHROM DRL DO JAZDY DZIENNEJ LPOP98 DEPO FK . Mam kilka pytań:
Czy jest sens kupować akurat te lampy? Nie chodzi mi sam wygląd ( bo mi się podobają), ale czy widoczność w nocy nie będzie pogorszona?
Jakie żarówki założyć do tych lamp?
Ewentualnie, czy ktoś może polecić jakieś inne ( sprawdzone) lampy?
I ostanie pytanie, czy wymieniając lampy, jest konieczność ściągania zderzaka?

Mój pierwszy post - proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam Wszystkich,
Marek

Zamontowałeś te lampy? jeśłi tak to pokaż zdjęcia całości ;)

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#16

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Jak pracowalem w sklepie moto to Depo to byly najtansze zamienniki... i jak kupowalem auto i widzialem lampy DEPO albo TYC to wiedzialem ze po kosztach robione bylo....
No ale tez przyznam ze juz ponad 11 lat tam nie pracuje,moze cos sie zmienilo z jakością...

Awatar użytkownika
Dickies

Astro-maniak
Posty: 796
Rejestracja: 08 paź 2015, 20:53
Auto: Inne
Silnik: 2.0/2.2
Województwo: zachodniopomorskie
Pomocny: 1 raz

#17

Nieprzeczytany post autor: Dickies »

Depo to porażka!!!

Miałem w jednym aucie. Kupiłem je nowe. Na dziurach przestawialy się odblysniki,tak,ze raz widziałem,a raz nie. Miejsca na silniczki do elektryki też niezbyt pasowały.

Kilka lat później kupiłem lampy FK. Nie miałem pojęcia,że to Depo...
Za lampy dałem 2500zl. Kupiłem drugi kpl. Tych lamp sprzedany w pl. Sciagali mi na zamówienie z Niemiec. Po montażu,wygląd super. Nie parowaly,ale latała soczewka w prawej lampie i nie dało jej się ustawić.

Jak pojechałem z reklamacja to oburzony sprzedawca nie chcial uwierzyć bo to przecież FK.


Także ja nie polecam.
Kiedyś Astra H 1.6 16v XER 2009' technical grey

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#18

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Kiedys wydzialaem zawias FK do seja... malowany tak ze zacieki byly.FK to tuningowe dno ktore z powodzeniem w tesco mozna sprzedawac

Awatar użytkownika
Tobi

ex-Staff
Posty: 1457
Rejestracja: 22 wrz 2011, 9:34
Imię: Tobi
Auto: Astra H
Silnik: Z18XE
Województwo: małopolskie
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

#19

Nieprzeczytany post autor: Tobi »

A ja na lampach Depo soczewka latam ponad 4 lata i kompletnie nic się z nimi nie dzieje.
Jestem z nich bardzo zadowolony. W tym roku kupowałem też Depo na tył i tu już było gorzej z jakością tz. po zamontowaniu była spora szczelina między lampą a karoserią. Odesłałem dostałem inne gdzie po założeniu było to samo. Sprzedawca stwierdził że mam bite auto ale odesłałem kasę mi zwrócił. Zamówiłem 3ci raz ale od innego gościa założyłem i znowu to samo...jak poinformowałem sprzedającego to pan za parę dni mnie poinformował że wyszła felerna seria bo ma coraz więcej takich reklamacji. Lampy założyłem po małych przeróbkach bo nie chciało mi się rok czasu czekać.
Także jak dla mnie kiedyś robili jakościowo a teraz klepią na ilość.

Maxiu

Astro-maniak
Posty: 2406
Rejestracja: 02 wrz 2008, 16:35
Auto: Astra
Województwo: Zagranica - Azja

#20

Nieprzeczytany post autor: Maxiu »

Nie kiedys tez bylo slabo z pasowaniem o tum wlasnie pisze ze to najtansze lampy.odstaja czasem ,szczeliny nie te...

ODPOWIEDZ