Ktory zderzak astra g opc

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
Rychu993

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 13 sie 2013, 13:41
Imię: Mateusz
Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.7 DTI
Województwo: podlaskie

Ktory zderzak astra g opc

#1

Nieprzeczytany post autor: Rychu993 »

Witam mam pare pytan :) Niedawno kupilem zderzak bertone ale jest za szeroki do mojej 3d HB wiec sprzedaje go bo spawanie + malowanie za duzo wychodzi ;) Wiec pomyslalem ze znajde zderzak opc. I oto moje pytania :

1.Czy kazdy zderzak opc pasuje do hb 3d czy sa wyjatki ? nie chce kasy wydac w bloto;/

2.Znalazlem ich pare na allegro przedzial cenowy od 450 do 1300 :lol:

3. To jest ten za 450 1 [External Link Removed for Guests] poliestrowo szklany

4. Ten jest abs cena 2 razy tyle ponad ale z kratkami i zaslepkami [External Link Removed for Guests]

5.ten laminat [External Link Removed for Guests]

Juz nie wiem ktorym sie interesowac .. jaka jest cena kratek i zaslepek i czy beda pasowac do kazdego zderzaka (gdziesz czytaklem ze nie wszystkie pasuja) ? Oraz najwazniejsze ktory jest najbardziej wytrzymaly ;)

Z gory dziekuje.

Awatar użytkownika
Nati712

Astro-maniak
Posty: 224
Rejestracja: 31 maja 2015, 22:53
Imię: Natalia
Auto: Astra G
Silnik: X16SZR
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: klodzko DKL
Pomocny: 1 raz
Kontakt:

#2

Nieprzeczytany post autor: Nati712 »

ten za 450 jeszcze jest gustowny i delikatny, chyba mi nie powiesz ze dal bys ponad tysiaka za zderzak ktory moze ci ktos upi..... na kazdym niemal kroku..... jak zobaczylam cene to wlosy mi stanely dęba
Kiedy Znajdziemy Się Na Zakręcie....
Redukcja But I Odcięcie

Awatar użytkownika
ilek8822

Przedstawiciel Regionu
Posty: 3066
Rejestracja: 15 sty 2011, 12:20
Imię: Kamil
Auto: Astra GSI
Silnik: c20xe
Województwo: dolnośląskie
Lokalizacja: Łagiewniki (koło Wrocławia)

#3

Nieprzeczytany post autor: ilek8822 »

Poszukałbym ori na aukcjach. Jak nie masz ciśnienia jakiś utrafisz. Do 800zł spokojnie powinien się znaleźć. OPC wychodziły tylko w HB więc powinno pasować. Przeszperałbym tylko jeszcze czy nadkola się aby nie różnią.

Co do wyboru wyżej wymienionego, to brałbym najdroższy zestaw, ale poszukał taniej. Halogeny osobno chyba są po 90-120zł za szt. Co do kratek są dwa rodzaje, plaster miodu i OSV (moim zdaniem ładniejsze), co do cen, to zależy od ASO między 200 a 300zł za kpl . Więc w najdroższym wydaniu masz 500zł dopłaty za osprzęt i masz laminat, dokładasz trosze i ABS :)

Awatar użytkownika
Darian

V.I.P.
Posty: 3156
Rejestracja: 28 wrz 2008, 18:37
Imię: Darek
Auto: Astra J ST OPC Line`11
Silnik: A20DTH
Województwo: pomorskie
Lokalizacja: GWE - Rumia
Pomocny: 4 razy
Kontakt:

#4

Nieprzeczytany post autor: Darian »

Gwoli ścisłości... zderzak od bertony pasuje do każdego rodzaju nadwozia AG i dodatkowy koszt oprócz ceny zakupu to koszt lakierowania. Nie ma różnicy w sposobie mocowania do każdego nadwozia więc dziwię się, że ten co zakupiłeś jest "za szeroki". Chyba, że to jakaś kiepska podróba...
Przykład na moim aucie:
SNC00651 b.jpg
Jeśli jednak zrezygnujesz ze zderzaka od bertonki, to skłaniałbym się od wersji OPC 2 mimo, że jest drogi w zakupie lecz ma stosowną prezencję...
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Moje autko => Szara Eminencja

Rychu993

Użytkownik
Posty: 29
Rejestracja: 13 sie 2013, 13:41
Imię: Mateusz
Auto: Opel Astra II
Silnik: 1.7 DTI
Województwo: podlaskie

#5

Nieprzeczytany post autor: Rychu993 »

No niestety jest za szeroki chyba z powodu slupkow w bertone są dluzsze. Przymierzalem 2 inne oryginalne u siebie i u kumpla w astrze jeden h** . Co prawda można w zaczepy oryginalnie dopasowac ale miedzy zderzakiem a lampami z 1,5 cm przeswitu koszmarnie to wyglada. Nawet doczytalem się na forum (jakas dziewczyna prawdopodobnie) to też ciela i spawanko.U ciebie widzę p&p więc nie kumam już :/ sam zakladales ?

ODPOWIEDZ