Soczewka / xenon zarowka h7

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Rychu993

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 13 sie 2013, 13:41
Imię: Mateusz
Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.7 DTI
Województwo: podlaskie

Re: Soczewka / xenon zarowka h7

#41

Nieprzeczytany post autor: Rychu993 »

zamowilem lampy te xenon look h7 (niestety przyszla jedna uszkodzona wiec zwrot) i jak patrzylem to na h7 nie ma wtyczki. To trzeba ja oddzielnie dokupic czy jak xd ? I wlasnie niech ktos napisze jak tam z oswietleniem ;P bo ja za szybko to nie sprawdze :(

astrahxenon

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 wrz 2015, 9:44
Imię: kamil
Auto: astra h vectra b
Silnik: z16xep
Województwo: małopolskie

#42

Nieprzeczytany post autor: astrahxenon »

Witam ja uważam że chińczyk zawsze będzie chińczykiem i tam jest wszystko na sztukę. w związku z tym pytanie szczególnie dla tychco mają ori xenona dołożonego : co poza lampami jest potrzebne do przeróbki ?? wtyczki pasują

Awatar użytkownika
kisiol

Astro-maniak
Posty: 377
Rejestracja: 27 maja 2009, 23:17
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra H kombi
Silnik: 1.9 CDTi @ 165KM
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#43

Nieprzeczytany post autor: kisiol »

wtyczki nie pasują, poza tym potrzebujesz poziomowanie oraz spryskiwacze swiateł
Opel Astra H Kombi 1.9CDTi 120km@280NM 165km@380NM, OPC pakiet, 2005r, czarna perła, Alu 18" Opel
Zrobione: Bi-Xenon, el. szyby tył, fotele skóra + podgrzewanie, tryb SPORT, spryski od Insigni, DLS 6RA + Audison SR4
Plany: car audio ver. 2
//[External Link Removed for Guests]\\

astrahxenon

Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: 20 wrz 2015, 9:44
Imię: kamil
Auto: astra h vectra b
Silnik: z16xep
Województwo: małopolskie

#44

Nieprzeczytany post autor: astrahxenon »

we wtyczkach wystarczy pozmieniać podłączenie pinów?na wygląd są takie same, spryskiwacze to oczywiste a w skład tego układu poziomowania co wchodzi??

Awatar użytkownika
FalconTech

Server Admin
Posty: 5505
Rejestracja: 29 paź 2007, 19:30
Imię: Paweł
Auto: NaN
Województwo: dolnośląskie
Wdzięczny: 14 razy
Pomocny: 28 razy
Kontakt:

#45

Nieprzeczytany post autor: FalconTech »

Spryskiwacze to dodatkowo zbiornik spryskiwaczy i pompka (zbiornik jest większy a pompka mocniejsza).
Poziomowanie to poza układem wykonawczym czyli silniczki w reflektorach, potrzeba czujnika ugięcia wahacza (czy też obciążenia tylnej osi). W Signum mam taki czujnik również na przedniej osi ale nie wiem czy to nie wyjątek.
Jeszcze by się zdał ktoś kto sprawdzi jaki moduł to realizuje, czy czasem nie będzie konieczności dokładać specjalnego modułu pod to.

Generalnie w Oplu zasada jest taka:
czerwony kabel stały plus, czarny plus po zapłonie, brązowy masa.

Awatar użytkownika
kisiol

Astro-maniak
Posty: 377
Rejestracja: 27 maja 2009, 23:17
Imię: Krzysiek
Auto: Opel Astra H kombi
Silnik: 1.9 CDTi @ 165KM
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Wrocław

#46

Nieprzeczytany post autor: kisiol »

Wtyczka wyglada tak samo ale do xenon ma 10 pinow a halogen 8. Uklad poziomowania ma modul ktory sie instaluje w okolicach nog kierowcy
Opel Astra H Kombi 1.9CDTi 120km@280NM 165km@380NM, OPC pakiet, 2005r, czarna perła, Alu 18" Opel
Zrobione: Bi-Xenon, el. szyby tył, fotele skóra + podgrzewanie, tryb SPORT, spryski od Insigni, DLS 6RA + Audison SR4
Plany: car audio ver. 2
//[External Link Removed for Guests]\\

ODPOWIEDZ