Z20ler chip sprawdzone miejsce w wawie

Porady, propozycje - wszystko co dotyczy tuningu mechanicznego i wizualnego Astry
albanOs

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 27 lis 2014, 10:57
Imię: Albert
Auto: Opel Astra H
Silnik: z20ler
Województwo: mazowieckie

Z20ler chip sprawdzone miejsce w wawie

#1

Nieprzeczytany post autor: albanOs »

Witajcie, posiadam astrę h z silnikiem Z20ler, auto mam od niecałych 2 lat, zdążyłem przez ten czas sporo w niej zrobić z rzeczy niezbędnych(min kompletną reg. głowicy), auto w tej chwili przechodzi remont sprzęgła zmiana na sztywne koło z lepszą tarczą i dociskiem oraz remont skrzyni nowe łożyska i wsztstko co potrzeba, za niedługo planuje remont turbo z hybrydyzacją turbo na wirnik k04, przedemną jeszcze wtryski ( zastanawiam się nad tym jakie?), intercooler, oraz wydech, arirbox z cdti już w drodze, auto ma swój przebieg bo ok 200000, ale motor jak na swój przebieg w bd stanie zero poboru oleju, pracuje ładnie. To co chcę osiągnąć to 250/260 km i powiedzmy 350/360 Nm. Powiedzcie mi gdzie w Warszawie można śmiało próbować to stroić? gdzie oprócz kreatora mocy mają doświadczenie z tymi sterownikami?

AdrianR32

Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 12 paź 2015, 15:56
Imię: Adrian
Auto: Astra H OPC
Województwo: mazowieckie

#2

Nieprzeczytany post autor: AdrianR32 »

wydech 2,5 cala ci styka a dp z 2,75 przydalo by sie..
turbo to na taka moc to ori z opc lepiej..
kreator tyulko gotowce pisze.. wiec nie wystroja ci tego dobrze.. do naleczowa masz z 100km wiec do niego bym jechal.. ja zreszta tez pojade.. prochip na FB

albanOs

Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 27 lis 2014, 10:57
Imię: Albert
Auto: Opel Astra H
Silnik: z20ler
Województwo: mazowieckie

#3

Nieprzeczytany post autor: albanOs »

Dzięki za to info, robili tam już nasze auta?, chodzą opinie że hybryda k04 w niczy nie odstaje od oryginalnej k04 co o tym sądzisz? Tak też planuje z wydechem dp 2.75 reszta przelot 2.5, a jak robisz z katem? Dajesz coś czy pustka? Wylogowujesz 2 sondę w kompie czy jakiś kombinacje z kolankami? Zajebista ta Twoja astra mi czarna bardziej leży niż niebieska.

ODPOWIEDZ